3.454 bilionów dolarów to wystarczający powód, by kupić Bitcoin | Polish.globalsciencecollaboration.org

3.454 bilionów dolarów to wystarczający powód, by kupić Bitcoin

3.454 bilionów dolarów to wystarczający powód, by kupić Bitcoin

Nie jest tajemnicą, że Bitcoin został twardy czas trzymając się jego wartość pieniężna ostatnio. Spadła z ponad $ 1100 na początku 2014 roku do $ 270 w styczniu 2015 roku - to 75% spadek.

Ale podczas gdy większość ludzi obsesję cenie Bitcoin w stosunku do dolara oni nie rozumieją, że to jest prawdziwa wartość polega na tym, że jest on odłączony od „fiat” walut - co znamy dzisiaj jako „tradycyjne” pieniądze.

Ponieważ USA postanowił oddzielić dolara od standardu złota z powrotem w 1971 roku, to w zasadzie oznacza, że ​​wszystkie dolar jest to całkiem patrząc IOU. Nie stać na nic, nie jest poparte niczym i to jest dokładnie to, dlaczego rząd USA nie ma problemu z drukowaniem, jak wielu z nich, jak chcą - bo nie są one utrzymywane na dowolnym poziomie.

Cały świat jest po prostu drukowania z dala kawałki papieru

Globalna debtin początkiem roku 2014 wynosiła około 100 $ biliona. Oto dobry sposób, aby uzmysłowić, jak bardzo dług każdy kraj jest w całym świecie

Teraz wystarczy, aby dostać rzeczy prosto, czy kiedykolwiek myślał sobie, jaka jest różnica między milion, miliard i bilionów?

Jak myślisz, ile to milion sekund? 1 dzień? 1 tydzień? 1 miesiąc?

1 milion sekund jest równa 12 dni.

Teraz jak myślisz, ile to miliard sekund? 1 rok? 10 lat? Może więcej?

32 lat....

I 1 bilion drugie - 32.000 lat.

A co się dzieje, gdy kraj nie może zapłacić swój dług? oraz wiele może się zdarzyć. Jednym z przykładów, które się na Cyprze w 2013 roku doprowadziły do ​​rządu zajęcia rachunku bankowego ludności cywilnej, aby «ratować się na zewnątrz». Inną rzeczą, która może się zdarzyć, że inny kraj będzie ratować cię - dokładnie to, co wydarzyło się w Russianot tak dawno temu. To oczywiście jest tylko kolejnym IOU przez kraj ratowanie na górze nieistniejącego IOU która rozpoczęła cały proces pomocowy.

System przeznaczony jest dla Failure

Więc dlaczego nie możemy zminimalizować ten globalny dług? Dlatego nie tylko w górę podatki, ograniczyć koszty i zacząć spłacać nasze rachunki?

Niektórzy powiedzą, że kraje na całym świecie działają jak nastolatków, którzy spędzają więcej niż oni, nie myśląc o konsekwencjach. Innym sposobem, aby spojrzeć na to jest fakt, że system jest po prostu sfałszowane na niepowodzenie. A kiedy mówię „sfałszowane niepowodzenia” To znaczy, że nie ma mowy, kraje te będą w stanie nawet zbliżyć się do spłaty długu.

W tym poście chciałbym podziękować Tony Robbins i Iowahawk za danie mi inspirację do napisania tego posta. Przykład Zamierzam dać teraz w dużej mierze opiera się na Iowahawk oryginalnej post z 2011 roku o nazwie „nakarmić swoją rodzinę na $ 10 mld dzień”. Poznałem blogu Iowahawk poprzez Tony'ego Robbinsa doskonałej książce «Money: mistrzem gry», który mówi dokładnie o tym problemie. Więc zacznijmy z naszego przykładu:

Czy Wielka gwarantowanej Survive 2015 finansowo?

Zanim zacznę - Nawet jeśli daję USA tutaj jako przykład uważam, że wiele krajów będzie porównać to też będzie osiągnąć podobne numery.

Całkowity koszt lub „nakłady” na prowadzenie Stanach stwierdził Ameryki w 2014 roku był $ +3,454 bilionów dolarów. Tak, aby działać w USA przez okres jednego roku sam kosztuje $ 3,4 biliona - co jeśli podzielić ją przez 365 oznacza $ 9,46 mld każdy dzień.

Właśnie świętowaliśmy nowy rok prawo? Zobaczmy, jak możemy zrobić to przez 2015 przez podnoszenie podatków i być może nawet nie tworząc zysk za? Stanów Zjednoczonych, ale tylko zatrzymanie naszą cieknącego wiadra pieniędzy zwany deficyt.

01 stycznia 2015,

Zacznijmy się przechodząc po armat razu. Weźmy wszystkie zyski z amerykańskich 5 najbardziej dochodowych firm. Mówię o Wal-Mart, Exxon, Chevron, Berkshire Hathaway i Apple. Po prostu opodatkować tych spółek w 100%. No to wola daje nam w sumie $ 126,531 billionand get nas do....

