61% Kanadyjczyków oczekuje, że do 2019 roku użyje portfela cyfrowego | Polish.globalsciencecollaboration.org

61% Kanadyjczyków oczekuje, że do 2019 roku użyje portfela cyfrowego

61% Kanadyjczyków oczekuje, że do 2019 roku użyje portfela cyfrowego

Raport przygotowany przez spółkę z siedzibą w Ontario Rogers Communications dowiedział się, że 61 procent Kanadyjczyków oczekiwać, aby przekształcić swój obecny portfel fizycznej na cyfrowy oneby 2019. 

Dokument twierdzi również, że nie odkryto nową grupę demograficzną, pokolenie D. „Ta grupa żyje i oddycha życie poprzez urządzenia mobilne i udziałów optymistyczną wizję co dalej”, stwierdza badanie, cytowany przez Płatności Talk Chodźmy. Raport zawiera odpowiedź ponad 1000 uczestników powyżej 16 lat, którzy zostali ankietowanych przez Harris-Decima między końcem listopada i na początku grudnia.

Rogers twierdzi, że większość Kanadyjczyków - 61 procent - oczekują na zmianę z fizycznych na wirtualne portfele, który obejmowałby kart debetowych i kredytowych oraz osobiste dane identyfikacyjne, aż do 2019 roku technologia, która społeczność Bitcoin został rozwoju i stosowania niemal od stworzenia kryptowaluta.

Raport odkrył również, że 52 procent właścicieli smartphone spędzają średnio 70 procent ich dzień ze swojego telefonu w ciągu osiągając odległość. Ale są też bardziej cenne odkrycia:

  • 28 procent respondentów są gotowi, aby przejść poranną kawę w zamian za dowolnym miejscu Internetu. Osiem procent są gotowi oddać swoje samochody do tego samego.
  • 50 procent ludzi wydaje się, że twarzą w twarz interakcji być całkowicie zastąpiony przez wirtualną komunikację przez 2019.
  • 25 procent Kanadyjczyków przyznać Facebooku czatu lub tweeting kogoś, podczas gdy w tym samym pomieszczeniu; 52 procent Gen Y wykorzystać do tego kierunku. Najbardziej popularne APP facebook (74 procent) dla większości Kanadyjczyków i snapchat do Gen Y (46 procent).
  • 49 procent telewidzów twierdził, że wzięliby do mediów społecznościowych z zamiarem zmiany działkę audycję poprzez głosowanie w czasie rzeczywistym.
  • 84 procent uważa, że ​​samochody będą dostępne alerty pogodowe i przewidywać wypadki.
  • 25 procent Kanadyjczyków sami wyobrazić sobie przy użyciu co najmniej dwóch połączonych akcesoria w ciągu najbliższych pięciu lat.

Infografika przez Rogersvia Newswire

Poza tym, to pokolenie D cytowany przez badania Rogersa spodziewa się, że smartfon od 2019 roku być wyposażone w skaner siatkówki, umysłu e-czytnika i rozszerzonej rzeczywistości. W mniej niż sześć lat, urządzenia te powinny również mieć ekrany 3D.

Hyun-Hee Pyun, wiceprezes działu marketingu w Rogers Communications, twierdzi, że „Enhanced sieci prowadzą do wzrostu wykorzystania internetu w Kanadzie, tworząc«Generation D»: grupę, która żyje i oddycha życie online, który współdzieli optymistyczną wizję co dalej. W ciągu najbliższych kilku lat, technologia będzie nadal przesuwać na wysokich obrotach, oferując konsumentom całkowicie spersonalizowane połączone doświadczenia zawsze i wszędzie”.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Nowa maszyna ATM Bitcoin uderza w ścianę starych problemów

Post ICO

Urządzenia z Androidem są teraz na pokładzie statku Zeroblocka dzięki nowej aplikacji Bitcoin

Post ICO

Agora Commodities pozwala kupować pallad z Bitcoinem

Post ICO

Amerykański przedsiębiorca chce zwiększyć swoją dolinę Blockchain dzięki pomocy Tesli

Post ICO

Bees Brothers: młodzi przedsiębiorcy kryptowalut wciąż się rozwijają i już wydobywają swój pierwszy Bitcoin

Post ICO

Bitcoin jako waluta przeciw Bitcoin jako Technologia

Post ICO

Bitcoin ATM skonfiskowany przez władze australijskie w ramach militarnego popsucia narkotyków

Post ICO

Bitcoin Czarny piątek - najlepszy sposób na wydawanie bitcoinów

Post ICO

Bank of Montreal ostrzega Cointrader o działaniach anty-bitcoinowych - żadnych konsekwencji dla innych firm

Post ICO

Bank of England chwali Bitcoin i ujawnia dochodzenie w sprawie emisji cyfrowej waluty

Post ICO

Urząd Skarbowy Australii (w końcu) wydaje wytyczne Bitcoin

Post ICO

Wymiana bitcoinów Igot.com uruchamia usługę przetwarzania płatności w 40 krajach