5 wtyczek Bitcoin, aby jak najlepiej wykorzystać swoją witrynę WordPress | Polish.globalsciencecollaboration.org

5 wtyczek Bitcoin, aby jak najlepiej wykorzystać swoją witrynę WordPress

5 wtyczek Bitcoin, aby jak najlepiej wykorzystać swoją witrynę WordPress

Około 6 miesięcy temu zacząłem moją stronę Bitcoin. Wtedy to właśnie zyskuje popularność i miałem trudności ze znalezieniem odpowiednich wtyczek Bitcoin i widżety, aby moja strona bardziej przyjazne dla użytkownika. Dzisiaj, jak Bitcoin jest coraz bardziej popularne, można znaleźć kilka przydatnych wtyczek WordPress, choć wciąż za mało moim zdaniem. Więc oto top 5 Bitcoin Wtyczki stwierdziliśmy, że pomoże Ci swojej stronie lub blogu WordPress.

# 1 Płatności Bitcoin dla woocommerce

Prawdopodobnie najbardziej popularna wtyczka do serwisów eCommerce WordPress dziś, ten plugin pozwoli Ci akceptować Bitcoin jako dodatkowej metody płatności. Z ponad 3000 pobrań w tym jest wiodącym plugin Bitcoin na WordPress.org aktualne.

Jeśli szukasz innej alternatywie do tego WooCmmerce wtyczki można również sprawdzić CryptoWoo. CryptoWoonatively wspiera akceptację 3 walut (bitcoin, litecoin i dogecoin) bezpośrednio do kosza sprzedawcy. Integracja z kupców shapeshift.io przyjmijmy 35 innych walut cyfrowych i zarabiać w jednym z natywnie obsługiwanych monet.

# 2 Bitcoin Ticker Widget

Chociaż nie mogę być całkowicie obiektywny dotyczące tej wtyczki, ponieważ był autorstwa mojej strony uważam, że Bitcoin Ticker Widget było coś, co brakowało wszechświata Bitcoin. Pamiętam, że nie mogę znaleźć jednego plugin, który pokazuje różne ceny BTC z graficznym przedstawieniem najnowszych ceny. Więc ten plugin pokaże ceny z Mt.Gox BTC-E i Bitstamp. Będzie to również daje graficzną reprezentację wahań cen w ciągu ostatnich 24 godzin.

# 3 CoinWidget BTC / LTC darowizna widget

Ten prosty widget pozwala wnioskować datki na swojej stronie internetowej lub w obu Bitcoin litecoin. Wdrożenie jest bardzo ładnie wykonane i po kliknięciu na przycisk Darowizna popup pojawi pokazujący portfel do oddania. Będzie ona również automatycznie wysłać adres do swojego portfela online jeśli kompatybilne.

# 4 CoinBase Bitcoin plugin płatności

Jeśli tylko chcesz zaakceptować Bitcoins jako środek płatniczy, a nie inne formy płatności można użyć wtyczki CoinBase użytkownika. Chociaż jest to plugin bardzo wczesnym etapie, wydaje się, aby wykonać zadanie dobrze. CoinBase to międzynarodowy portfel elektroniczny, który pozwala bezpiecznie kupować, zaakceptować i wykorzystać Bitcoins. Moja rada dla Ciebie jest to, że jeśli nie znajdują się w Stanach Zjednoczonych nie używać CoinBase, ponieważ jest obecnie jedynym w pełni kompatybilny z mieszkańców USA.

# 5 Reddit Widget Bitcoin

Jeśli chcesz, aby wypełnić swoją stronę z nowymi Bitcoin pokrewne można użyć tej Reddit Bitcoin widget. Chociaż nie WordPressie dedykowany nadal jest dobrym źródłem informacji, aby uzyskać świeże i ciekawe treści na swojej stronie internetowej.

Mam nadzieję, że plugin lub dwa można wykorzystać na swojej stronie internetowej. Jeśli masz już utworzony ciekawą Bitcoin wtyczki i chce mi zaktualizować go na moim blogu wyślij mi.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Wymiana bitcoinów

Post ICO

Bill chce, aby kryptowaluty były w pełni legalne w Kalifornii

Post ICO

Bitcoin w obliczu rosnącej konkurencji z innych walut w całości cyfrowych

Post ICO

Bitcoin i inne waluty cyfrowe

Post ICO

Fundacja Bitcoin Komentarz na temat opóźnienia BitLicense w Nowym Jorku Departamentu Usług Finansowych

Post ICO

Adam B. Levine: trudno jest przestrzegać, kiedy zasady mogą ulec zmianie w dowolnym momencie

Post ICO

Oświadczenie BaFin z 2011 roku zawiera wytyczne dla firm Bitcoin w Europie

Post ICO

Avalon może dostać inwestycję wartą 200 milionów dolarów i technologię 20 nm, aby stać się liderem na rynku wydobywczym

Post ICO

Bitcoin w podróży: mecz w niebie

Post ICO

Plotka o Seattle Seahawks przyjmującym Bitcoin jest fałszywa

Post ICO

Bitcoin podbija dwóch nowych głównych zwolenników: Petera Schiffa i Juliana Assangea z Euro Pacific

Post ICO

Agora Commodities pozwala kupować pallad z Bitcoinem