6 restauracji, które akceptują Bitcoin | Polish.globalsciencecollaboration.org

6 restauracji, które akceptują Bitcoin

6 restauracji, które akceptują Bitcoin

Bitcoinis akceptowane przez coraz większą liczbę małych firm, w tym restauracji, które zamieni waluty cyfrowej w wyśmienitej kuchni. Oto lista 6 restauracji, które zaczął brać Bitcoin jako zapłatę za jedzenie.

1. Whiffies Fried Pies- Portland, OR - Przyjmowanie Bitcoin Od lutego 2013

Ta ciężarówka jedzenie, choć nie jest to tradycyjna restauracja, sprawia, smażone placki ręcznie nadziewane słonych jak mostek grilla i kurczaka lub zdrowych owoców takich jak jagody, jabłka i brzoskwinie. Whiffies rozpoczęła przyjmowanie Bitcoin w lutym 2013, a właściciel Greg Abbott powiedział, że napotkał bardzo niewiele problemów od tego czasu. W rzeczywistości, jeden z jego ulubionych korzyści przyjęcia Bitcoin jest interakcja z ludźmi, którzy go używają. Abbott powiedział, że cieszy się spotkanie „naprawdę inteligentnych ludzi, którzy są przed krzywej”.

2. Theloniousa Żabnica - Cambridge, MA - Bitcoin zwolennikiem Od lutego 2013

Obsługujących aglomeracji Boston z unikalnym wziąć na sushi i inne specjały kuchni azjatyckiej, Theloniousa Żabnica stała pierwsza restauracja w Nowej Anglii, aby zaakceptować Bitcoin w lutym 2013 roku grupa studentów z MIT przekonał właściciela, Jamme Chantler, że nie było ogromny niewykorzystany rynek Bitcoin entuzjastów, którzy szukają fizycznych lokalizacjach wydawać pieniądze na. „Czuliśmy, że jeśli istnieje grupa nawet tylko garstka Bitcoiners chętny do wymiany cyfrowych monet na sushi i boczek pad thai” Chantler mówi, „to jesteśmy zachwyceni, aby je!”

3. Cafe Berlin- Las Vegas, NV - Niemiecki Żywność dla Bitcoins od maja 2013 roku

Ktoś zmęczony po długiej nocy hazardu, z portfelem pełnym bitcoins i pragnienie autentycznego niemieckiego żywności, mógłby zrobić o wiele gorzej niż Cafe Berlin. Ta niewielka restauracja w południowej Vegas serwuje różnorodne posiłki przepyszne, w tym różnych preparatów kiełbasa i wielu rodzajów sznycel. Po rozpoczęciu akceptację Bitcoin w maju 2013 roku, Cafe Berlin odnotowano niewielki wzrost klientów i tylko raz miałem problem z przetwarzaniem transakcji Bitcoin.

4. Flyte Świat jadalna i wina-Nashville, TN - Bitcoin na wyśmienitą kuchnię Od listopada 2013

Billing się jako „swobodna, a jednocześnie elegancki doświadczenia fine-jadalnym,” Flyte ma być jedną z najbardziej społecznie świadomy restauracji w Tennessee za pomocą odnawialnych źródeł mięsa i lokalnych produktów w miarę możliwości. Ten otwarty postawa rozciąga się do ich systemu płatniczego, który rozpoczął przyjmowanie Bitcoin w listopadzie 2013. Od tamtej pory, restauracja miał 23 klienci płacą z Bitcoin, a według współwłaściciel Scott Sears, BTC użytkownicy zazwyczaj spędzają 15% więcej niż Przeciętny klient. Był kiedyś problem techniczny, gdzie aplikacja Coinbase nie mógł połączyć się z serwerami, ale zostało to naprawione za pomocą BitPay zamiast. Sears twierdzi, że jest to oznaka siły Bitcoin jest: „Tego rodzaju elastyczność nie jest dostępna z przetwarzania kart kredytowych”

5. FlameStone amerykański Grill- Oldsmar, FL - Bitcoin Zaakceptowany Od lutego 2014

Znajduje się w małym miasteczku na obrzeżach Tampa, FlameStone wykorzystuje naturalne techniki gotowania jak ogrzewając ponad otwartego ognia i przy użyciu kamienia wulkanicznego zrobić guacamole. Restauracja rozpoczęła przyjmowanie Bitcoin dla swoich kart upominkowych w lutym 2014 roku i od tamtej pory nie widział garstkę klientów płacących z walutą cyfrowej. Właściciel Nick Pappas mówi, że zasięg prasowy został mnóstwo zabawy, a on cieszy się „uczucie mile widziane i akceptowane przez coraz większa Bitcoin po”. Lokalna grupa Bitcoin Tampa Bay Bitcoineersare oczekuje również zacząć cotygodniowe spotkania osobiste w FlameStone w ciągu najbliższych tygodni.

6. Latarni Pizza- Reno, NV - Wyjątkowy włoski dla Bitcoin Od kwietnia 2014 roku

Twierdząc, że jest to pierwsza restauracja w Reno akceptować Bitcoin, Latarni zaczął brać waluty cyfrowej w kwietniu 2014 roku w zamian za dużą różnorodność pizze, makarony i kanapki. Oferty specjalne obejmują Taco Pizza, Spicy Thai chicken pizza, i Chicago Dog Pizza. Według właściciela Jay Watson, większość klientów płacących z Bitcoin zostały z lokalnych spotkaĹ entuzjastów Bitcoin, ale praktyka jest także zachęciły rozmowy z klientami, którzy są ciekawi waluty cyfrowej i chcą dowiedzieć się więcej.

Są to tylko kilka restauracji, które biorą Bitcoin, a na pewno pojawi się w przyszłości. Jest niemal bez końca na różnorodność smacznych produktów, które można kupić z kryptowaluta.

Powiązane wiadomości


Post Bitcoin

Bitcoin to (prawie) All Dead - Acton

Post Bitcoin

Coinbase przeciwko Btc-e przeciwko BitStamp - najlepsze miejsce do kupowania bitcoinów

Post Bitcoin

Deflacja Część 2: Czy deflacja cen Bitcoin jest dobra czy zła?

Post Bitcoin

Najlepszy sprzęt górniczy Ethereum (zaktualizowany w 2018 r.)

Post Bitcoin

Dziennikarze Bitcoin # 2: Wpływ intencji na etykę własności Bitcoin

Post Bitcoin

Usługi kupieckie Bitcoin i firmy świadczące usługi pieniężne rozwijają się

Post Bitcoin

Opłacalne Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin Mining bez kłopotów

Post Bitcoin

Komisja Europejska do wdrożenia rozporządzenia w sprawie Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin nie może być regulowany tak jak Internet

Post Bitcoin

Nie powinniśmy próbować dopasowywać Bitcoina do istniejących struktur prawnych

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs i Robocoin: Blunders w Bitcoin Business

Post Bitcoin

BTCRobot - zautomatyzowane oprogramowanie do kontroli handlu Bitcoinami