14 stycznia 2015,

Huh? Zaledwie 2 tygodni? hmmm... Chyba będziemy musieli kopać głębiej. Jak o zyskach ze wszystkich firm z listy Fortune 500 firm - to $ 1,08 biliona! To powinno załatwić nam długą drogę, a to daje nam całą drogę do...

08 maja 2015,

Musisz być żartujesz, nie jesteśmy nawet w połowie drogi przez cały rok i jest to po prostu my zniszczył cały przemysł firmom Stanów Zjednoczonych? Cóż, mamy zabraknie gotówki korporacyjnej ale może pójdziemy po przemysłu filmowego, jak również?

Chodźmy po top 688 dochodowych filmów 2014- Będziemy po prostu wziąć wszystkie swoje pieniądze, jak również. To daje nam koklusz $ 9,715 mld USD i teraz jesteśmy na

09 maj 2015,

Dobrze zasadzie zniszczony przemysł filmowy i zdobył jeden dzień, całkiem fajne. Chyba musimy przynieść armat. Może pójdziemy przecież z najbogatszych ludzi w USA. Załóżmy wykorzystać wszystkie górnej liście Forbes 400 w połączeniu wartości netto - to około $ 2 bilionów dolarów. O tak!! To, co mówię, teraz jesteśmy na

10 grudnia 2015,

Wielki, jesteśmy prawie na miejscu, zaledwie 21 dni, aby przejść. Dobrze, ponieważ to prawie Boże Narodzenie, w duchu świąt dlaczego wziąć tylko z bogatych? Załóżmy spożywać wszystkie pieniądze nadane charity- to 416500000000 $ który kupuje nam czas aż do Bożego Narodzenia.

25 grudnia 2015,

Wesołych Świąt wszystkim! 6 dni i $ 56.76 mld iść. Zastanawiam się, gdzie możemy włączyć do teraz....Why nie zburzyć cały kraj, jak również? Myślę, że Urugwaj może dobrze pasować. Z 3,3 mln osób i PKB $ 57.11billion mamy prawo do miejsca, gdzie chcemy być, od 1 stycznia 2016.

Jest to wystarczający powód, aby kupić kilka Bitcoins

Dobrze, że to zrobiliśmy. Udało nam się uzyskać za pośrednictwem jednego roku w historii Stanów Zjednoczonych bez zwiększania naszego deficytu. Po drodze mamy rozebrany cały przemysł biznes, przemysł rozrywkowy, cały kraj, pracę charytatywną i wszelkie szanse przyszłego wzrostu. Powodzenia w zarządzaniu 2016.

Więc jak widać jest to niemożliwe, gra, aby wygrać, nawet raporty rządowe Przez lata pokazują, że choć roczny deficyt maleje my wciąż gromadzenie więcej długu rocznie. Więc dług będzie nadal rosły, dopóki ludzie będą mieli wystarczająco dużo, a potem... Wszystko piekło może spaść. Do czasu zdarza się, że nie chcę moje pieniądze niosek w banku czeka na rząd więc wykorzystać go.

Nie mówię, że powinieneś zacząć panikować i ukrywanie bryłki złota w twojej szafie. Mówię to, że coś jest poważnie popieprzone z systemem i że Bitcoin dzisiaj wydaje mi się być bardzo dobrze zbudowany i sprawdzony awaryjna.

Kiedy ludzie pytają mnie, czy handlować Bitcoins ja zwykle powiedzieć, że nie - Kupuję je na dłuższą metę. I to jest właśnie powód, dlaczego.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Agora Commodities pozwala kupować pallad z Bitcoinem

Post ICO

Andersen rzuca kolejną propozycję zwiększenia limitu wielkości bloku

Post ICO

Bitcoin staje się walutą wyjścia dla ludzi w trudnych krajach

Post ICO

Australijski ilustrator przedstawia przewodnik Idioty do Bitcoin, ebook dla początkujących

Post ICO

Bank of England chwali Bitcoin i ujawnia dochodzenie w sprawie emisji cyfrowej waluty

Post ICO

Bees Brothers: młodzi przedsiębiorcy kryptowalut wciąż się rozwijają i już wydobywają swój pierwszy Bitcoin

Post ICO

5 sposobów na wykorzystanie niskiej ceny Bitcoin na twoją korzyść

Post ICO

Bitcoin w podróży: mecz w niebie

Post ICO

Zbliża się wojna domowa Bitcoin: kto, co, dlaczego, kiedy i jak

Post ICO

Portfele bitcoinowe oparte na Androidzie zostały zaktualizowane po problemach z kryptografią i problemami bezpieczeństwa

Post ICO

Czy użytkownicy Bitcoin to szumowiny czy marzyciele?

Post ICO

Pierwsze bankomaty Bitcoin gotowe do przybycia w Nowym Jorku i Ameryce Południowej w ciągu najbliższych kilku tygodni