10 000 bitcoinowych chipów ASIC jest w drodze do europejskich klientów | Polish.globalsciencecollaboration.org

10 000 bitcoinowych chipów ASIC jest w drodze do europejskich klientów

10 000 bitcoinowych chipów ASIC jest w drodze do europejskich klientów

Europa wreszcie otrzymał swoją pierwszą partię chipów Avalon ASIC, które zostały dostarczone w Szwajcarii. To 10.000 urządzeń o mocy 282 MH / s standardowego zegara i szacowanego 300 MH / s podkręcania każda, które sprawiają, że część większego przesyłki produkowanego przez firmę, która może zwiększyć Bitcoin sieci hashrate o 500 procent.

Ponieważ te niestandardowe chipy przeznaczone do kopalni Bitcoinsrequire ustawiany na płytach PCB przed użytkownicy mogą rozpocząć produkcję cryptocurency, że ASIC są wysyłane do klientów. Następnie zostaną one ustawione na deskach przez użytkowników lub firm takich jak Burnin.

Po zamówieniu żetony w kwietniu urządzenia trwało 99 dni, aby dotrzeć. Według Zefir, użytkownik Reddit że jest wypłacającą ASIC, to jest pierwszym z ogółem siedmiu partii, które przybywają z 10,000 żetonów każdy. Urządzenie miało oryginalną indywidualną cenę 0,078 BTC, ale Zefir dodana opłata 9,9 procent dla swojej służby i inną opłatę 10 procent dla podatków, które powinny podnieść cenę na poziomie 0,1 BTC na chipie.

Jeśli oczekiwania ujawnione przez Zefir zostały spełnione, żetony zostały wbite Niemiec do wysyłki i powinien teraz być w drodze do klientów. Szczęśliwy górnictwo!

Via thegenesisblock.com100 000 Giveoge Giveaway w Chain RadioŁańcuch Radiowill brać na falach dziś ogłosić, że będą one rozdają 100.000 Ðogecoins poprzez nową gratisów na stacji na 9 wieczorem Wschodniej nauczyliśmy się tutaj na Coin Fire.

Doża DIG 100K GIVEAWAYis być wprowadzane przez Chain Radia i każdego dnia o 11 rano wschodni (8 rano i Pacyfiku, 4pmUTC) szczegółowe informacje na temat sposobu, aby wejść do tego dnia zostaną rozdane.

Oficjalna gratisów odbędzie się 28 sierpnia po wszystkie wpisy zostały zebrane, a zwycięzca zostanie wybrany losowo, aby wygrać.

Sposoby wprowadzania gratisów będą losowo każdego dnia o kilka dni jest tak proste jak wpisanie magiczne słowa kluczowego na stronie internetowej Radia łańcucha i inne dni oglądać na specjalnej tweet poprzez @ChainRadioaccount.

Ruch, który jest pewien, do odwołania się do społeczności doży Doniesiono nam zajmie unikalnych aspektów społeczności Dożów w tym oferując sposoby wprowadzania przez subreddita doży, kilka różnych miejsc i związanych doża poprzez wpisy w całej niektórych doża związanych kanałów IRC.

Choć szczegóły są rzadkie w tym czasie potwierdziliśmy, że harmonogram na stronie Chain Radio pokazuje zapowiedź odbędzie się o 9 rano EDT.

Z niedawnego spadku cen dogecoin nie jest szokująca stacja jest w stanie oddać tak dużą liczbę monety, ale liczba ta jest jeszcze nic nie kichać na w społeczności, która jest napędzana przez przechylenie małe poziomy walucie inni swobodnie.


