10 mało znanych funkcji ukrytych w środku Blockchain.info | Polish.globalsciencecollaboration.org

10 mało znanych funkcji ukrytych w środku Blockchain.info

10 mało znanych funkcji ukrytych w środku Blockchain.info

Ostatnio wziąłem głębsze spojrzenie na to, co jest wyposażony w blockchain.info stronie znajdują się i okazało się trochę prettty fajne rzeczy.

Czy Bitcoin Gospodarka rzeczywiście rosnące lub jest to Bubble?

Blockchain.info dostarcza dużo chartsand statisticsabout sieci Bitcoin. Ale czasami te wykres są trudne do zrozumienia. Jednym z bardziej interesujących wykresów można znaleźć to Vs objętość Trade Transakcja wykres głośności. Ten wykres jest wynikiem biorąc rzeczywisty wolumen transakcji Bitcoin i dzieląc ją z wielkością handlu Bitcoin. Im niższa liczba, tym bardziej handel jest prowadzony.

Jeżeli więcej niż handel odbywa rzeczywistych transakcji może to oznaczać bańkę. Jeśli przyjrzeć się bliżej będziesz w stanie zobaczyć, że gdy tendencje spadkowe stosunek skoki cen Bitcoin jest, ponieważ istnieje więcej spekulacji.

Supercool Visualisaztion węzłów Bitcoin i górników

Chociaż nie bardzo przydatna funkcja to obok jest całkiem cool. To pokazuje rozkład węzłów Bitcoin i górników na całym świecie. Możesz poeksperymentować z 3d modelu Ziemi, aby dowiedzieć się, gdzie są komputery odpowiedzialne za ułatwienie Bitcoin transactionsare zlokalizowany.

100 Najpopularniejsze Adresy

Blockchain.info umożliwia wyświetlanie adresów Bitcoin, który otrzymał najwięcej paymentsup do dziś. Nic więc dziwnego, że przywódcy są adresy z SatoshiDice i Betcoin - zarówno dużych witryn hazardowych Bitcoin.

Hashrate Dystrybucja Wśród Baseny Górniczych

Jednym z głównych problemów dotyczących bezpieczeństwa sieci Bitcoin jest jak decentrilized są miningefforts Bitcoin. Jeśli basen górniczy kontroluje dużą ilość hashrate może teoretycznie spowodować atak 51%. Ten wykres z Blockchain.info pozwala wyświetlić rozkład hashrate pomiędzy różnymi basenie górniczym.

Największe transakcje Bitcoin

Kiedykolwiek zastanawialiście się jakie są największe transakcje, które są wykonane z Bitcoin? Blockchain.info pozwala wyświetlić o największej Bitcoin transactionsfrom ostatni 50.000 transakcji.

Wyślij Bitcoins na wiele adresów w jednej transakcji

Nie tak dawno temu dostałem e-mail od użytkownika pokazując mi jak wysłać Bitcoins do wielu adresów w zaledwie jednej transakcji. Może to zostać wykorzystane do wysyłania monet bardziej wydajne, a także obniżenie opłat na wielu transakcji. Ponieważ mamy wysłać wiele transakcji mikro do naszych nowych abonentów znaleźć tej opcji niezwykle cenne. Ta funkcja jest dostępna pod „Wyślij pieniądze” -> „Niestandardowy”

Zbadać wejścia i wyjścia

Jeśli jesteś bardziej doświadczony użytkownik może włączyć tryb „Advanced” na Blockchain.info w bloku Explorer (znajduje się w stopce na stronie internetowej). W trybie tym będzie można zobaczyć jakie były nakłady i outputsof każdej transakcji i ich skryptów.

Ukryć swoje utwory transakcja Bitcoin

Ponieważ blockchain zasadzie pozwala ludziom transakcji prześledzić dość łatwo to następna cecha jest dla tych, którzy wymagają większej anonimowości. SharedCoin jest sposobem mieszać transakcji z innymi transakcjami, więc trudniej będzie prześledzenie (od trudności przeanalizować wzrost źródło).

Wyślij Bitcoins przez SMS lub e-mail

Jeśli chcesz wysłać Bitcoins dla ludzi, którzy nie mają portfel Bitcoin to można łatwo zrobić przy użyciu funkcji wysyłania przez e-mail / SMS wewnątrz „Mój portfel”. Odbiorca otrzyma e-maila z powiadomieniem go, że Bitcoins zostały wysłane. Może on wtedy otworzyć nowy portfel dla tych Bitcoins.

Miej Bitcoins w chłodni

Jednym z najlepszych sposobów, aby zabezpieczyć Bitcoinsis używać chłodnię - czyli do przechowywania Bitcoin w trybie offline na kawałku papieru, TREZOR deviceor dysku flash. Blockchain.info pozwala łatwo stworzyć papier walletwhich będzie mieć swój klucz publiczny i prywatny dostępny do drukowania. Należy pamiętać, że jeśli transfer Bitcoins do tego portfela, a nie drukować klucz prywatny twoi Bitcoins zostaną utracone, więc należy być ostrożnym.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Bitcoin pokonuje PayPal dzięki masowej transakcji 194,993 BTC

Post ICO

Geek opowiada swoje doświadczenia z wykorzystaniem Bitcoin Miner z Butterfly Labs

Post ICO

Atlas rozpoczyna kampanię mającą na celu stworzenie nowej giełdy Bitcoin

Post ICO

Bitcoin można teraz używać do kupowania kart podarunkowych online

Post ICO

Bitcoin może stanąć w obliczu wyginięcia z własnej wojny

Post ICO

Bitcoin exchange BtcChina doznał ataku DDoS 100Gbps

Post ICO

Deweloper Bitcoin, Gavin Andresen, podejrzewa, że większość operacji w chmurze to schematy Ponzi

Post ICO

Urządzenia z Androidem są teraz na pokładzie statku Zeroblocka dzięki nowej aplikacji Bitcoin

Post ICO

6 nowych firm, które akceptują Bitcoin w 2014 roku

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: gdy tylko 14nm będzie dostępne, wypuścimy nowy układ ASIC, który będzie przewyższał inne 14-nanometrowe projekty

Post ICO

15 stron dla wszystkich twoich pytań kryptograficznych

Post ICO

Bitcoin dla chirurgii kosmetycznej: kryptowaluta przyjęta w klinikach Vanity na Florydzie