Prognozy 2018: Bitcoin Will Crash- CTech | Polish.globalsciencecollaboration.org

Prognozy 2018: Bitcoin Will Crash- CTech

Prognozy 2018: Bitcoin Will Crash- CTech

Jest oczywiste, że od teraz Bitcoin nie jest powszechnie stosowana do transakcji (z wyjątkiem nielegalnej działalności) i jest mało prawdopodobne, będzie to zmienić w najbliższej przyszłości. Co nam pozostaje, to mechanizm store-of-wartości, co niektórzy twierdzą, jest podobne do złota, ale nie lepiej w jakikolwiek sposób, w wieku ETF, gdy złoto jest notowane cyfrowo.

Ludzie, którzy kupują Bitcoin tych dniach są głównie spekulacje, wierząc, że cryptocurrencies są nowe i łatwy sposób na wzbogacenie się. Ale w pewnym momencie, cena przestanie idzie w górę, a potem ludzie będą skazani na „waluty”, która ma zerowy wykorzystanie.

Pochwała wykonane byAmit Karp



4 kroki do utrzymania bezpieczeństwa bitcoinów



Użyj te 4 kroki, aby uniknąć kradzieży i zachować swoje Bitcoins bezpieczne.

Krok 1 - Wybierz silne hasło dla Twojego portfela Bitcoin

Wiele osób w zwyczaju wyborze tego samego hasła do wszystkich swoich kont internetowych. To stawia swoje Bitcoins zagrożone. Wybierz silne hasło do swojego portfela Bitcoin. Można użyć oprogramowania jak 1Password lub Roboform tworzenie i przechowywanie haseł dla siebie - w ten sposób nigdy nie będzie dwa razy nigdy używać tego samego hasła.

Etap 2 - za pomocą uwierzytelniania 2 czynnika

Większość portfele forum Bitcoin zapewnić możliwość procesu uwierzytelniania 2 czynnika. Oznacza to, że po zalogowaniu się masz wymagane do uwierzytelnienia się z dodatkowym etapie innym niż hasło. Przez większość czasu będzie to wiadomość tekstowa weryfikacja wysłana do telefonu. Mimo to może czuć się kłopotliwe w czasach, przy użyciu uwierzytelniania czynnik 2 zmniejsza ryzyko kradzieży drastycznie.

Krok 3 - Backup portfel Bitcoin

Kopii zapasowej walletcan zabezpieczyć się przed awariami komputerów i wielu ludzkich błędów. Może również pozwalają odzyskać swój portfel po twój telefon komórkowy lub komputer został skradziony, jeśli trzymać portfel szyfrowane.

Etap 4 - za pomocą zimnego przechowywania dużych ilości Bitcoins

Jeśli Twój portfel przechowuje dużą ilość Bitcoins upewnij się, aby utrzymać go w to, co jest znane jako chłodni. Chłodnia oznacza twój portfel nie jest obecny w internecie lub na dowolnym innym komputerze. Przykładem chłodni może być portfel papier lub dysk flash, który ma swój klucz prywatny zaszyfrowany na nim.


5 złotych zasad do naśladowania przy zakupie bitcoinów



Wykonaj te 5 Golden uniknąć oszustwa przy zakupie Bitcoins.

Zasada # 1 - sprawdzić wiarygodność swojego sprzedawcy Bitcoin.

Przy zakupie od osobnika potwierdzić swoją reputację, przeglądając ich profile przedsiębiorcy, jeśli jest dostępny. Zapytaj o Facebook, LinkedIn lub innej społecznej profilu sieciowego w celu upewnienia się, istnieje rzeczywista osoba z tyłu ekranu. Jako zasada nigdy Bitcoins kupić od kogoś, kto nie może liczyć na ich wiarygodności.

Jeśli kupujesz na giełdzie, jak sprawdzić nazwy giełdowego oraz wyraz „opinii”. Szukasz opinii o wymianach, a nawet osoby na forum Bitcointalk może również dostarczyć cennych informacji.

Zasada # 2 - Dokument wszystko

Od Bitcoin jest nieco niewykrywalne jak gotówkę, w przypadku oszustwa trudno będzie udowodnić konkretne zarzuty. Upewnij się udokumentować swoją komunikację z sprzedawcą w sposób, który będzie łatwy do przedstawienia w razie potrzeby później.

Zasada nr 3 - Odczekać 1 potwierdzenie przed przekazaniem pieniędzy

Dla małych i średnich transakcji zaleca się odczekać co najmniej 1 potwierdzenie przed wysłaniem płatności. W przypadku większych transakcji, należy odczekać co najmniej 6 potwierdzeń.

