Geek opowiada swoje doświadczenia z wykorzystaniem Bitcoin Miner z Butterfly Labs | Polish.globalsciencecollaboration.org

Geek opowiada swoje doświadczenia z wykorzystaniem Bitcoin Miner z Butterfly Labs

Geek opowiada swoje doświadczenia z wykorzystaniem Bitcoin Miner z Butterfly Labs

Pamiętaj, kiedy kilka dni temu rozmawialiśmy o Bitcoin Miner, stworzony przez Butterfly Labs? Tak, dzisiaj czytamy w „Wired” Geek Diary, napisany przez Stefana Antonowicz i postanowił przekazać swoje doświadczenie przy użyciu jednego z tych małych generatorów Bitcoin.

Otrzymał czarną skrzynkę z jego redaktorów i prześledzić plan do korzystania z niego, a on wybrał gdzie miał zamiar wydać wszystkie swoje cyfrowe miliony. Później podłączone urządzenie i dostał jakiś sprzęt.

„Pamiętam Asus Aspire Revo miałem zbierania kurzu, kiedy próbował skonfigurować maszynę XBMC dawno, dawno temu. Po fiasku XBMC miałem zainstalowane Ubuntu 11.04 na polu Asus więc mogłem grać z serwerem couchdb” on mówi. On włamał się do systemu, a następnie uaktualniony.

Potem następuje siedem prostych kroków: got Eclipse Mining Consortium (zalecane przez Butterfly); założyłeś konta; prowadził jakieś polecenia; dostał pracę Bitcoin górnik w tym katalogu; podłączyć urządzenie do komputera; ran./bfgminer i wypełnione wymagane pola; Sprawdził aktualną prędkość i wreszcie zaczął produkować jakieś Bitcoins.

To było w zasadzie to, co mówi Stefan Antonowicz. Teraz jest on czeka, aby stać się bogatym...

Via wired.comGłówny sklep internetowy, który akceptuje tylko Bitcoin? To jest BitcoinShop.usTo wciąż działa na wersji beta, ale już co zamieszania w świecie Bitcoin. Mówimy o nowych BitcoinShop.us, najbliżsi Bitcoiners Rzecz mają obecnie do giganta Amazon, na przykład. Wreszcie, użytkownicy mogą wymieniać swoje kryptowaluta wirtualne monety dla jakości produktów poprzez platformę, która została utworzona myślenia o nich.

Projekt został opracowany przez przedsiębiorców Michał Handerhan i Tim Sidie, którzy rozpoczęli BitcoinShop.us aby zwiększyć ofertę praktycznych produktów, które można kupić z Bitcoin w przestrzeni wyłącznie poświęconej kryptowaluta.

„Jesteśmy przekonani, Bitcoins są tu zatrzymać, i dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć rynek, gdzie właściciele Bitcoin mogą wymieniać swoje Bitcoins dla szerokiej gamy towarów. Uważamy Bitcoins być uzasadniony waluta, waluta ściśle kontrolowane przez matematyczny i na zasadach wolnego rynku, a nie od czynników politycznych lub geograficznych”, założyciele napisali na stronie internetowej.

Platforma ma już ogromną bazę artykułów z ponad 55.000 produktów dystrybuowanych przez 19 wydziałów, w tym książki, elektronikę, zabawki czy sprzęt, żeby wymienić tylko kilka przykładów.

Oprócz głównej idei będącej wielki, dwóch założycieli udało się stworzyć przyjemne strony internetowej, z bardzo prostego i intuicyjnego interfejsu. Jest nawet sekcja o nazwie „Top Wskazania of the Month”, który zwraca uwagę na niektóre z najlepszych dostępnych przedmiotów. Tutaj będziesz w stanie znaleźć niemal wszystko, z wysokiej klasy produktów do codziennej rzeczy.

Via sfgate.com


Nowa, wyjątkowa platforma transakcyjna Bitcoin przybywa w lipcuJest to platforma Bitcoin dla aktywnych handlowców, te, które mają do czynienia z „miliony dolarów”. Prezentujemy Państwu Coinsetter, skuteczne i wydajne nową usługę handlową, która jest uruchomiona w lipcu i zostanie skierowany do specjalistów z Wall Street, którzy chcą łączyć się i pracować z Bitcoin.

„Teraz ludzie mogą kupować i sprzedawać Bitcoins, ale nie jest platformą, że obecnie nie daje ludziom komfort aktywnego handlu miliony dolarów na niego”, powiedział założyciel i CEO firmy, Jaron Łukasiewicz. „Coinsetter wchodzi na rynek jako platforma, która przynosi niezawodność niezbędną do utrzymania wysokiej głośności, obrót o wysokiej wydajności”, dodaje.

Platforma jest teraz gotowy do rozpoczęcia pracy, po podniesieniu 500 tysięcy dolarów w kwietniu, dzięki inwestycji Tribeca Venture Partners oraz SecondMarket. Start-up będzie z siedzibą w Nowym Jorku (USA), na wspólnej przestrzeni biurowej Fueled Collective.

Oprócz skuteczności, Coinsetter jest również umieszczenie duże pieniądze na bezpieczeństwo, ponieważ są one rzekomo do czynienia z klientami obciążonych. „Żadna firma nie jest odporny na włamanie. Jest to bardzo wysoki priorytet, że skupiamy się na co dzień”, wyjaśnia Jaron Łukasiewicz. W celu lepszej ochrony swoich klientów, Coinsetter zrobi jakąś wewnętrzną pracę, ale także zatrudnić zewnętrznych firm robić audyty bezpieczeństwa działalności platformy.

Według jej twórcy, firma będzie również regularnie konsultacji z cenionych firm ochroniarskich Bitcoin i zachować testowania platformy. Wszystko to dlatego, Coinsetter jest inna: nowa usługa ma cechy - takie jak zwarcie lub trading- marży, które nie są obecnie oferowanego przez większość platform.

Głównym celem jest Coinsetter obejmuje cechy innych usług, a nawet kruszywa innych platformach. „Widzimy bardzo dużą firmą, która zapewnia wiele usług związanych z Wall Street w ciągu Bitcoin”, Jaron Łukasiewicz dodaje przewidywania super pomyślną przyszłość dla Bitcoin i, oczywiście, dla Coinsetter.

Via thenextweb.com

Powiązane wiadomości


Post ICO

Barclays testuje technologię bitcoin

Post ICO

Banki, przygotuj się! Blockchain wkrótce rozkręci twój świat

Post ICO

Przyjęcie bitcoiny: 5 najlepszych krajów rozwijających się

Post ICO

Karty kredytowe Bitcoin, satelity Bitcoin i inne

Post ICO

1200 kupców gotowych zrobić jeszcze w tym roku największy czarny piątek Bitcoin

Post ICO

Orzeczenie australijskiego urzędu podatkowego - nadal oczekuje minimalnych rekordów TX

Post ICO

11 Hotele i hostele, które akceptują Bitcoin

Post ICO

6 potencjalnych możliwości biznesowych Bitcoin

Post ICO

Amazon Other Denies PayBase. Zaangażowanie górników GAW

Post ICO

Bankowcy giganci, którzy wspierają technologię Bitcoin

Post ICO

Władze zamykają Silk Road 2.0 i inne strony internetowe - aresztują trzech mężczyzn w USA i Irlandii

Post ICO

Avalon ogłasza dostawę 800 000 bitcoinów na ASIC w nadchodzącym miesiącu