4 powody, dla których Hive to rewolucyjny portfel bitcoinowy | Polish.globalsciencecollaboration.org

4 powody, dla których Hive to rewolucyjny portfel bitcoinowy

4 powody, dla których Hive to rewolucyjny portfel bitcoinowy

Konkurencja jest coraz ostra na polu bitwy Bitcoinwallet, z udanych pretendentów teraz nadchodzi ze wszystkich stron widma - zwłaszcza, że ​​Apple światło dla Bitcoin portfele na iOS. Teraz, gdy mamy wiele opcji do przechowywania Bitcoin na praktycznie każdym urządzeniu, kolejnym logicznym krokiem jest dowiedzieć się, które z nich są najlepsze.

I wcześniej przeglądowi ula Bitcoin walletand dał mu bardzo pozytywną ocenę. Jednak, że ocena była tylko dla aplikacji na Androida, a kilka updateshave występowały odtąd w Hive ziemi - najbardziej szczególności uwolnienie portfela internetowej, która działa na HTML5 i jest kompatybilny ze wszystkimi nowoczesnymi przeglądarkami, a nawet urządzeń przenośnych.

Ten kawałek przedstawi cztery odrębne cechy, które sprawiają, że gałąź potencjalnie rewolucyjny Bitcoin portfela. Trzeba przyznać, że dwie z tych cech są tylko częściowo uregulowana, ten ostatni jest tylko propozycja, a nie wszystkie funkcje są dostępne na wszystkich urządzeniach teraz. Ale razem, całość funkcjonalności Hive stanowi znaczny skok naprzód w co portfele Bitcoin są zdolni.

1. Innowacyjne Security Solutions

Ula za internetowej applicationsports usprawniony interfejs HTML5 oraz portfel HD. W tym przypadku, HD nie oznacza „High Definition”, ale raczej „hierarchiczne deterministyczny” - termin odnoszący się do możliwości technicznych portfela do przywrócenia się tylko z hasłem 12-word.

Zasadniczo oznacza to, że portfel nie musi być wspierane, ponieważ użytkownik musi jedynie zapamiętać lub zapisać szczególną kombinację słów. Z tego jednego 12-word hasłem, ich portfel Hive internetowej można uzyskać z dowolnego komputera lub urządzenia obsługującego HTML5 z połączenia internetowego.

Ten rodzaj zabezpieczenia oznacza, że ​​użytkownik ma pełną kontrolę nad ich Bitcoin. Klucze prywatne nie są przechowywane na centralnym serwerze, i nie ma potrzeby, aby zaufać Gmail lub Dropbox z pliku kopii zapasowej. Portfel jest wiecznie na blockchain i zawsze dostępny z hasłem HD.

Jest to stosunkowo nowy dodatek do protokołu Bitcoin - nazwany BIP32 - i tylko został wdrożony z kilkoma klientami portfel, takich jak Electrum. Ale ta funkcja jest bardzo miłym dodatkiem do ula i będzie służyć do uproszczenia bezpieczeństwa dla okazjonalnych użytkowników Bitcoin.

2. Obsługa wielu kryptowaluta

Web app ula uruchomiła również z unikalną cechą dla portfela Bitcoin - wsparcie dla różnych cryptocurrencies, przechowywane w tym samym portfelu. Teraz jest tylko wsparcie dla Bitcoin i litecoin, ale deweloperzy szukają dodać tyle cryptocurrencies jak to możliwe. Mogą nawet stworzyć APIthat samodzielna może połączyć się z praktycznie dowolnego blockchain i zapytać go jak bazy danych.

Nie tylko programiści chcą zawierać inne popularne altcoinssuch jako Blackcoin, ale również niestandardowe aktywa utworzone przez Crypto 2,0 platformach takich jak Counterpartyand Ethereum. Wyobraź sobie możliwość wyszukiwania zdecentralizowane akcje spółki, od wewnątrz portfela Hive Bitcoin.

Taka wielokierunkowy portfel byłby prawdziwie innowacyjny, ponieważ teraz są bardzo ograniczone możliwości przechowywania wielu monet. Można też pobrać i zainstalować Qt klienta pulpitu każda moneta jest - niewygodne i często zasobochłonnych - lub po prostu trzymać monety na scentralizowanym stronie handlu jak Cryptsy lub Mintpal.

Mając bezpieczny sposób przechowywać wiele rodzajów monet w jednym miejscu byłoby poważnym dobrodziejstwem dla społeczności kryptowaluta. To czyniłoby tradycyjny Qt portfele przestarzały, ale za nic przechowywania cały blockchain, górnictwa i bicia. Byłoby to również wyeliminować ryzyko utraty pieniędzy w hacking ataki na scentralizowanych giełdach.

3. Wbudowany w App Store

Hive to pierwszy portfel Bitcoin ma natywną integrację aplikacji innych firm, takich jak strony notowań Bitstamp lub hazardowej grze minowe. I mówiła o tej funkcji w moim przeglądzie ula i nadal uważam, że jest to jedna z najfajniejszych funkcji w każdym portfelu teraz.

