5 sposobów na kupno Bitcoina z Paypal - Oszustwa i sposoby Legit | Polish.globalsciencecollaboration.org

5 sposobów na kupno Bitcoina z Paypal - Oszustwa i sposoby Legit

5 sposobów na kupno Bitcoina z Paypal - Oszustwa i sposoby Legit

Nie ma żadnych wiadomości na fakt, że Paypal został zaprzeczając ludziom możliwość zakupu Bitcoins z ich usług. Jest napisane jasno i wyraźnie w Paypal TOSthat nie obejmują towarów cyfrowych i prowadzi to do kwestii obciążenia zwrotnego. Dlatego ktoś próbuje sprzedać Bitcoin z Paypal będzie prawdopodobnie zawieszony Paypal.

Mimo, że nadal istnieje kilka opcji, aby móc kupić Bitcoins poprzez wykorzystanie konta PayPal. Większość z nich są dalekie od doskonałości, ale jeśli trzeba nabyć niewielką ilość i jest to sprawa jednorazowa może warto je rozważyć.

Wariant 1 - Kupuj Bitcoins z Paypal przez Virwox

Jest to prawdopodobnie najstarszy i najbardziej starał się układ w książce. Napisaliśmy o tym methodmany razy i wydaje się działać całkiem dobrze. Główne zalety kupowania przez Virwoxis że opłaty są bardzo wysokie (może wynieść około 15%), a czasem po prostu nie dostać zatwierdzony. Zalety jest to, że wypróbowane i przetestowane, co oznacza niską możliwość oszustwa.

Wariant 2 - Kupuj Bitcoins z Paypal poprzez lokalne Bitcoins

Lokalna Bitcoins jest rynek kupujących i sprzedających Bitcoin. Wykorzystując interfejs może być w stanie znaleźć kogoś, kto sprzedaje Bitcoins przez Paypal. Wady tej metody jest to, że nie wiem, kim masz do czynienia, a większość tamtejszej sprzedawcy oferują zacienionych instrukcje, aby nie dać się złapać przez Paypal. Plusy są takie, że masz swoje Bitcoin zwykle szybciej niż Virwox i opłaty są znacznie niższe. Dla pełnych szczegółów przeczytaj nasz poradnik.

Opcja 3 - Kupuj Bitcoins z Paypal przez Bitcoin Insanity

Być może słyszeliście o Bitcoin Insanity. Twierdzą oni sprzedawać Bitcoin z Paypal na wagę złota. Jednak po Zrobiłem rozeznanie w Internecie nie mogłem znaleźć żadnej aktywności online firmy po październiku 2014. Nie testowałem tego sposobu siebie, ale z ogólnych wygląda to na Bitcointalk firma zaczęła się dobrze, a potem po prostu wiadają zniknął. Facebookand Twitterprofile nie zostały zaktualizowane w prawie rok, jak również. Wniosek - bym dala do teraz...

Wariant 4 - Kupuj Bitcoins z Paypal przez Brawker

Brawker przyjmuje inne podejście do całego problemu chargeback. Zamiast pozwolić kupić Bitcoins z Paypal bezpośrednio, pasuje ci się z kimś, kto chce coś kupić w Internecie. Zakupie towaru za nimi z Paypal i wyślą Ci Bitcoins w zamian. Cały proces wydaje się dość skomplikowane do mnie, jak pokazano w tym krótkim filmie.

Wariant 5 - Kupuj Bitcoin CFD poprzez Plus500or Avatrade

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tylko Bitcoins aby spekulować na temat cen i zysku można po prostu kupić Bitcoin CFD poprzez Avatrade lub Plus500. Pisałem wcześniej o Bitcoin CFDsand zasadzie oznacza to, że starają się przewidzieć przyszłą cenę za Bitcoin. To nie będzie Ci rzeczywiste Bitcoins, ale ponieważ nie są faktycznie kupuje Bitcoins można użyć Paypal dla tej metody. Pamiętaj, że gdy handel CFD Twój kapitał jest zagrożony i to głównie nadaje się dla doświadczonych handlowców.

Nadal nie ma łatwy sposób na zakup Bitcoins z Paypal w 2015 roku

Podsumowując rzeczy, chociaż prawie 2 lata wklejony ponieważ pisałem mój pierwszy poradnik na ten temat wciąż nie ma łatwy sposób to zrobić. Paypal wykazały duże zainteresowanie w Bitcoin a nawet partnershipsbut proste rozwiązanie tego problemu jest jeszcze okaże. Mimo, że kwestia zakupu Bitcoins z cardhas kredytowych znacznie się poprawiła, ale o tym w następnym poście.

Powiązane wiadomości


Post Bitcoin

Być szczerym

Post Bitcoin

Nazwa domeny Bitcoin BTC.com sprzedana za 1 milion dolarów USD!

Post Bitcoin

Efekty Bitcoina w Systemie D - The Shadow Economy

Post Bitcoin

Recenzja Bitcoin IRA - Tax Free Crypto?

Post Bitcoin

Argentyńskie konta Bitcoin Exchange Lost Bank

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Cena: 21-27 września 2014

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Fundacja Bitcoin Over Mgmt

Post Bitcoin

Armory Technologies wydaje zaktualizowaną wersję swojego portfela bitcoin po zabezpieczeniu inwestycji w wysokości 600 tys

Post Bitcoin

Wygraj 40 € w Bitcoin. Portfel Ledger Nano Duo Edition

Post Bitcoin

Czym są Bitcoin Blocks i Bitcoin Confirmations?

Post Bitcoin

Cena Bitcoin: kiedy wiadomości są i nie są ważne

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Raport cenowy: 14-20 września 2014