Nowa maszyna ATM Bitcoin uderza w ścianę starych problemów | Polish.globalsciencecollaboration.org

Nowa maszyna ATM Bitcoin uderza w ścianę starych problemów

Nowa maszyna ATM Bitcoin uderza w ścianę starych problemów

Po rozmawialiśmy o maszynach Bitcoin ATM tutaji tutaj, jest to nowa gwiazda w mieście: Robocoin, najpierw w kiosku Bitcoin. Ta nowa maszyna jest jak normalny bankomatu, ale dla Bitcoins. Przez trzy dni, podczas Bitcoin conferencethat niedawno wydarzyło się w San Jose w Kalifornii, to urządzenie wymieniane tysiące dolarów za najpopularniejszego na świecie waluty cyfrowej.

Robocoin został zbudowany przez dwóch braci, Mark i Johna Russella, z Las Vegas. Ale są one nadal próbuje dowiedzieć się, co zrobić z ich nową maszynę, ponieważ działa na własną rękę nie jest rozwiązaniem na teraz.

Ich idea Bitcoin ATM urodził się w styczniu, kiedy John Russel wymyślił projekt, jako sposób nakładania co Mark Russell został już pracuje. Spadły przez Nevada automat do kawy, a wkrótce, John, student informatyki na Uniwersytecie Nevada, został wyobrażając i prototypy budowlanych.

Mark Russell widzi swoją maszynę jako coś bliskiego do automatu: to handluje serię liczb za gotówkę, ale władze nie są happywith maszyny takie jak te. „Chcieliśmy być firma, która sprzedała kod cyfrowy dla pieniędzy, ale teraz są one klasyfikowania Bitcoin jako waluty lub towaru. Więc jesteśmy w trudnej sytuacji”, mówi.

Oznacza to, że ludzie, którzy działają już podobne bankomatów będą musiały zmienić sposób ich pracy maszyny lub poczekać aż Bitcoin ma pewne zasady, które mogą sprawić, że legalne.

Via wired.comNowe miasto przypada na Bitcoin: pierwsze spotkanie w SacramentoSacramento, w Kalifornii, w końcu poddał się Bitcoin! Miejscowy groupwas Meetup niedawno utworzone, więc lokalni użytkownicy kryptowaluta i górnicy mogą spotkać wymieniać kilka pomysłów. Grupa ma zaplanowane spotkanie na 23 lipca, o 7 wieczorem, ale nie ma jeszcze żadnego lokalizacja.

Poza tym ogłoszeniu wiadomości na stronie grupy Meetup, organizatorzy również publikowane post na Reddit, gdzie powiedział, że „nie wydaje się być interes [w Bitcoin] rośnie w Sacramento”.

Organizacja meetup pyta tylko dla uczestników do RSVP na stronie grupy, więc jeśli masz zamiar, wiesz co robić.

Bitcoin Examiner szuka pomóc lokalne meetups Bitcoin rośnie, więc jeśli organizują jedną lub wiedzieć o nowej grupie wysłać nam wiadomość.


Nowy produkt pojawia się w świecie bitcoinów: przedpłacona karta kredytowaJest nowa gwiazda w mieście Bitcoin: prepaid kredytowej MasterCard finansowane ze... Bitcoins!

Nie zbyt zadowolony, chociaż, ponieważ to nie jest taka sama jak posiadające kartę, która pozwala przesyłać Bitcoins podczas transakcji. Podstawową funkcją tego Bitcoin karta jest trzymać euro. „Prace kart jak normalny prepaid MasterCard, różnica jest użytkownicy mogą kupić go z Bitcoins i finansować je ze Bitcoins”, wyjaśnia przedstawiciel firmy, która zarządza kartę.

Jednak funkcje karty są dość pewni teraz, ponieważ strona nie jednoznacznie stwierdzić, jaka waluta zastosowań kart. Nie ma informacji na stronie internetowej, co sugeruje możliwość różnych walutach, przynajmniej według FAQ, które są dostępne tylko dla użytkowników z kontem.

 Jak stwierdził stronie, trzeba tylko przestrzegać dwóch prostych kroków do zdobycia karty. Po pierwsze, zaloguj się, a następnie zamówić. Ale jeśli chcesz zamówić kartę - który ma również możliwość transferu funduszy poprzez SMS - będziesz musiał zapłacić opłaty wstępnej w wysokości € 58.55 (to o £ 50 lub 78,15 $).

