6 nowych firm, które akceptują Bitcoin w 2014 roku | Polish.globalsciencecollaboration.org

6 nowych firm, które akceptują Bitcoin w 2014 roku

6 nowych firm, które akceptują Bitcoin w 2014 roku

Podczas gdy oczekujemy na przybycie Bitcoin paymentsto główny amerykański sklep internetowy Overstock.com, coś, co powinno nastąpić w drugim kwartale 2014 roku, oto lista nowych firm, które niedawno ogłoszonych ich przyjmowanie kryptowaluta.

Ten nowy rok na pewno będzie wielki dla waluty cyfrowej.

1. BOND New York

The Manhattan oparte nieruchomości maklerski - specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych, jak i komercyjnych leasingu - ogłosił, że jest teraz przyjmując Bitcoin jako opcji płatności dla transakcji na rynku nieruchomości.

2. NRC Handelsblad

Prestiżowy holenderski dziennik NRC Handelsblad powinny rozpocząć przyjmowanie Bitcoinpayments dla poszczególnych artykułów w krótkim czasie.

3. Vandelay Web

Ta systemów internetowych i rozwój firma ogłosiła niedawno, że będą teraz przyjmować Bitcoinas poprawną formę zapłaty za swoje usługi.

4. Porn.com

Porn.com jest teraz przyjmując Bitcoin, ale także są dwa ich franchising. Można używać kryptowaluta, aby uzyskać dostęp do treści premium.

5. Nica Życie Realty

Były bankier po prostu użył Bitcoinsto kupić kawałek ziemi w Nikaragui przez Nica życia nieruchomości.

6. KHI Botanicals

Ten sklep internetowy oferuje rzadkie i egzotyczne zioła i przyprawy, takie jak kratom i kava, bezpośrednio z Indonezji i Polinezji i dostarcza je bezpośrednio do swoich klientów. Są one teraz przyjmując Bitcoin.Podsumowanie 60 sekund wiadomości wideo - 22 stycznia 2018 rOto co się stało w tym tygodniu w Bitcoin w 60 sekund.

Bitcoin cena spadła poniżej poziomu $ 10,000. Wszystkie pozostałe altcoins poniosła ogromne krople, a rynek jest teraz powoli wychodzi z tej ogromnej paniki sprzedać.

Południowokoreańskie urzędnicy brali udział w poufnych tradingby biorąc kryptograficznych pozycji na rynku przed zapowiedzi zakazu koreańskich rynków kryptograficznych. Ponad 250 tysięcy oburzonych obywateli podpisało petitionin protest przeciwko tych manipulatorów rynku wysokiego szczebla.

Regulatory wydały rozkaz zaprzestania przeciwko BitConnect, podejrzenia piramidy. W odpowiedzi BitConnect announcedthat że będą kończąc całą akcję kredytową i działalności handlowej na ich platformie. Wartość tokena Bitconnect spadł z ponad $ 400 do poniżej 6 $.

Wreszcie, chociaż Network Piorun jest nadal w fazie testów, prawie 30 węzłów testują obecnie sieć z prawdziwymi bitcoins. Jest to sygnał, że ta długo oczekiwana technologia będzie prawdopodobnie przybywać szybciej niż oczekiwano.

To, co stało się w tym tygodniu w Bitcoin. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu.


18:00 Czas zakończenia aukcjiDziś na 6pm aukcja USMS od części Silk Road zajętych Bitcoins zostanie zakończona.

Aukcja, która miała miejsce w kompletnej tajemnicy dotąd dla 29,656.51306529 może mieć konsekwencje nieznanych na rynku.

W obecnej jesteśmy nieświadomi aktualnych cen aukcyjnych, jesteśmy nieświadomi, które oferenci są faktycznie uczestniczy i jesteśmy nieświadomi jeśli USMS zamierza zwolnić szczegóły na zwycięzcę aukcji.

Na 6pm licytacja zostanie zatrzymane i jest prawdopodobne, że w ciągu weekendu oferta danej osoby będą weryfikowane wraz z kilkoma innymi najwyższym oferentem, aby zapewnić, że oferenci są w żaden sposób związane z Jedwabnego Szlaku i że oferent ma w rzeczywistości posiada niezbędne fundusze na pokrycie całości kosztów zakupu.

Oferty są pobierane za pośrednictwem poczty elektronicznej w całkowitej tajemnicy bez oferentów wiedząc bez tych licytować wiedząc, kto jest podniesienie cen.

Nie wiadomo w tej chwili, czy USMS uczyni publiczne oświadczenie w poniedziałek po zakończeniu procesu lustracji jest kompletna, co do ostatecznej ceny lub końcowego oferentem aukcji, ponieważ nie dokonały żadnych komunikatów dotyczących tej końcu procesu. Jest wysoce prawdopodobne, oparte na dokumentach procedury, które będą nie zrobić publiczne oświadczenie.

Tego popołudnia Bitcoin widział burzliwy obrót z ceny swinging dziesięć lub więcej dolarów konsekwentnie dziś i aktualny zysk $. 7

Ma się rozumieć, że nie będą licytować powyżej oferentów obecnych cenach rynkowych, a nagłe pojawienie się tego potencjału wielu Bitcoins na rynku może mieć negatywny wpływ - ale cena może także zebrać w zależności od ostatecznych wyników. Będziemy oko na rynkach oprócz najnowszych informacji o wynikach aukcji.

Czy i kiedy zwycięzca lub dane są uwalniane lub wyciekły będziemy zamieszczać je natychmiast i rozpocząć pracę do sprawozdania weterynarza.

Ważne jest, aby pamiętać, że USMS prawdopodobnie nie będzie zwolnić nazwę wybranego oferenta każdy prędzej niż w poniedziałek. Będą one wymagać dodatkowego czasu na sprawdzenie zwycięskiej oferty i oferentów.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Bitcoin może być przyczyną śmierci piractwa internetowego, przewiduje założyciel Isohunt

Post ICO

Agora Commodities pozwala kupować pallad z Bitcoinem

Post ICO

Bees Brothers: młodzi przedsiębiorcy kryptowalut wciąż się rozwijają i już wydobywają swój pierwszy Bitcoin

Post ICO

Ekskluzywna platforma bitcoinowa Clipperz przenosi się na Islandię

Post ICO

6 potencjalnych możliwości biznesowych Bitcoin

Post ICO

Geek opowiada swoje doświadczenia z wykorzystaniem Bitcoin Miner z Butterfly Labs

Post ICO

Kolejna strona Bitcoin gryzie kurz

Post ICO

Cena bitcoin 2015 - przewidywanie wartości Bitcoin przez mądrość tłumu

Post ICO

Urządzenia z Androidem są teraz na pokładzie statku Zeroblocka dzięki nowej aplikacji Bitcoin

Post ICO

Karty kredytowe Bitcoin, satelity Bitcoin i inne

Post ICO

Bank of England chwali Bitcoin i ujawnia dochodzenie w sprawie emisji cyfrowej waluty

Post ICO

5 Niezwykłych filmów Bitcoin, które powinieneś oglądać