9 gier inspirowanych przez kryptowaluty, które powinieneś grać | Polish.globalsciencecollaboration.org

9 gier inspirowanych przez kryptowaluty, które powinieneś grać

9 gier inspirowanych przez kryptowaluty, które powinieneś grać

Chociaż tradycyjne gry na konsole i PC będzie zawsze opłacalna, rynek gier jest wyraźnie się zmienia. Prognozy dotyczące społecznej i przypadkowy punkt przychodów gier do rozwoju tego rynku, który będzie wart $ 22.52 mld 2019.

Podobnie jak uniwersum gier, świat finansowy zmienia się także. Kryptowaluta rewolucjonizuje rynek FINTECH, więc nic bardziej naturalnego niż mieszanie nowe trendy w grach z Bitcoin i innych form cyfrowego pieniędzy.

[Tweet_box konstrukcja = "box_02"] Społecznego i dorywczo dochody gier powinny być warte $ 22.52 mld 2019, a niektóre z nich są inspirowane przez Bitcoin. [/ Tweet_box]

Poniżej znajduje się lista dziewięciu gier inspirowanych Bitcoin, a niektóre z nich nawet pozwalają zarobić kilka monet cyfrowych.

1. Turbodoładowaniem

Zacznijmy z turbodoładowaniem, o Bitcoin przyjaznej konkurencyjnej doświadczenia wyścigowego z dużą ilością akcji. Gra jest produkowana przez GameCredits platformy, mających na celu zapewnienie intuicyjny bramę płatności kryptograficzne dla obu graczy i deweloperów. Użytkownicy mogą zarządzać swoimi sald i zakup cyfrowych treści w grze, zwracając się bezpośrednio do twórców gier. Turbodoładowany został uruchomiony zaledwie kilka dni temu na wszystkich platformach, w tym Windows, OS X, Linux, a także telefony komórkowe z systemem iOS i Android.

2. Bitcoin Milionerzy

Bitcoin gra aplikacja edukacyjna, która pomaga swoim użytkownikom dowiedzieć everythign o Bitcoins w prosty sposób. Gra - składa się z kilku poziomów z różnych pytań - jest dostępna dla komputerów stacjonarnych, jak również w mobilnej wersji przyjazne dla iOS i Androida.

3. BitQuest

Pierwszy Minecraft Serwer publiczny obejmuje system Bitcoin płatności oraz system handlu kryptowaluta inspirowane - na podstawie elementu Emerald - i unikalny MMORPG (Massively Multiplayer Online gra gry Role) możliwości. Gra posiada nawet własną sub-Redditwhere można śledzić najnowsze wiadomości.

4. Wyspa Forge

Ta nowa gra jest inspirowana starej szkoły stylu MMORPG. W tym świecie zawartości odtwarzacza utworzone można rozwijać swoje własne historie, aby inni mogli badać, stosując Bitcoin po drodze. Gra jest dostępna dla systemów Windows, MacOS i Linux.

5. Bitcoin Miliarder

Zbudować ogromną fortunę i stać się miliarderem Bitcoin w tej grze zabawa. Zaczynasz z prawie nic i można wykorzystać komputer do kopalni wirtualnym BTC, aby zwiększyć swoje bogactwo. Następnie można użyć swoje ciężko zarobione kryptowaluta uaktualnić meble i inwestować w nowy sprzęt cyfrowy. Nie należy jednak zapominać, że ta gra nie pozwoli Ci zarobić Bitcoin w prawdziwym życiu.

6. MineThings

Jeśli kochasz do kopalni kryptowaluta, pieniądze handlową oraz towary i być udane cyfrowego pirata, to ta gra jest idealna dla ciebie. Ta gra fabularna z setkami graczy ma ponad 500 różnych elementów do odkrycia w tym pojazdów, broni, statków, materiałów wybuchowych i innych.

7. MinecraftCC Mine4BTC

Główny serwer MinecraftCC pozwala na odtwarzanie Minecraft a następnie zarabiać w Bitcoin dla każdego unikalnego bloku ty kopalni i każdego unikalnego bloku Ci miejsce. Wypłata jest obecnie zmienna za blokiem, a wyrażone w satoshis.

8. 8BitMMO

Obraz olbrzymi budowy piaskownicy, gdzie można zbudować niczego. Jest to dość dużo opis 8BitMMO, retro stylu 2D MMO gra, w której użytkownicy mogą budować coś im się podoba w ogromnym wszechświecie. Gracze mogą tworzyć miasta, lochy, areny, ogromne rzeźby, sztuki pikseli i cokolwiek innego. Gra jest dostępna dla systemów Windows, Mac i Linux.

9. Uran atakują!

Meet Uran atak, pierwszy iOS gry, które pozwalają na graczy zarobić prawdziwe Bitcoin nagrody skierowanie na dzielenie grę z przyjaciółmi i rodziną. Celem gry - która obejmuje 13 gier w sumie - jest zabić wszystkich cudzoziemców gadów, które próbują zniszczyć planetę.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Bitcoin ATM skonfiskowany przez władze australijskie w ramach militarnego popsucia narkotyków

Post ICO

Australijscy opiekunowie społeczni muszą teraz zadeklarować aktywa walutowe

Post ICO

Niepokojąco przejrzyste działania redakcyjne

Post ICO

Zestaw narzędzi do maksymalizacji zysków z Bitcoin

Post ICO

Wymiana bitcoinów: Coinbase rozszerza się do Wielkiej Brytanii, Szwecja zatwierdza pierwszą notowaną notę handlową BTC

Post ICO

Alternatywny bitcoin Bajtykon świętuje pierwszy blok, ogłasza nowe funkcje

Post ICO

Oświadczenie BaFin z 2011 roku zawiera wytyczne dla firm Bitcoin w Europie

Post ICO

Bank of Montreal ostrzega Cointrader o działaniach anty-bitcoinowych - żadnych konsekwencji dla innych firm

Post ICO

5 wtyczek Bitcoin, aby jak najlepiej wykorzystać swoją witrynę WordPress

Post ICO

Ekskluzywna platforma bitcoinowa Clipperz przenosi się na Islandię

Post ICO

Bitcoin i Iran wciąż się rozwijają: Poolfa to nowa perska strona poświęcona kryptowalutom

Post ICO

Akceptowanie bitcoin jest dobrodziejstwem dla MovieTickets.com