38. Dyrektor Mennicy Stanów Zjednoczonych na Keynote w Raleigh | Polish.globalsciencecollaboration.org

38. Dyrektor Mennicy Stanów Zjednoczonych na Keynote w Raleigh

38. Dyrektor Mennicy Stanów Zjednoczonych na Keynote w Raleigh

Organizatorzy Cryptolina Bitcoin Expoannounced dziś, że szanowny Edmund C. Moy będzie mówcą na sobotnią kolację w dniu 16 sierpnia. Ed Moy pełnił funkcję Dyrektora 38. Mennica Stanów Zjednoczonych w latach 2006-2011 i jest jednym z najwyższych rangą byłych urzędników rządowych ważą pozytywnie na Bitcoin.

„To jest gra-changer”, powiedział Faruk Okcetin, organizator wydarzenie i przedsiębiorca. „Ed Moy jest powszechnie szanowany wśród branży finansowej i wymiany, a jest wśród urzędników najwyższego poziomu jeszcze rozpoznać zarówno przyszłość i nieuchronność kryptowaluta. Karoliny wstrząśnięte być gospodarzem pierwszy występ pana Moy na konferencji Bitcoin.”

Edmund C. Moy został mianowany przez prezydenta George'a W. Busha jako 38. Dyrektor Mennica Stanów Zjednoczonych w 2006 roku potwierdzony jednogłośnie przez Senat USA, dyrektor Moy został oficjalnie zaprzysiężony na jego pięcioletniej kadencji w dniu 5 września 2006 roku Mennica dyrektora służy jako główny oficer Mennica Stanów Zjednoczonych i przypomina, Sekretarz Skarbu USA, partnerzy z Rezerwy Federalnej na prognozowanie popytu, ściśle współpracuje z Kongresem i analiz systemów płatniczych i trendów w nakładach.

„Bitcoin i pomysły za nim, będzie disruptor do tradycyjnych pojęć waluty”, powiedział Ed Moy. „W końcu, waluty będzie lepiej dla niego.”
W latach 2001-2006, Moy był specjalny asystent prezydenta w Białym Domu. Przed jego służby publicznej, Moy spędził osiem lat pracy w sektorze prywatnym z firmami venture capital i przedsiębiorców. Był także w zarządach kilku firm i organizacji non-profit.

Raleigh jest gościć Karoliny pierwszy Bitcoin Expo w dniu 15 i 16 sierpnia 2014. Impreza Weekend jest zapowiadane jako „Cryptolina” i odbędzie się w Raleigh Convention Center. Celem Expo jest podniesienie świadomości i służyć jako brama Bitcoin do setek nowych zainteresowanych firm, crowdfunders, inwestorów, studentów i entuzjastów.

Oczekuje się, że ponad 500 nowych twarzy wschodzących społeczności Bitcoin uczestniczyć, sieci i omówić ten rozwijający się przemysł za waluty cyfrowej.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat planowania, cen biletów, opłat studentów, sponsoringu i możliwości demo pod adresem: http://www.cryptolina.com/

Zdjęcie dzięki uprzejmości Brad Headland

Powiązane wiadomości


Post ICO

Bitcoin nie przechodzi testu gotówkowego i jest uważany za towar w Finlandii

Post ICO

Bitcoin może stanąć w obliczu wyginięcia z własnej wojny

Post ICO

Bankomaty Bitcoin produkowane przez Robocoin i PayMaq trafiły do Korei Południowej i Hiszpanii

Post ICO

5 sposobów na wykorzystanie niskiej ceny Bitcoin na twoją korzyść

Post ICO

Bill Egan, eGifter: pracujemy nad zdobyciem marek, które będą naprawdę ekscytujące dla społeczności Bitcoin

Post ICO

Bank of Thailand uważa Bitcoin za nielegalny: handel jest teraz zawieszony w kraju

Post ICO

1200 kupców gotowych zrobić jeszcze w tym roku największy czarny piątek Bitcoin

Post ICO

Bitcoiny BFL zostaną przeniesione do portfela kontrolowanego przez sąd i sprzedane

Post ICO

5 wtyczek Bitcoin, aby jak najlepiej wykorzystać swoją witrynę WordPress

Post ICO

Społeczność Bitcoinów odciąga Mt. Gox z powodu usprawiedliwienia błędu: lista 10 reakcji

Post ICO

Bitcoin staje się walutą wyjścia dla ludzi w trudnych krajach

Post ICO

Niepokojąco przejrzyste działania redakcyjne