1200 kupców gotowych zrobić jeszcze w tym roku największy czarny piątek Bitcoin | Polish.globalsciencecollaboration.org

1200 kupców gotowych zrobić jeszcze w tym roku największy czarny piątek Bitcoin

1200 kupców gotowych zrobić jeszcze w tym roku największy czarny piątek Bitcoin

Jeśli myślałeś, że Bitcoin Czarny Piątek był wielki w 2013 roku, tegoroczna impreza w Internecie zapewne zaskakująca. Około 1200 kupcy będą częścią następnego Bitcoin czarny piątek, gospodarzem stronie BitcoinBlackFriday.com, gdzie zostaną wymienione wszystkie sprzedaży.

Mimo, że zdarzenie zostało utworzone tylko dwa lata temu, to szybko zmienił się z tylko 50 do 1200 kupców. A według twórcy imprezy, są niespodzianki czekają na nabywców w dniu 28 listopada. „Mamy dwie rzeczy planowane pierwsze jest możliwość natychmiastowego zakupu Bitcoin kartą kredytową:.. Niewielka ilość, jak 25 dolarów Dla większości ludzi, to nie jest zbyt wielkim ryzykiem i my również będziemy mieć sekcję. [strony], gdzie można kupić coś za niewielką kwotę pieniędzy”, powiedział Jon Holmquist CNBC.

Poza tym roku Holmquist nie będzie sam. Założycielem ogłosił, że w 2014 roku impreza będzie zarządzany przez mały zespół, ze względu na niesamowity wzrost kupujących.

Procesor płatność BitPay ujawniła, że ​​zeszłoroczny Bitcoin Black Friday zdobył ponad 100 tysięcy odwiedzających, który spędził blisko $ 6 milionów BTC. Biorąc pod uwagę stały wzrost w ciągu ostatnich dwóch lat, prognozy na razie 2014 jest znacznie wyższa, zwłaszcza teraz, bardziej powszechne i detaliści jak Newegg overstock dołączyło ekosystemu Bitcoin.

Właściwie Newegg to jeden z kupców, które będą częścią tegorocznej Bitcoin czarny piątek, wraz z innymi znanymi nazwami, takimi jak Amagi Metails, Gyft lub NameCheap.

A według Holmquist, rzeczywista liczba kupców może przekraczać szacunkowej 1.200. Ponieważ pozycja jest bezpłatne dla każdej firmy, która akceptuje Bitcoin jako opcję płatności, liczba może rosnąć aż do piątku.

Dużym problemem dla nas jest to, że większość kupcy nie chcą planować. Jest wiele mniejszych sklepów, więc odkładać aż do dnia lub dzień wcześniej.

Overstock jest jedną z firm, które nie wejdą do zdarzenia. Cóż, przynajmniej nie przez BitcoinBlackFriday.com. A rzecznik firmy powiedział oferty overstock Black piątek będzie dostępna na detalisty własnej strony. Dobrą wiadomością jest to, że można jeszcze zapłacić walucie cyfrowej.

Ciekawa image: BitcoinBlackFriday.com

Powiązane wiadomości


Post ICO

Bankomaty Bitcoin produkowane przez Robocoin i PayMaq trafiły do Korei Południowej i Hiszpanii

Post ICO

5 niesamowitych historii Bitcoinów udostępnionych przez Redditors

Post ICO

Bankowcy giganci, którzy wspierają technologię Bitcoin

Post ICO

Bitcoin i Iran wciąż się rozwijają: Poolfa to nowa perska strona poświęcona kryptowalutom

Post ICO

Aplikacja, która ukradnie twoje Bitcoiny, prezesi Paypal biorą na bitcoin i więcej

Post ICO

Bitcoinowa firma Coinsilium uruchamia pierwszą w Wielkiej Brytanii publiczną ofertę blockchain

Post ICO

6 potencjalnych możliwości biznesowych Bitcoin

Post ICO

Czy użytkownicy Bitcoin to szumowiny czy marzyciele?

Post ICO

Kolejna strona Bitcoin gryzie kurz

Post ICO

Atak sprawi, że wymiana bitcoinów stanie się bardziej odporna - mówi Antonopoulos

Post ICO

Bitcoin Czarny piątek - najlepszy sposób na wydawanie bitcoinów

Post ICO

Ekskluzywna platforma bitcoinowa Clipperz przenosi się na Islandię