20 ekspertów od Bitcoin, których powinieneś śledzić na Twitterze | Polish.globalsciencecollaboration.org

20 ekspertów od Bitcoin, których powinieneś śledzić na Twitterze

20 ekspertów od Bitcoin, których powinieneś śledzić na Twitterze

Social media jest doskonałym narzędziem, aby dowiedzieć się więcej o Bitcoin i innych cryptocurrencies, ale trzeba wiedzieć, gdzie szukać. Nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Oto lista 20 Bitcoin ekspertów powinny być następujące na Twitterze.

1. Roger Ver

Znany również jako „Bitcoin Jezusa”, Roger Ver jest dobrze knwon Bitcoin anioł biznesu i kryptowaluta ewangelista. Wkrótce po utworzeniu Bitcoin, w Ver zainwestował ponad milion dolarów w nowych firmach Bitcoin jak Blockchain, szmer i BitPay.

2. Erik Voorhees

Erik Voorhees jest znany głównie jako twórca i częściowego he właściciela strony internetowej hazardu Bitcoin Satoshi Dice. Jednak Panamy przedsiębiorca zrobił wiele bardziej jak założenia firmy Coinapult Bitcoin.

3. Jinyoung Lee Englund

Jinyoung Lee Englund jest wiceprezes strategii na Digital Currency Rady, spółka venture-backed z siedzibą w Nowym Jorku. Wcześniej była dyrektorem komunikacji i rozwoju biznesu w Fundacji Bitcoin.

4. Dan Morehead

Poznaj założyciel i prezes San Francisco opartej Pantera Capital, firma inwestycyjna koncentruje się na Bitcoin i innych walut cyfrowych. Dan Morehead założył swoją firmę inwestycyjną w 2003 roku, początkowo skupiając się na inwestycjach Global Macro funduszy hedgingowych.

5. Jeff Garzik

Jeff Garzik był rdzeń deweloper Bitcoin na BitPay okresie od maja 2013 do grudnia 2014. Ale Garzik był również zajęty własnym projekcie: Dunvegan Kosmicznych Systems, infrastruktura fizyczna, wirtualne i finansowej umożliwiającej eksploracji przestrzeni kosmicznej i rozliczenia.

6. Elizabeth Ploshay

Ploshay jest zajęty kobieta. Zarządca konto na BitPay jest również doradcą w BitGive Fundacji i członkiem zarządu Fundacji Bitcoin.

7. Bobby Lee

Poza tym jest członkiem Fundacji Bitcoin, Bobby Lee jest także prezesem Szanghaju wymiany Bitcoin BTC Chin, największego na drugim co do wielkości platformy transakcyjnej kryptowaluta.

8. Catheryne Nicholson

Nicholson jest prezesem i współzałożycielem BlockCypher, platformy, która umożliwia programistom łatwe tworzenie, monitorowanie i zabezpieczyć wszystkie blockchain aplikacje.

9. Tony Gallippi

Gallippi jest prezesem i współzałożycielem prąd Bitcoin procesora płatności BitPay, największy na świecie procesor kryptowaluta transakcji.

10. Perianne Boring

0

Perianne Nudne jest założycielem i prezesem Izby Gospodarczej, cyfrowy stowarzyszenia zawodowego reprezentującego interesy społeczności cyfrowej aktywami z siedzibą w Waszyngtonie. Jest także założycielem Kongresu Bitcoin Dnia Edukacji.

11. Ofir Beigel

1

Bitcoin przedsiębiorcy Ofir Beigel jest założycielem 99Bitcoins a on niedawno listę 150 ekspertów Bitcoin śledzić na Twitterze.

12. Victoria van Eyk

2

Victoria van Eyk to nie tylko przyczynia się do CoinDesk i Bitcoin Magazine, ale także VP Wspólnoty Rozwoju w ChangeTip.

13. Jon Matonis

3

Matonis jest nie tylko dyrektorem założycielem Fundacji Bitcoin, ale także cyfrowy ekspert pieniądze, uznawane cryptoeconomist i mówcą.

14. Connie Gallippi

4

Connie Gallippi, siostra BitPay założyciel Tony Gallippi, jest założycielem Fundacji BitGive i zwolennikiem kryptowaluta z doświadczeniem ponad dziesięciu lat w sektorze non-profit.

15. Gavin Andresen

5

To „wszystko wokół Geek” to faktycznie główny naukowiec w Fundacji Bitcoin. Massachusetts oparte ekspert kryptowaluta jest również wiodącym deweloperem na rdzeń Bitcoin TruCoin.

16. Emily Spaven

6

Spaven jest jednym z najbardziej uznanych dziennikarzy Bitcoin tam. Poza tym, że redaktor naczelny CoinDesk, ona pisze również dla Forbes i kiedyś pracował dla Google.

17. Andreas M Antonopoulos

7

Antonopoulos jest bezspornie jednym z najbardziej cenionych ekspertów Bitcoin kiedykolwiek. Informacje Kalifornii ekspert bezpieczeństwa, tech-przedsiębiorca i autor podróżuje po całym świecie dzieląc się wiedzą o Bitcoin i świata kryptowaluta.

18. Brian Forde

8

Były doradca Białego Domu do telefonu i danych innowacji jest teraz dyrektorem walucie cyfrowej w MIT Media Lab.

19. Brian Armstrong

9

Współzałożyciel i CEO Bitcoin wymiany Coinbase jest wiedzieć, aby dzielić swoje śmiałe prognozy na social media.

Patrick Byrne

0

Prezes globalny sklep internetowy Overstock.com jest również znanym orędownikiem wolności osobistej i Bitcoin zwolennikiem.

Czy mamy zapomnieć kogoś ważnego? Daj nam znać!

Powiązane wiadomości


Post ICO

Bitcoin i przyszłość pieniędzy: Atlanta przeprowadza crypto-konferencję w październiku

Post ICO

1-800-Kwiaty będą akceptować Bitcoin

Post ICO

Ekskluzywna platforma bitcoinowa Clipperz przenosi się na Islandię

Post ICO

Adam B. Levine: trudno jest przestrzegać, kiedy zasady mogą ulec zmianie w dowolnym momencie

Post ICO

70 stron, które dają ci darmowe bitcoiny - czy faktycznie działają?

Post ICO

Bitcoin w obliczu rosnącej konkurencji z innych walut w całości cyfrowych

Post ICO

10 mało znanych funkcji ukrytych w środku Blockchain.info

Post ICO

Najnowszy raport Banku Kanady mówi, że Bitcoin może przynieść ryzyko dla ogólnej stabilności finansowej

Post ICO

Fundacja Bitcoin jest bankrutem, PayPal integruje BTC i więcej

Post ICO

Australia uważa regulowanie Bitcoin za walutę

Post ICO

Bank of Thailand uważa Bitcoin za nielegalny: handel jest teraz zawieszony w kraju

Post ICO

Bank of China nie może uznać Bitcoin za prawnie uzasadniony instrument finansowy w najbliższej przyszłości