W sklepie App pozostaje ograniczona do kilku aplikacji w tym momencie, a żaden z nich są szczególnie rewolucyjne. Ale to się zmieni, gdy aplikacja zyskuje coraz większą popularność, a deweloperzy zaczynają przenoszeniu swoich usług internetowych na platformie Hive, aby uzyskać dostęp do tej demograficznych.

Niektóre możliwości, że mogę sobie wyobrazić to pełnowymiarową aplikacji hazardowych ze szczelinami, Blackjack i Texas Hold'em (uszczelki z klubami, anyone?); prywatność wzmacniacze takie jak CoinJoin i DarkWallet; i zdecentralizowane marketplaces jak OpenBazaar. Z waluty cyfrowej oraz szeroko otwartej platformy aplikacji, niebo jest naprawdę limitu.

Twórcy Hive dostarczyć przydatnych poradnik GitHubfor tworzenia natywnych aplikacji, które są w zasadzie tylko wiązki CSS, HTML lub kodu JavaScript, które działają wewnątrz okna wewnątrz ula. Jako przewodnik mówi: „Można korzystać z większości funkcji można oczekiwać od standardowego nowoczesnej przeglądarki internetowej.”

4. Crowdfunding Feature-Based (proponowane)

Nieco ponad dwa tygodnie temu, jeden Hive programista pisał na GitHub pomysł na podniesienie moneyfor ukierunkowanego rozwoju specyficznych cech ula. Pozwoliłoby to donatorów do głosowania na zasadzie co chcą programistom pracować nad i bezpośrednio wspierać konkretne dodatki do funkcjonalności ula.

Czy ta wizja crowdfunding brzmi znajomo? powinien to dlatego, że jest bardzo podobna do Mike Hearn za Lighthouse-, który po zwolnieniu pozwoli ludziom bezpośrednio finansować konkretne ulepszenia do rdzenia protokole Bitcoin że chcą Hearn pracować. Jest to model crowdfunding że powinny poprawić często z jednej relacji, że deweloperzy mają w swoich użytkowników.

Mike Hearn dzwoniły w ulu za crowdfunding na stanowisku, wyjaśniając, jak działa jego projekt Lighthouse i czy byłoby to zgodne z wizją ula za finansowanie modernizacji portfela. Hearn zawartej z długim komentarzem wyjaśniającym niezbędne kroki, które byłyby wymagane do integracji Lighthouse w ula.

Jednak Hearn zauważa, że ​​„Latarnia nie jest open source jeszcze, więc powyższe plan nie jest wykonalne, dopóki nie jest.” To dlatego, że Hearn chce, aby jak najwięcej pieniędzy, jak to możliwe przy latarni morskiej przed otwarciem się na świat. Dlatego może to być natomiast przed Hive ma dostęp do tej konkretnej metody crowdfunding.

Biorąc Bitcoin Portfele na wyższy poziom

To były tylko garstka obecnych i przyszłych funkcji Hive, która wpadła mi w oko niedawno - przeglądanie profilu GitHub daje ula jeszcze bardziej proponowane cech, które mogłyby dostać realizowane w przyszłości.

To ekscytujący wiek, kiedy możemy obserwować w czasie rzeczywistym, jak programiści wymyślając nowe sposoby Użyjmy nasze pieniądze, a nawet być w stanie współdziałać bezpośrednio i zaproponować ulepszenia. Taki postęp wydarzy się jeszcze szybciej wraz z upływem czasu, a konkurencja staje się twardsze.

Wynik będzie w pełni konfigurowalny aplikacje na smartfony, które czynią go niezwykle łatwy i wygodny do wysyłania i manipulować własnego pieniądze w dowolny sposób można sobie wyobrazić. Jest to rzeczywiście wielka przyszłość, a Hive pomaga utorować drogę.

Powiązane wiadomości


Post Altcoin

Co to jest Reddcoin?

Post Altcoin

Prosty przewodnik wyszukiwania kryptowalut dla algorytmów X

Post Altcoin

Reddcoins Growth of the Year na rynku niedźwiedzi bitcoinowych

Post Altcoin

BTC.com Sprzedany Joshowi Garzy z GAW Miners

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard Tuesday - The Path from Send to Receive

Post Altcoin

Jak kupić Dogecoin z Paypal lub kartą kredytową Natychmiast

Post Altcoin

Ethereum podnosi 6,4 mln USD w pierwszym kwartale sprzedaży Genesis

Post Altcoin

Jak kupić EOS w 3 prostych krokach - Przewodnik dla początkujących

Post Altcoin

Jak uzyskać niestandardowy adres Bitcoin

Post Altcoin

Dogecon SF: Impreza, która była zaskakująco poważna

Post Altcoin

Dogecoin akceptowane przez Twitch.tv!

Post Altcoin

Jak zdobyć swój pierwszy Bitcoin dzisiaj