5 niesamowitych historii Bitcoinów udostępnionych przez Redditors | Polish.globalsciencecollaboration.org

5 niesamowitych historii Bitcoinów udostępnionych przez Redditors

5 niesamowitych historii Bitcoinów udostępnionych przez Redditors

Internet jest doskonałym źródłem niesamowitych opowieści, a R Reddit za / Bitcoin nie jest wyjątkiem. W ciągu ostatnich kilku lat, kilka Redditors i Bitcoiners wziął do platformy społecznej dzielą się swoimi historiami i doświadczeniami na temat odkrywania, kupowania i sprzedawania kryptowaluta. Niektóre z nich zdobył duże, niektóre z nich stracił dużo, ale wszyscy dowiedzieli się czegoś.

1. Bitcoin jako lekarstwo na depresję i lęk

Kilka lat temu, Redditor Daurgothoth był przygnębiony, niespokojny i borderline paranoikiem. „Ciężki zainteresowanie polityką i ekonomią w połączeniu z edukacji publicznej zrobi to do ludzi tych dni. Wszystko przez maszynę edukacji publicznej zastanawiałem... Dlaczego to robią rzeczy w ten sposób? To znaczy, że jest 21 wiek i żyjemy w najbogatszym krajem na świecie.”

Potem urodził się Bitcoin, ale Daurgothoth naprawdę nie zrozumieć potencjał kryptowaluta w momencie. Jednak Bitcoin ostatecznie podbił to Redditor: „Jeśli naprawdę wierzymy w podstawowych zasadach Bitcoin to wolny rynek musi być cholernie ważne dla Ciebie Jeśli uważasz tak jak ja, że ​​wolny rynek jest najbardziej skutecznym niż tam nie będzie mieć. Potrzeba przemocy jakiegokolwiek rodzaju. Nasz produkt jest znacznie lepszy do niczego innego na rynku i można go dostosować jak najszybciej musimy go, więc wygramy.”

Ten Bitcoiner następnie ujawnił, że planuje stać fiat wolną od 1 stycznia 2015. „To jest czas dla mnie do przyjęcia planu B. Wczoraj ogłoszono mój zamiar całkowicie zmniejszyć się od systemu pieniądza fiat od 1 stycznia 2015 roku będę zarabiać w Bitcoins będę płacić rachunki w Bitcoins. Będę inwestować w Bitcoins i będę zabezpieczyć własne inwestycje Bitcoin.”

Zastanawiamy się, czy on to zrobił!

"Po raz pierwszy wsiadł do Bitcoin Bitcoin w 2012. Jeden był wart 4 $ w tym czasie. I natychmiast dostał haczykowaty i wiedział Bitcoin byłby ogromny jeden dzień. Niestety ja również bardzo słaba. Najbardziej mogę sobie pozwolić Kup było warte $ 400 (100 BTC).” W ten sposób historia SuperDuperDerp za wykopuje-off na Reddit.

„Cena nie poruszył wiele, więc przestałem sprawdzanie po kilka tygodni. Gdy wróciłem do niego miesiąc później, cena była stale wzrasta do 8 $ za monety. Zaskoczony w moim małym gratka, i myśli, że było zbyt wcześnie dla Bitcoin naprawdę startu, sprzedałem wszystkie 100BTC za $ 800 i planuje kupić ponownie, gdy cena poszła w dół.” Jednak nigdy nie zrobił. „Obserwowałem go wspinać i wspinać aż wreszcie odkupione w około 100 $, siatka mi 8 BTC.

„I niech moje uczucia się we mnie najlepsze i paniki sprzedany / kupiony kilka razy w ciągu 2013 zawirowań, a ostatnio musiał sprzedać kilka BTC jak byłem w dire prostych” The Redditor dodaje do swojej historii.

„Teraz mam trochę ponad 2BTC i jestem nieznacznie lepiej niż ja w 2012. Chciałbym wierzyć, że gdybym był wygodny finansowo w 2012 bym kupił kawałek BTC zaoszczędzić długoterminowo i nie byłoby tak szybko sprzedać. Ale kto wie? To bierze pieniądze do zarabiania pieniędzy.”

Redditor sovereignlife podzielił się swoją historią na Reddit, gdy miał 65. Kilka lat wcześniej kupił swój pierwszy BTC, gdy byli tylko $ 6 i całkowicie poddała się uprawnień kryptowaluta.

„Wierzę, że to [Bitcoin] to przyszłość. Wiem też, to jest największa wolność technologia opracowana w moim życiu i jestem zachwycony, aby zobaczyć postęp i rozwój w tej przestrzeni.”

Wszystko to wzmacnia idee w książce przeczytałem w 2000 roku, Sic ITU-R Ad Astra (To jest droga do gwiazd), przez astrofizyka Andrew Galambos. Twierdził, że wolność nigdy nie dotrzeć poprzez urny, przez rewolucję, protestując lub przemoc, ale za pośrednictwem technologii i wolnego rynku.

Przepowiedział, że wolność będzie produkt, który ludzie chcą, i że wolność będzie dostarczona - nie przez polityków i innych socjopatycznych oszustów, ale przez utalentowanych ludzi wytwarzających produkty i usługi, które zwiększają taką wolność.

Teraz, zaledwie 14 lat później, widzę prawdę słów Galambos jest, że technologia i wolny rynek są dostarczanie co dotychczas było niemożliwe - wolność dla ludzkości.