13% Amerykanów woli Bitcoin od złota, podczas gdy ceny obniżają tygodniową aktualizację wiadomościIRS wydał orzeczenie o Bitcoin, a niektóre są na pewno się nie zawiodłem. IRS orzekł, że Bitcoin należy uznać nieruchomość, a nie waluty, co oznacza, że ​​zarobki Bitcoin zostaną poddane wyższych podatków. IRS zauważa, że ​​Bitcoin nie ma żadnego statusu prawnego w jakiejkolwiek jurysdykcji, a tym samym nie kwalifikuje się jako waluty. Niezależnie od tego, IRS klasyfikowania Bitcoin jako własność może sobie pozwolić Bitcoin użytkownikom pewną ochronę prawną w przyszłości jako waluta jest, co najmniej, są oficjalnie uznawane.


Prawie 150 BTC skradziono z kanadyjskiej giełdy dzięki nieświadomemu pracownikowi pomocy technicznejPrawie 150 CS została skradziona Ottawa opartym na wymianie Bitcoin kanadyjski Bitcoinsin bardzo niskiej Tech skok. Sprawa się w październiku 2013 roku i jest obecnie przedmiotem badań.

Zgodnie z Ottawa Citizen, złodziej zainicjował długą sesję czatu z granitowych Networks, firmy hostingowej serwer kanadyjskich Bitcoins', podczas gdy twierdzi, że właściciel Giełdy, James Grant. Powiedział obsługujący on miał problemy podczas korzystania z usługi i zażądał ponownego uruchomienia systemu w trybie awaryjnym, co pozwoliło mu łatwo pokonać wszystkie bariery bezpieczeństwa Giełdy.

Służący, którzy nigdy nie zapytał oszust aby zweryfikować swoją tożsamość, uzyskali dostęp do zablokowanego pióra serwerze Granta, podłączony do laptopa, a następnie ręcznie „otwarte drzwi” do serwerów giełdy. Raz wewnątrz, podejrzany wziął 149.94 BTC z portfela cyfrowego, około $ 89.000 według aktualnego kursu.

„To całkowicie niedorzeczne. Wszystko, co zrobiłem było iść na sesji czatu i powiedzieć:«Cześć, jestem James Grant i mam serwer z wami», a centrum danych powiedział:„Tak to zrobić, co możemy zrobić dla Ciebie ? '”, powiedział, że prawdziwy właściciel kanadyjskich Bitcoins.

Rogers Communications, firma, która jest właścicielem Granite Networks wydał oświadczenie po incydencie. „Sytuacja wokół tego klienta jest unikalny dla tego klienta, i nie ma zastosowania do jakiegokolwiek innego klienta Rogers centrów danych. Rogers został w pełni z władzami spółdzielni w dochodzeniu”, firma wyjaśnione.

Oświadczenie mówi również, że Rogers Centra danych przeglądu swoich procesów bezpieczeństwa po kontrowersyjnym Heist.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Banki, przygotuj się! Blockchain wkrótce rozkręci twój świat

Post ICO

Narzędzie do dzielenia rachunków BillPin już działa z Bitcoinem i piwem

Post ICO

Prawie zostałem oszukany przez domniemany Coindesk

Post ICO

Adwokat z Teksasu akceptuje Bitcoiny jako zapłatę za prawne rachunki

Post ICO

Postaw swoje cyfrowe monety w nowym kasynu online Bitoomba

Post ICO

Najnowszy raport Banku Kanady mówi, że Bitcoin może przynieść ryzyko dla ogólnej stabilności finansowej

Post ICO

Orzeczenie australijskiego urzędu podatkowego - nadal oczekuje minimalnych rekordów TX

Post ICO

Bees Brothers: młodzi przedsiębiorcy kryptowalut wciąż się rozwijają i już wydobywają swój pierwszy Bitcoin

Post ICO

Australia uważa regulowanie Bitcoin za walutę

Post ICO

10 mało znanych funkcji ukrytych w środku Blockchain.info

Post ICO

38. Dyrektor Mennicy Stanów Zjednoczonych na Keynote w Raleigh

Post ICO

10 mitów bitcoinowych rozerwanych na kawałki