6 kroków do oceny, czy warto inwestować w alternatywną krypto walutę | Polish.globalsciencecollaboration.org

6 kroków do oceny, czy warto inwestować w alternatywną krypto walutę

6 kroków do oceny, czy warto inwestować w alternatywną krypto walutę

Jako wierny czytelnicy 99Bitcoins, to pewnie już wiesz, że oprócz Bitcoin, istnieje obecnie ponad 600 alternatywnych cryptocurrencies na rynku. Bitcoin jest kod źródłowy, jest open-source i publicznie dostępny na Github, może być kopiowana swobodnie przez wszystkich zainteresowanych w tworzeniu własnej monety.

Pytanie, które wielu ludzi jest to, że tak wiele alternatyw, w jaki sposób możemy ocenić, które z nich są warte studiowania i kupowanie? Po tym wszystkim, ze każda moneta ma własną cenę, to na pewno czuje się jak rynek 24/7 akcji.

Będę próbować przejść przez niektóre z czynników, które w ocenie przy CoinGeckouse altcoins.

1. Innowacje techniczne i zasady monetarne

Niektórzy ludzie mają opinię, że maksymalny cap Bitcoin za 21 mln monet jest czynnikiem ograniczającym, ponieważ ludzie czują się słabe odbieranie tylko 0,0001 BTC w jednym punkcie. Dogecoin, na przykład, ma całkowitą podaż 100 mld dogecoins, które zostały w pełni eksploatowanych w połowie 2015 roku. To również nie mają twardy korek i ma wzrosnąć w roku 5,256 mld każdy monet po osiągnięciu 100 miliardów. Zmiany w przepisach monetarnych tworzy zupełnie inną motywację ekonomiczną dla altcoin.

Inne monety stosować inny algorytm mieszającego całkowicie. Peercoin, na przykład, używa proof-of-stosie zamiast proof-of-pracy, podczas gdy Ethereumis kryptowaluta który został zaprojektowany od podstaw bez rozwidlone dowolny kod z Bitcoin jest również Turinga kompletne. Istnieje wiele interesujących nowości dzieje się w świecie altcoin, które mogą być korzystne dla całego ekosystemu i począwszy od tej podstawie będzie dobrym pierwszym krokiem w ocenie altcoins.

2. Rozwój działalności

Jednym ze sposobów, aby ocenić, czy dana altcoin ma dobrą przyszłość jest przyjrzenie się działalności na rzecz rozwoju. Moneta z aktywnym deweloperami będzie wypychanie aktualizacji i łatania Bugs cały czas.

Widzimy, że Bitcoin ma najbardziej aktywny zespół rozwojowy. Wszystkie prace rozwój odbywa się publicznie za pośrednictwem repozytorium GitHub i można sprawdzić, czy któryś z deweloperów moneta jest „snem”. Ponieważ wiele monety „rozwidlone” z Bitcoin jest szczególnie ważne dla programistów do pchania aktualizacje gdy błąd znajduje się w Bitcoin, ponieważ będzie to prawie na pewno wpływa na altcoin jak dobrze, ponieważ są one dzielenie się głównie podobną codebase.

 

3. Siła Społeczność

Moneta bez wspólnoty nie będą miały żadnej wartości w ogóle, bo nikt nie będzie za pomocą altcoin. Patrząc na forach takich jak Bitcointalk, można zauważyć, że wiele z nich twierdzą, że ich altcoin ma najlepsze społeczność, ale najlepszym sposobem, aby ocenić wielkość społeczności jest, aby spojrzeć na rysunkach.

Trudno jest powiedzieć, że moneta ma numer X Y użytkowników ze względu na jego charakter zdecentralizowany. Można jednak korzystać z serwerów proxy przy szacowaniu wielkości społeczności patrząc na liczby z Facebook lubi, Twitter zwolenników i aktywność Reddit.

4. Wolumen obrotu i płynności

Równie ważne jest, aby spojrzeć, czy istnieje jakakolwiek działalność handlowa otaczającego altcoin. Nie ma sensu posiadania tysiące dolarów wartości o altcoin jeśli nikt nie jest notowany go i tam jest bardzo niska szansa na wyjściu swoją obecną pozycję na rynku.

Nie będzie gwałtowne zmiany cen, gdy każda kwota jest kupowane i sprzedawane, a zmienność ta nie jest dobre dla podtrzymania wartość swoich gospodarstwach altcoin.

Kapitalizacja 5. Market

Monety o niskiej kapitalizacji rynkowej może być łatwo manipulowane przez ludzi planujących zorganizować pompy i wysypisk sztuczek. Ktoś może stracić dużo pieniędzy, jeśli podatny na kłamstwa, że ​​ci ludzie wypchnąć.

Monety o większej kapitalizacji rynkowej będzie trudniej się manipulować jak będzie to wymagało znacznie większej bazy kapitałowej manipulować cenę.

6. Interes publiczny

Wreszcie, należy również rozważyć, jak popularna moneta jest w World Wide Web. Szybkie wyszukiwanie nazwy monety w Google lub Bing pokaże ile wyniki istnieją w odniesieniu do medalu. Ustalone monety jak Bitcoin będzie mieć miliony wyników wyszukiwania pokazujące dojrzałość medalu, podczas gdy małe monety będą miały niewiele do pokazania.

To samo można powiedzieć patrząc na popularność oficjalnej stronie monety na Alexa. Bitcoin.org, oficjalna strona Bitcoin jest bardzo popularny w świecie, w rankingu jako 14,175thmost popularnej stronie Alexa na planecie w czasie pisania.

Mam nadzieję, że teraz jesteś świadomy pewnych sposobów wysokiego szczebla oceny altcoins podstawie tego artykułu. Jednakże, istnieje wiele innych sposobów oceny altcoins, które wymagają dalszych badań.

Chociaż ekosystem altcoin jest wypełniona wielu oszustw - tak zrobić bardzo uważać podczas nawigacji tę przestrzeń - może to być również bardzo dochodowe, jeśli nie swoje prawo domowych. Nie wierz we wszystko, aby przeczytać i zawsze zrobić swoje due diligence przez sprawdzanie faktów i danych dotyczących CoinGecko i innych stronach internetowych.

Powiązane wiadomości


Post Altcoin

Kup Peercoin z Paypal lub kartą kredytową

Post Altcoin

Niepotwierdzona transakcja Bitcoin? Oto, jak skrócić czas transakcji Bitcoina

Post Altcoin

Obstawiaj na Mistrzostwach Świata zakłady na BlackCoin

Post Altcoin

Tutorial: Jak korzystać z portfela Darkcoin i Darksend

Post Altcoin

Bitwa Kryptowalutowa Zielonych

Post Altcoin

Dostęp do Darknet w mniej niż 2 minuty - przewodnik dla początkujących

Post Altcoin

Sprzedawaj Litecoiny z Paypal za gotówkę USD lub EUR

Post Altcoin

SpaceBIT, aby zapewnić nowy sposób na eksplorację kosmosu

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard Tuesday - Zostań ekspertem bezpieczeństwa Bitcoin

Post Altcoin

Analiza: Bill Gates mówi Bitcoin is better than Than Currency

Post Altcoin

Czym jest Darkcoin, anonimowa waluta?

Post Altcoin

Jak kupić Dash w 3 prostych krokach - Przewodnik dla początkujących