Ten Redditor twierdził, że był „wstrząśnięty żyć w taki czas w historii świadkami transformacji w jaki sposób młodzi ludzie myślą. - i mamy nadzieję zobaczyć dużą swobodę w tym, co pozostało z mojego życia”

W 2010 roku włoski Redditor Rengade - który przedstawił się jako Guido - dowiedział się o Bitcoin i wydobywa kilka. Jednak, ponieważ nie spodziewałem kryptowaluta rosnąć tyle, że niby zapomniał cyfrowych monety i zakończyła się utratą ich kiedy kupiłem nowy komputer i nowy dysk twardy.

Jednak w 2014 roku Guido zauważył rosnącą cenę Bitcoin i pamiętał o jego kryptowaluta. „Byłem w szoku jak małe wirtualne monety eksploatowane przez komputery mogły osiągnięciu tej kwoty pieniędzy. Miałem pewne Bitcoins i szukał wszędzie, ale nic, nie jeden 0,000000001.” Potem próbował inwestować pieniądze, ale bez powodzenia lub dużych zysków.

„Od tego dnia żałuję każdą minutę mojego życia, mógłbym zmienić go na zawsze, pomagając mojej rodziny i przyjaciół nigdy nie myślałem o zostaniu milionerem, a ja nie chcę, ale. - cholera - 20 € w roku 2010 a teraz moje życie mogło być inaczej. Nie mogę spać (...) a teraz widzę psychologa, aby mi pomóc, ale nic. Ciągle ubolewając każdą chwilę.”

W tym momencie wszystko zaczyna się jeszcze ciemniejsze Guido. „Jestem tak źle w podejmowaniu decyzji, że nie mogę nawet zakończyć moje życie.”

„Jestem uzależniony od tych liczb w portfelu. (...) Nikt nie wydaje się, żeby mnie zrozumieć, po prostu powiedz mi, że«życie toczy się dalej», ale to nieprawda. W jaki sposób moje życie toczy się dalej z tego rodzaju cierpienia? ja nawet nie wiem, dlaczego piszę tutaj z nieznajomymi, ale prawdopodobnie trzeba kogoś, kto może mnie przekonać, że życie naprawdę się dzieje, że brakuje [Bitcoin] pociągu może być objawem czegoś innego. I tak naprawdę nie wiem, że nie jestem tutaj, aby błagać o Bitcoins, staram się znaleźć jakąś emocjonalną pomoc bo naprawdę nie można zachować na życie.”

Redditor cryptocomicon wziął do Reddit niedawna podzielić się swoją historią sukcesu. „Kilka lat temu patrzyłem Bitcoin wspinać się od $ 20 do $ 256 i następnie awarii. Chciałem kupić podczas biegu w górę, ale nie mógł pociągnąć za spust. Po katastrofie czekałem, aby zobaczyć czy Bitcoin umrze, ale tak się nie stało, więc czytam whitepaper i był uzależniony od razu.”

Ten Bitcoiner następnie rozpoczął gromadzenie gdy BTC było około 95 $, zatrzymując się przy każdym krypto-moneta przekroczył powyżej $ 330 wersja ostateczna. Cryptocomicon thensold około 1/4 swojej pozycji na odbiciu na około $ 1020, po $ 1,200 kolec. „W tym momencie jestem właścicielem około 220 BTC darmo i jasne.”

„Byłem gromadzenia, głównie w 220 -... W tym zakresie rozszerzonym 280 korekcji Bitcoin jest 2,6 procent wartości netto moim domu kapitałowych wynosi 70 procent, 16 procent złota i srebra złota jest siedem procent tych widzę home equity jako zdecydowanie najbardziej ryzykowne.”

I to gdzie cryptocomicon zmienia swój odcień od opowiadać swoją historię do promowania Bitcoin jako wiarygodnego inwestycji. „Dla tych, którzy są sceptyczni Bitcoin po prostu pokazać im wykresy i powiedzieć: dlaczego Bitcoin nie umarł byłem w jednej z pierwszych rozmów Andreas A. Powiedział, że Bitcoin będzie albo nic nie warte lub warte dużo ja. Zgodzić się."

Teraz, to Redditor widzi Bitcoin w głównym nurcie wiadomości codziennie i wie, że większość bogactwa tam jest iluzją. „Kiedy następny kryzys finansowy uderza, ludzie będą mieć do czynienia z krytycznym konieczności uporządkowania co bogactwo jest iluzją, a co jest prawdziwe bogactwo. Spodziewam Bitcoin, by wyjść z tego chaosu jako ogromny zwycięzca.”

Powiązane wiadomości


Post ICO

Czy użytkownicy Bitcoin to szumowiny czy marzyciele?

Post ICO

Oświadczenie BaFin z 2011 roku zawiera wytyczne dla firm Bitcoin w Europie

Post ICO

5 Czynniki utrudniające wzrost Bitcoin

Post ICO

Avalon może dostać inwestycję wartą 200 milionów dolarów i technologię 20 nm, aby stać się liderem na rynku wydobywczym

Post ICO

Współzałożyciel Apple Steve Wozniak dołącza do firmy ATM zainspirowanej przez blockchain

Post ICO

Narzędzie do dzielenia rachunków BillPin już działa z Bitcoinem i piwem

Post ICO

Wymiana bitcoinów Igot.com uruchamia usługę przetwarzania płatności w 40 krajach

Post ICO

Cena bitcoin 2015 - przewidywanie wartości Bitcoin przez mądrość tłumu

Post ICO

Amerykański sąd zatrzymuje Mt. Gox z licytacji domeny Bitcoin

Post ICO

Jak 7,9 miliona ludzi przyjmuje Bitcoin na Bliskim Wschodzie

Post ICO

Artykuł Bitcoin z 2013 r. Może okazać się przyczyną upadku rosyjskiej witryny

Post ICO

Bitcoin w obliczu rosnącej konkurencji z innych walut w całości cyfrowych