Jeśli chodzi o Bitcoin Spółki, historia strony internetowej jest bardzo aktualne, ponieważ spółka została tylko skonfigurować w marcu tego roku. Jednak członkowie zespołu najwyraźniej mają duże doświadczenie w dziedzinie przedpłaconych kart kredytowych, przetwarzania płatności i walut wirtualnych.

Via coindesk.com


Akceptowanie Bitcoin jako płatności? Powiedz tak, ale bądź ostrożny w tym samym czasieBitcoin jest oczywiście zmienia, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku miesięcy. To rośnie, to jest silniejsze i ma coraz więcej użytkowników. Tak, to nic dziwnego, że kupcy spojrzeć na to jako okazję do sprzedaży więcej.

Jeśli pamiętasz, rozmawialiśmy na ten temat tutaj, wyjaśniając powody, dla których w Internecie (a także realne) kupcy powinni akceptować Bitcoin. Nasza opinia pozostaje taka sama, ponieważ waluta cyfrowa jest nowy wspaniały świat, który musi zostać zbadane, ale zawsze z ostrożnością.

Chociaż mówiliśmy o niektórych wad Bitcoin, ten kryptowaluta może być bardzo bezpieczne, kiedy są stosowane prawidłowo. Transakcje są oparte na wojskowym klasy kryptografii, pozwalając transakcji online prywatne i bezpieczne. Potem są powody my już rozmawialiśmy o: dobrze jest przyjąć Bitcoin w celu przyciągnięcia osoby wiedzą techniczną. Te, które lubią być traktowane pionierami.

Raz czujesz się gotowy na to, niech wszyscy wiedzą, że jesteś przyjmując Bitcoin i zaczniesz przyciągać klientów z tego rynku wschodzących. Wierzcie nam, że są chętni, aby spędzić swoje nowe monety cyfrowych! Mając na uwadze powyższe, nie zapomnij, aby być ostrożnym na początku przy realizacji Bitcoin do firmy. To dobry pomysł, aby tylko radzić sobie z ludźmi i organizacjami, których znasz i zaufania, dopóki nie nabył więcej doświadczenia w tej dziedzinie.

Należy również pamiętać, że kryptowaluta jest lotna i nadal aktywów wysokiego ryzyka. Więc nigdy nie przechowywać więcej pieniędzy, które można utracić w formie Bitcoin. Innymi słowy, nie idź inwestując swoje pieniądze w walucie cyfrowej tylko dlatego. Bitcoin jest nadal bardzo nieprzewidywalny, więc trzeba mieć przygotowaną mechanismthat można przekonwertować Bitcoins w walucie lokalnej w sposób regularny i szybki sposób.

Są to główne problemy, które trzeba mieć z Bitcoin. Ale przeszłość, waluty cyfrowy może być wielki zakład w dłuższej perspektywie: Bitcoin więcej sensu codziennie w świecie takim jak nasz, a wierzcie nam, stanie się on bardzo udany raz ewoluował, a zasady są ustawione.

Via pandodaily.com

Powiązane wiadomości


Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter wyprzedał się w BTCGuild w zaledwie 40 minut

Post ICO

Atlas rozpoczyna kampanię mającą na celu stworzenie nowej giełdy Bitcoin

Post ICO

15 stron dla wszystkich twoich pytań kryptograficznych

Post ICO

Plotka o Seattle Seahawks przyjmującym Bitcoin jest fałszywa

Post ICO

Bank of England chwali Bitcoin i ujawnia dochodzenie w sprawie emisji cyfrowej waluty

Post ICO

Bitcoin nie przechodzi testu gotówkowego i jest uważany za towar w Finlandii

Post ICO

Bitcoin w obliczu rosnącej konkurencji z innych walut w całości cyfrowych

Post ICO

Atak sprawi, że wymiana bitcoinów stanie się bardziej odporna - mówi Antonopoulos

Post ICO

Poznaj BCI, nową firmę inwestycyjną skupioną na blockchainach, uruchomioną przez Cryptor Trust

Post ICO

Współzałożyciel Apple Steve Wozniak dołącza do firmy ATM zainspirowanej przez blockchain

Post ICO

Przedsiębiorca Bitcoin Erik Voorhees oskarżony przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd

Post ICO

Deweloper Bitcoin, Gavin Andresen, podejrzewa, że większość operacji w chmurze to schematy Ponzi