6 potencjalnych możliwości biznesowych Bitcoin | Polish.globalsciencecollaboration.org

6 potencjalnych możliwości biznesowych Bitcoin

6 potencjalnych możliwości biznesowych Bitcoin

Ilekroć nowa waluta zostanie przyjęta przez większość zawsze otwiera nowe rynki i nowe możliwości biznesowe. To samo dotyczy Bitcoin. Ponieważ została przyjęta została powszechnie wokół swojej ekspozycji na bardziej „głównego nurtu” publicznie w kwietniu 2013 wielu producentów widziałem to jako wielką szansę poszerzyć swoją bazę klientów. Na przykład, firmy takie jak Forex AvaTradehave zaczęła oferować swoje usługi w nowej walucie, witryn internetowych Poker rozpoczęły przyjmowanie Bitcoins ale nadal istnieje wiele niewykorzystane możliwości biznesowych, które mogą być wykorzystywane do zarabiania pieniędzy z Bitcoin.

Nr 1 - projekt Bitcoin WordPress Themes

Ponieważ słowo o Bitcoin rozprzestrzenia się w całej sieci, wiele blogów o Bitcoin pojawiały się (podobnie jak ten). Niestety nie ma Bitcoin WordPress tematy można znaleźć (uwierzcie mi, szukałem). Jeśli jesteś koder / projektant, można zrobić kilka Bitcoin tematów WordPress i sprzedawać je na ThemeForest.

# 2 - Sprzedam Bitcoin towar

Ponieważ ludzie mają takie ciepłe miejsce na Bitcoin w ich serca można również rozpocząć sprzedaż Bitcoin towar. Odbywa się to w internecie przez kilka usług poligraficznych, ale wierzę, że specjalną stronę internetową z konkretnym Bitcoin T-shirt, kubki, plakaty i inne fajne rzeczy prawdopodobnie działa całkiem dobrze. Może również dostarczyć różne spotkania osobiste na całym świecie z własnych strojów.

# 3 - Rejestracja domen Bitcoin

Wiele osób szuka Bitcoin nazw domen na swojej stronie internetowej. Można zabezpieczyć kilka nazw domen Bitcoin, a następnie sprzedać je z zyskiem dla webmasterów. Podobno istnieje już jedna usługa już to robi.

# 4 - oferowanie usług konsultacyjnych Bitcoin

Wiele osób ma pytanie o Bitcoin jako wczesna większość jest mniej technika zrozumiały niż wczesnych Bitcoin jest. Jednym z pomysłów, które zostały wdrożone, ale jest daleko do spełnienia jego potencjał daje konsultacje na różnych stronach internetowych o Bitcoin (np Fiverr).

# 5 - Tworzenie Bitcoin Prezentów

Czy jest lepszy sposób niż do kierowania przyjęcie wysłać Bitcoins do kogoś, kto nigdy nie słyszał o Bitcoins? Tworzenie prezent przez złożenie Bitcoin na nowo wygenerowanego portfela. Następnie wyślij link do tego daru swojego znajomego. Instrukcje podano, w jaki sposób uzyskać dostęp do portfela, wycofać Bitcoins itd cały czas uczy swojego znajomego o Bitcoin. (Źródło pomysł).

# 6 - Otwórz górniczej działalności Bitcoin cloud

Jest to całkiem nowy model biznesowy i jak coraz więcej osób szuka do kopalni Bitcoins będzie prawdopodobnie uzyskać bardziej lukratywne. Chodzi o to, że można skonfigurować sieć górników i niech ludzie kupują kontrakty z Tobą w celu przystąpienia do procesu urabiania. Chmura Hashing ma dobrą pracę w wyjaśnianiu tego bardziej szczegółowo.

Powiązane wiadomości


Post ICO

10 mało znanych funkcji ukrytych w środku Blockchain.info

Post ICO

Cena bitcoin 2015 - przewidywanie wartości Bitcoin przez mądrość tłumu

Post ICO

Geek opowiada swoje doświadczenia z wykorzystaniem Bitcoin Miner z Butterfly Labs

Post ICO

5 sposobów na wykorzystanie niskiej ceny Bitcoin na twoją korzyść

Post ICO

Bitcoin nie jest bezpieczny - kłamstwo powierzone przez banki i rządy (oto dlaczego)

Post ICO

Wydanie rdzenia Bitcoin 0.11.0

Post ICO

Bitcoin exchange BtcChina doznał ataku DDoS 100Gbps

Post ICO

Bank of China nie może uznać Bitcoin za prawnie uzasadniony instrument finansowy w najbliższej przyszłości

Post ICO

Drukowanie Crypto: najlepsze z dwóch światów

Post ICO

Fundacja Bitcoin jest bankrutem, PayPal integruje BTC i więcej

Post ICO

Narzędzie do dzielenia rachunków BillPin już działa z Bitcoinem i piwem

Post ICO

Oświadczenie BaFin z 2011 roku zawiera wytyczne dla firm Bitcoin w Europie