6 nowych bankomatów Bitcoin i gdzie je znaleźć | Polish.globalsciencecollaboration.org

6 nowych bankomatów Bitcoin i gdzie je znaleźć

6 nowych bankomatów Bitcoin i gdzie je znaleźć

To było mniej niż siedem miesięcy od pierwszego BitcoinATMlaunched w małej kawiarence w Vancouver, a w tym czasie kilka firm zintensyfikowały dostarczyć więcej maszyn dla mas monety głodny. Istnieje obecnie kilkadziesiąt bankomatów utworzonych na całym świecie, które można przekształcić do fiat Bitcoin lub odwrotnie, z więcej wkrótce. Rzućmy okiem na zaledwie 6 miejscach, które są otrzymujących zupełnie nowych maszyn:

1. Hong Kong, Chiny

Natomiast spekulacji i kontrowersji nadal komplikować oficjalny status Bitcoin w Chinach, przedsiębiorcy idą pełną parą z planami zwiększenia przyjęcia. Hong Kong, jeden z najgęściej zaludnionych obszarów na świecie, jest teraz domem dla HK Bitcoin ATM sklep znajduje się wewnątrz Chic centrum handlowego w dzielnicy Mong Kok.

Po jego wielkie otwarcie w dniu 18 maja, HK Bitcoin ATM Store jest teraz otwarty 24 godziny i daje ludziom sposób zakupu waluty cyfrowej, uczą o inflacji fiat, a nawet wysłać wskazówki Bitcoin do robota, który będzie tańczył w zamian za zapłatę.

2. Saskatoon, Kanada

Ameryki sąsiad z północy, okazuje się być podatny grunt dla bankomatów Bitcoin i największe miasto prowincji Saskatchewan ma teraz swoją pierwszą maszynę, która dozuje waluty cyfrowej. Uruchomiony na początku maja przez start-up Bitcoin Solutions, bankomat został wyprodukowany przez BitAccess Ottawa opartej a teraz przebywa wewnątrz restauracji kcal na Broadwayu.

Maszyna w Saskatoon jest tylko ostatni krok w ambitnym planem Bitcoin Solutions przynieść kilka bankomatów Bitcoin do miast w zachodniej Kanadzie.

3. Brisbane, Australia

Trzecie najludniejsze miasto w Land Down Under jest teraz gospodarzem Bit2Bit produkowanych Bitcoin ATM. Maszyna znajduje się w Roastery Cafe Glenelg na ulicy, i rozpoczęła stosunkowo niedawno 16 maja Naturalnie umożliwia wycofanie i sprzedaż Bitcoin, ale co wyróżnia tę maszynę od siebie jest to, że również akceptuje litecoin i dogecoin.

Roastery Cafe współwłaściciel Bruce Carrall, którego sklep również akceptuje Bitcoin na kawę, nadzieje zwrócić uwagę na jego działalności w lokalnych walutach entuzjastów cyfrowych. „Jest wielu ludzi, którzy czekali na to,” powiedział. „Jest Bitcoiniacs którzy mają wszędzie spotkania co tydzień, a grupy te są szybko rośnie.”

4. Glasgow, Szkocja

Detalista technologia CEX niedawno rozpoczęła przyjmowanie płatności Bitcoin na swojej stronie internetowej online, a teraz stało fizyczna ATM ustawić wewnątrz jednego ze swoich miejscach cegły i zaprawy. Położony w samym sklepie CEX na Sauchiehall Street w Glasgow The lamassu produkowanych obecnie maszyna dysponuje atrakcyjną opłatę 0% od transakcji.

Sklep odbyło się specjalne wydarzenie promocyjne od 13 maja do 15 z okazji premiery ATM, w których tylko Bitcoin mogą być wykorzystane jako zapłata za produkty CEX-tych. Firma twierdzi, że nowa ATM „obracając szkockiej high street w laboratorium Bitcoin.”

5. Lublana, Słowenia

Każdy, kto idzie na pobyt w Tresor Hostel w stolicy Słowenii mają teraz szansę na zakup Bitcoin w tym ATM, która została wytworzona i powołanej przez lokalne firmy Bitnik. Maszyna jest ładowany z 16 BTC, zapewniając mnóstwo waluty cyfrowej dla konsumentów w najbliższej przyszłości.

Tylko około 50 firm obecnie akceptować Bitcoin w Słowenii, ale Bitnik nadzieję przechylić szalę na korzyść kryptowaluta. Według Bitnik wykonawczy Peter Trcek „Naszym następnym krokiem jest, aby przekonać sprzedawców, że Bitcoin jest dobrą walutą„.

6. Johannesburg, Republika Południowej Afryki

Największe miasto w RPA zostanie utworzona z pierwszym Bitcoin bankomatu na kontynencie pod koniec maja, dzięki uruchomieniu ZABitcoinATM i producent lamassu. Choć dokładna lokalizacja wciąż dopracowywane, oczekuje się, że maszyna do umieszczenia w restauracji lub kawiarni. ATM w RPA będzie prawdopodobnie pomóc Bitcoin dokonać inwazji z dużego rynku przekazów pieniężnych w tym kraju.

ZABitcoinATM ogłosił także drugą maszynę, która zostanie ustawiona w Cape Town, Republika Południowej Afryki pod koniec czerwca.

Powiązane wiadomości


Post Bitcoin

Podstawy bitcoinów Poradnik: ABC BTC (Q - U)

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Mainstream Bitcoin Part 2: Academia and the Laymen

Post Bitcoin

Raport dzienny Bitcoin: płatności Bitcoin dla Newegg.ca, partnerów Apriva z GoCoin i więcej

Post Bitcoin

Recenzja Bitcoin IRA - Tax Free Crypto?

Post Bitcoin

Jaki jest najlepszy procesor płatności Bitcoin? Coinkite lub BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoin zaakceptował: eBay do integracji Bitcoin z Paypal!

Post Bitcoin

Nazwa domeny Bitcoin BTC.com sprzedana za 1 milion dolarów USD!

Post Bitcoin

Analiza ceny bitcoinów: aukcje GHash.io, Irak i FBI

Post Bitcoin

Dziennikarze Bitcoin: Etyka własności Bitcoin

Post Bitcoin

Twitch.tv rozpoczął akceptowanie Bitcoin dla Subskrypcji

Post Bitcoin

5 sposobów na kupno Bitcoina z Paypal - Oszustwa i sposoby Legit