4 proste kroki, aby zaakceptować Bitcoin w Twojej firmie | Polish.globalsciencecollaboration.org

4 proste kroki, aby zaakceptować Bitcoin w Twojej firmie

4 proste kroki, aby zaakceptować Bitcoin w Twojej firmie

Więc zdecydowałeś się przyjąć Bitcoin w firmie, niesamowite! Obecnie istnieje ponad 100.000 businessesworldwide że akceptują Bitcoin. Przyjmowanie Bitcoins nie znaczy, że trzeba rzeczywiście właścicielem Bitcoins. Wiele usług tam pozwalają akceptować Bitcoin tylko jako formę płatności, a następnie natychmiast wysłać Ci zapłaconą kwotę w dolarach, euro lub jakiejkolwiek wybór waluty.

Teraz podam krótki przegląd, jakie kroki trzeba podjąć, aby zacząć korzystać z zaakceptowaniem Bitcoins.

Krok 1 - Znajdź dostawcę rozwiązań kupiec

Dostawcą rozwiązań kupiec Bitcoin jest po prostu firma, która zaakceptuje Bitcoins dla twojego a następnie przekształcić je w swojej własnej walucie. Można również wybrać, aby utrzymać Bitcoins i nie przekształcają je w tradycyjnej walucie.

Dobry dostawca dostarczy również ci POS (Point of Sale) Integracja - oznaczające drogę do pobierania swoich klientów bez przerywania normalnej sprzedaży lejek.

Dobrym przykładem na to byłoby Bitpay który daje aplikacji POS dla Twojego sklepu (jeśli masz cegły i zaprawy jeden) lub wtyczki na swojej stronie internetowej. Jeśli jesteś właścicielem sklepu cegły i zaprawy to powinni trzymać iPhone lub iPad przy „zwykłej” kasy z aplikacją płatniczą. Niektórzy dostawcy (np Coinkite) dostarczy Ci z terminalem płatniczym fizycznej więc nie trzeba niczego innego.

Krok 3 - Rachunkowość

Należy skonsultować się z księgowym w zakresie przepisów dotyczących przyjmowania Bitcoinin swój kraj. Różne kraje mają różne podejścia wobec Bitcoin i to powinno być określone osobiście na podstawie swojej lokalizacji. Jest to również istotne, ponieważ co do drukowania na fakturach jako formy płatności.

Krok 4 - Połóż się znak :)

Ostatni, ale nie najmniej niech klienci wiedzą, że akceptują Bitcoin. Jeśli masz sklep internetowy można korzystać z oficjalnego logo jak pokazano poniżej:

Lub jeśli masz sklep cegły i zaprawy można wydrukować jedną out. To nie tylko powiadomić ludzi, że teraz przyjąć nową formę płatności, ale także pomóc gospodarce Bitcoin w ogóle, jak więcej ludzi będzie otwarty do otrzymywania płatności w Bitcoin (bo wiedzą, że mają gdzie go wydać).

To jest to! Całkiem proste prawda? Jeśli masz jakieś pytania o tym, jak rozpocząć przyjmowanie Bitcoins jesteś mile widziany, aby je udostępnić w sekcji komentarzy poniżej.

Powiązane wiadomości


Post Altcoin

Multi-vPoW: Rozwiązanie Myriadcoin do scalania-wydobywania

Post Altcoin

Anonimowe kryptowaluty: ich historia w skrócie

Post Altcoin

Czym są Altcoins?

Post Altcoin

Jak kupić NEM (XEM) - przewodnik dla początkujących

Post Altcoin

Samouczek: Reddcoin POSV Wallet Upgrade na Macu

Post Altcoin

Test oszustwa Bitcoin - 10 narzędzi do ustalenia, czy działalność Bitcoin jest legalna

Post Altcoin

Metro w Bratysławie akceptuje Worldcoin, podczas gdy WDC Alliance rozpoczyna rewolucyjną edycję portfela Drunk Turtle

Post Altcoin

Kompletny przewodnik po anonimowym używaniu bitcoinów w sieci

Post Altcoin

The Ripple Implosion

Post Altcoin

Bitcoin i zwroty krótkoterminowe

Post Altcoin

Jak zdobyć Bitcoiny - Przewodnik po zarabianiu bitcoinów szybko i za darmo w 2018 roku

Post Altcoin

Droga Potcoin