1-800-Kwiaty będą akceptować Bitcoin | Polish.globalsciencecollaboration.org

1-800-Kwiaty będą akceptować Bitcoin

1-800-Kwiaty będą akceptować Bitcoin

Moneta Ogień otrzymał informację ze źródła na 1-800-kwiaty, które zaczną akceptować Bitcoin wkrótce.

1-800-Flowers.com, Inc. Jest kwiatowy i dar detalista i dystrybucja firma w Stanach Zjednoczonych. Była to jedna z pierwszych detalistów do wykorzystania numer telefonu 24 x 7 bezpłatną i Internetu do sprzedaży bezpośredniej konsumentom.

Moneta Ogień dowiedział się również z innego źródła, które 1-800 Kwiaty będą wykorzystaniem Coinbase zaakceptować i przetwarzania płatności na stronie sprzedaży internetowej działalności i monety Ogień dowiedział się, że Chris McCann prezes i brat założyciela James McCann (jeden na reklamy) została osobiście nadzorował negocjacje między 1-800 Kwiaty i Coinbase.

Oni dołączą CheapFlowers.com firmy, która jest częścią sieci Teleflora i eksploatowane przez Impulse Communications, Inc. W akceptacji Bitcoin w Internecie dla kwiatów i innych prezentów. Inne duże kwiatowe firmy akceptujące bitcoins obejmują BloomNation i niektóre środki Teleflora.

Choć w tym momencie dane są skąpe będziemy pilnować sytuacji i dalszych raportów, jak wejść.1-800-Flowers zgłasza akceptację BitcoinPrawie dwa tygodnie temu Moneta Ogień wyłącznie poinformował, że 1-800-Flowers będzie uruchomienie zdolność do płacenia z Bitcoin.

Dzisiaj, 1-800-Flowers i Coinbase ogłosiły, że są one oficjalnie akceptując Bitcoin.

Począwszy od tej jesieni, Bitcoin dołączy znajome opcje płatności, w tym Visa, MasterCard, American Express i PayPal, które są dostępne dla klientów firmy w całej rozległej rodziny gifting witryn, w tym 1-800-FLOWERS.COM, FannieMay.com, Cheryls.com, ThePopcornFactory.com, 1-800-Baskets.com, FruitBouquets.com i Stockyards.com.

„Jako firma centric klienta, jesteśmy zawsze szuka nowych sposobów, aby zaangażować naszych klientów i zwiększyć swoje doświadczenie zakupów dla wszystkich swoich uroczystych okazjach,” powiedział Jim McCann, 1-800-FLOWERS.COM CEO i założyciel. „Bitcoin, wraz z innymi naszymi opcji płatności, oferuje swoim klientom kolejną bardzo wygodny sposób, aby pomóc im dostarczać uśmiechy do ważnych ludzi w ich życiu.”

1-800-FLOWERS.COM wybrała wiodąca platforma Bitcoin Coinbase przetwarzać swoje płatności Bitcoin. „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z 1-800-FLOWERS.COM”, powiedział Fred Ehrsam, współzałożyciel Coinbase. „Bitcoin staje się coraz bardziej popularna metoda, aby dokonywać zakupów e-commerce i jesteśmy zadowoleni, aby pomagać 1-800-FLOWERS.COM klienci dokonują tych zakupów w łatwy i bezpieczny sposób.”

Są one teraz dołączył CheapFlowers.com firmy, która jest częścią sieci Teleflora i eksploatowane przez Impulse Communications, Inc. W akceptacji Bitcoin w Internecie dla kwiatów i innych prezentów. Inne duże kwiatowe firmy akceptujące bitcoins obejmują BloomNation i niektóre środki Teleflora.


Po 10 miesiącach Moolah ogłasza bankructwoNiegdyś obiecujący dla wielu w społeczności dogecoin Moolah ogłosił dzisiaj, że będzie to zamykanie się sklep.

Niedawno firma przejęła zarządzanie MintPalexchange który został zarażony z błędów i problemów od czasu przejścia i teraz okazuje się, że wymiana będzie również szalunki przynajmniej tymczasowo, jak strona jest przeniesione do nowego zespołu. Począwszy od chwili publikacji niniejszego artykułu za Mintpal okazał się nieaktywny:

Oblężonego CEO Moolah Alex Zielona stwierdził następujące dotyczących Moolah,

Po 10 miesiącach od startu wysokiego ryzyka w zmiennym środowisku, Moolah osiągnął etap, w którym nie jest w stanie kontynuować działalność w dzisiejszym rynku. Przy rosnących kosztów i przychodów spada, i utraty wielu kluczowych klientów kluczowych dla dalszego prowadzenia działalności spółki, nie jesteśmy już w stanie kontynuować funkcjonowanie.

W wyniku tego, Moopay LTD być zgłoszeniu upadłości i rozwiązania następującego sposobu podawania; i zaprzestania działalności. Wszystkie fundusze klientów na rachunkach konsumentów są bezpieczne i mogą zostać wycofane zgodnie normalne w tym momencie. Jeśli nie uda się wycofać swoje fundusze zanim platforma jest wyłączony na 31 października, otrzymają Państwo e-mail z pytaniem, gdzie chcesz, aby fundusze iść.

Wziął czas, aby omówić zamknięcie Moolah na oficjalnym blogu firmy, gdzie powtórzył, że wszystkie fundusze konsumenckie są bezpieczne i że wszystkie firmy będą musiały stanąć w kolejce przede wszystkim z innymi wierzycielami, a ci, którzy zainwestowali w firmie może otrzymać płatność raz wszystkie aktywa są likwidowane, a wierzyciele są opłaciło.

Firma cytowane problemy z miesięcznych kosztów wsparcia, kosztów prawnych i operacyjnych oraz innych kosztów platforma jako wyprzedzając cashflow oraz że spółka nie mogła już funkcji w tym zdolności do pracy przy stracie.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Akceptowanie bitcoin jest dobrodziejstwem dla MovieTickets.com

Post ICO

Bitcoin może być przyczyną śmierci piractwa internetowego, przewiduje założyciel Isohunt

Post ICO

Australian National Dictionary Center wybiera Bitcoin jako słowo 2013

Post ICO

Zestaw narzędzi do maksymalizacji zysków z Bitcoin

Post ICO

10 mało znanych funkcji ukrytych w środku Blockchain.info

Post ICO

Australia uważa regulowanie Bitcoin za walutę

Post ICO

Belgijski minister finansów nie przewiduje problemów między bankiem narodowym a Bitcoinem

Post ICO

Bitcoin exchange Kraken przekracza granicę kanadyjską

Post ICO

5 Niezwykłych filmów Bitcoin, które powinieneś oglądać

Post ICO

20 ekspertów od Bitcoin, których powinieneś śledzić na Twitterze

Post ICO

Aplikacje Bitcoin

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners uzyskują wyłączny dostęp do biletów przedsprzedażnych