Zasada # 4 - Użyj escrow, gdy są potrzebne

Przy przeprowadzaniu dużych transakcji z osobami skorzystać z usługi escrow Bitcoin trzymać się swoich funduszy do momentu otrzymania wymaganej ilości potwierdzeń. W ten sposób pieniądze będą pod opieką zaufanego 3rd party do momentu otrzymania Bitcoins.

Zasada # 5 - Nigdy nie zostawiaj pieniędzy na wymianę

Jeśli kupujesz Bitcoins przy wymianie upewnij się przenieść do własnego Bitcoin Bitcoin prywatnego portfela w chwili, gdy je dostać. NIGDY nie zostawiać Bitcoins wewnątrz zamian, może to spowodować stracić swoich Bitcoins z powodu kradzieży lub oszustwa.


Co to jest 51% Atak - Uproszczony samouczek Bitcoin



Być może słyszeliście określenie „51% attack”, ale co to właściwie znaczy?

Bitcoin minersuse potężne komputery, aby sprawdzić, że każda osoba, która pragnie spędzić Bitcoins faktycznie ma Bitcoins wydać i nie próbuje oszukać system. Robią to poprzez przegląd Blockchain - plik cyfrowy, który dokumentuje każdą transakcję Bitcoin historii. Górnicy zwykle grupuje w basenach górniczych, aby mogli połączyć swoje siły górniczego i stają się bardziej efektywne.
Moc procesu weryfikacji górników pochodzi od jego decentralizacji. Na przykład, powiedzmy, że nie jest to transakcja, która przechodzi do sieci pakietowej. Każdy górników zweryfikuje tę transakcję i zdecydować, czy nadawca rzeczywiście ma Bitcoin chce wysłać. Jeśli większość górników rządzi transakcja jest ważna będzie przejść.

Ale co, jeśli ktoś mógłby się trzymać z więcej niż 50% mocy górniczej sieci komórkowej i manipulować systemu do własnych potrzeb. Teoretycznie rzecz biorąc, jeśli ktoś udaje się zdjąć takiego ataku może podwoić wydać swoje pieniądze - czyli może on zapłacić z tego samego Bitcoin dwukrotnie lub nawet więcej.

Atakujący będzie również w stanie zapobiec transakcji przed potwierdzone i uniemożliwić innym górników od generowania nowych Bitcoins. Ale o podwójną wydatków i potwierdzeń zostanie poddana przeglądowi w późniejszych filmach.

Na razie, oto prawdziwy żywo przykładem ataku 51%. W styczniu 2014 roku jednym z basenów górniczych dostaje tak duże, że zbliżał się 51% całkowitej mocy wydobywczych. To oczywiście stworzony trochę paniki w społeczności Bitcoin ale została ustalona wkrótce po przez górników, którzy opuścili basen w celu zrównoważenia rzeczy.

Jedną z rzeczy, aby pamiętać, że ktoś z tak wielką mocą górniczego prawdopodobnie zarobić więcej pieniędzy przy użyciu tej mocy do kopalni legalnie niż faktycznie blokowania transakcji lub podwójnym wydatków. Zmniejsza to ryzyko takiego ataku znacznie.

Powiązane wiadomości


Post Bitcoin

Bitcoin Faucets i Adblockers

Post Bitcoin

7 Firmy online Obecnie akceptują Bitcoin

Post Bitcoin

Udoskonalenia Bitcoin 2.0 wprowadzają decentralizację w rzeczywistość

Post Bitcoin

Dziennikarze Bitcoin # 2: Wpływ intencji na etykę własności Bitcoin

Post Bitcoin

Raport dzienny Bitcoin: płatności Bitcoin dla Newegg.ca, partnerów Apriva z GoCoin i więcej

Post Bitcoin

Bitcoins Rosnąca akceptacja: 6 sposobów użycia BTC

Post Bitcoin

Raport dzienny Bitcoin: Hacked Canabis Road, Korbit podnosi 3M USD, Bitcoin Spending PAC i więcej

Post Bitcoin

Nie powinniśmy próbować dopasowywać Bitcoina do istniejących struktur prawnych

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin Pozytywny, ale ryzykowny dla rządów

Post Bitcoin

Bitcoin to schemat Ponzi, który zawali się jak jeden - The Hill

Post Bitcoin

Wyjaśnienia opłat bitcoinowych - czy transakcja Bitcoin jest rzeczywiście darmowa?

Post Bitcoin

Przełom Bitcoina napędza niemożliwe przyszłe platformy, część 1