11 Popularnych adwokatów Bitcoin | Polish.globalsciencecollaboration.org

11 Popularnych adwokatów Bitcoin

11 Popularnych adwokatów Bitcoin

Po wystawieniu jej największych przeciwników, dziś zmiany biegów i chcą pokazać listę osób i instytucji, które zostały zatwierdzone cryptocurrencysince początku. Po tym wszystkim, Bitcoin ma ogromną rzeszę fanów i te następne 11 popularnych zwolennicy to tylko niektóre z nich.

1. Paul Graham

Paul Grahamis obecnie trzecim głównym inwestorem technologii, aby pokazać poparcie dla Bitcoin. Jest on jednym z najbardziej szanowanych i wpływowych orędowników Bitcoin od wczesnych etapach historii waluty cyfrowej.

2. Niemieckie Ministerstwo Finansów

Germanytook wiele kroków, aby pomóc kryptowaluta rosną tak daleko, z których ostatnia to nowy przepis, który mówi, że Bitcoin jest „prywatne pieniądze” i „jednostka waluty”.

3. Frank Schaffler

Nie da się mówić o Niemczech i ignoruje nazwę Frank Schaffler. Znany członkiem Komisji Finansów parlamentu robi wszystko, aby promować swoją ukochaną kryptowaluta.

4. Jason Calacanis

Amerykański przedsiębiorca i bloger Internet był jedną z pierwszych osób mówiących o Bitcoin w internecie, szerzyć i podnoszenie świadomości. „Jesteśmy w 100% pewni, że rządy zaczną zakazu Bitcoins w ciągu najbliższych 12 do 18 miesięcy”, pisał w 2011 r.

5. Wikileaks

Po wypadku Julian Assange, Wikileakshad pokonać blokadę finansową. I wiecie co pomogło? Bitcoin, oczywiście.

6. Expensify

  

Na początku tego roku, obsługa płatności Expensifyenabled Bitcoin, robiąc ogromny krok do pomocy i poparcia kryptowaluta.

7. Nassim Nicholas Taleb

Ten libański amerykański eseista, badacz i statystyk - który zawsze koncentruje swoje prace na problemy przypadkowości, prawdopodobieństwa i niepewności - jest głównym zwolennikiem Bitcoin. Na początku tego roku pisał na Reddit: „Bitcoin jest początkiem czegoś wielkiego: waluta bez rządu, coś potrzebne i konieczne”.

8. David Friedman

Znany ekonomista jest jedną z osób, które starały się podnieść świadomość na temat Bitcoin wyjaśniając go do ludzi w prosty sposób, jak to uczynił w niniejszej analizie.

9. Ashton Kutcher

Słynny aktor Hollywood poddał się władzy Bitcoin w maju, kiedy ogłosił, że inwestowanie w kryptowaluta. W tym czasie, powiedział „Bitcoins są oczywiście coraz bardziej istotne (...) Największą rzeczą z Bitcoin Bitcoin nie jest sam, ale co to zdecentralizowana technologia naprawdę zrobić?”.

10. Kevin Rose

Kevin Rose jest znany kryptowaluta kibic z dziedziny finansów. „Zakupione kilka więcej Bitcoins na $ 95 wczoraj... Coś bardzo wciągająca o Bitcoin”, on twitted z powrotem w maju.

11. Kevin O'Leary

0

Bankier inwestycyjny biznesu Kevin O'Leary, z funduszy O'Leary, pokazał ostatnio, jak bardzo lubi Bitcoins, mówiąc, że wzrost kryptowaluta stało się zdobyć miejsce wśród światowych walut.

Powiązane wiadomości


Post Dogecoin

8 Lekarzy, którzy sprawią, że poczujesz się lepiej w zamian za Bitcoiny

Post Dogecoin

22 Najdziwniejsze przedmioty, które możesz kupić za pomocą bitcoinów

Post Dogecoin

7 + 1 Znani non-profit, które akceptują Bitcoin

Post Dogecoin

8 Umysł dmący pod naporem bitcoinów

Post Dogecoin

Wywiad: Posłuchaj na megafonie bitcoinowym

Post Dogecoin

Komunikat prasowy z BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

Dziewiątka: ulubione narkotyki Bitcoinerów używających Silk Road

Post Dogecoin

Jeden rok obrazów bitcoinowych: 10 najlepszych zdjęć z subRedditu Bitcoin

Post Dogecoin

10 małych lub odległych miejsc, które objęły Bitcoin

Post Dogecoin

20 Dziwne rzeczy, które możesz kupić na Jedwabnym Szlaku

Post Dogecoin

Wybór 10 dobrze znanych hakerów Bitcoin

Post Dogecoin

Ekstremalne baseny bitcoinowe: kto jest kim? Infografika