Agora Commodities pozwala kupować pallad z Bitcoinem | Polish.globalsciencecollaboration.org

Agora Commodities pozwala kupować pallad z Bitcoinem

Agora Commodities pozwala kupować pallad z Bitcoinem

Właściciele Bitcoin może teraz wejść na rynek metali szlachetnych i rzadkich dzięki Agora Towarowego. Dealer złota jest umożliwienie klientom zakup pallad z kryptowaluta.

Pallad jest jednym z najrzadszych metali availableto inwestorów surowców. Według informacji prasowej, „w 1990 roku globalnego popytu palladu wynosiła około 100 ton. Do roku 2000 roczne zapotrzebowanie na pallad osiągnął 300 ton, podczas gdy światowa produkcja została ograniczona do zaledwie 222 ton w 2006 r.” Ten metal stosowany głównie do wytwarzania katalizatorów w dziedzinie produkcji samochodów, jest jeszcze rzadziej niż 30 razy złota.

„Nowe kupujący oznaczać nowy popyt i posiadacze Bitcoin bez wątpienia być gwałtowny kupić palladu z Bitcoin jako ten sygnalizuje nowy sposób zabezpieczenia niedawne gainsthat zostały wykonane z waluty cyfrowej”, dodaje prasową.

Jeśli jesteś ciekaw, aby dowiedzieć się więcej o tej możliwości inwestycyjne, sprawdź stronę internetową Agory towarami.Airbnb może być bliżej przyjęcia Bitcoin: CEO żąda opinii na TwitterzeGłówną wypożyczyć do domu Airbnbmight rozważa Bitcoin jako opcję płatności. Przynajmniej, współzałożyciel i CEO firmy, Brian Chesky, postanowił zapytać opinię na jego zwolennicy Twitterregarding taką możliwość.

Odpowiedź była ogólnie pozytywny, z dziesiątkami ludzi proszących Spółki do podjęcia tego kroku forwardand stać się jednym z pierwszych tego typu platform do zaakceptowania kryptowaluta.

Niektórzy użytkownicy Twittera warunkiem dobrych argumentów. Na przykład, Zach-Beloin Salomon powiedział: „Tak. Jako międzynarodowa jak ty, to będzie się opłacać wiele razy na doświadczenie klienta i łatwości prowadzenia działalności gospodarczej.” Adam Nash, prezes Wealthfront,? Odpowiedział „Właściwie, jak rynek, Airbnb mógłby zrobić coś wyjątkowego z Bitcoin. Niech lokatorzy płacą i niech właściciele zdecydują się przyjąć”.

„Tak. To zmniejszenie opłat, usprawnienie płatności, zmniejszyć ryzyko i być łatwe do wdrożenia bez ryzyka kursowego / lotności”, powiedział Andreas Antonopoulos, ekspert kryptowaluta.

Airbnb to platforma internetowa, która wymienia tysiące domów, apartamentów i pokoi dostępnych na wynajem krótkoterminowy w 34.000 miast na całym świecie. Jest to szczególnie odpowiednie dla osób na wakacje, którzy wolą pozostać w domu niż w hotelu.

Obecnie strona jest odpowiedzialna za ponad 10.000 codziennej reservationsand światowym liderem w tej branży, więc widząc Airbnb akceptować Bitcoin byłby wielkiego.

Wynajem gigant może zostały zainspirowane niedawnym announcementmade przez 9flats.com. Ta platforma internetowa działa w tej samej branży, jak Airbnb, ale w mniejszej skali. Firma jest nie tylko przyjmowanie Bitcoin jako opcję płatności za wynajem, ale również daje gospodarzom prawo wyboru, czy chcą, aby otrzymać swoje pieniądze w fiat lub kryptowaluta.

Według 9flats „to jest coś, co nasi gospodarze prosić o wielokrotnie i cieszymy się, że możemy to zrobić”.

Obrazy z Airbnb.com


A co z samolotem dla Bitcoin? SkyCraft akceptuje pieniądze cyfroweSkyCraft firma jest teraz przyjmując Bitcoins dla swoich samolotów. Decyzja była napędzana przez „pragnienie doprowadzenia lotnictwa ogólnego w 21. Wieku” kancelarii, jak również „zainteresowanie zapłonową w latające do Bitcoin holderswho nie mogą już zapoznać się z jej pięknem”.

SkyCraft ogłosił dobrą nowinę poprzez komunikacie prasowym opublikowanym na stronie internetowej spółki. Firma bierze kryptowaluta w zamian za jej SD-1 Minisport, rezultat „siedmiu latach Czeskiej inżynierii i projektowania”, pojazdu odpowiedniego dla każdego początkującego pilota i teraz uważany za pierwszy statek powietrzny, który można kupić z Bitcoin.

Aby kupić SD-1 Minisport, trzeba będzie wydać $ +54.850. Przy obecnym kursie oznacza to wartość około 81 BTC, ale $ 2.000 (prawie 3 BTC) musi najpierw zostać zapłacone jako depozyt.

Firma, która przetwarza swoje płatności walutowe cyfrowych poprzez BitPay, nadzieje „będzie to oznaczać ważny moment, zarówno dla przyszłości lotnictwa ogólnego i przyszłości Bitcoin”.

[Aktualizacja] W międzyczasie SkyCraft już sprzedał swój pierwszy samolot. Nabywca jest słynny przedsiębiorca Charlie Shrem Bitcoin, który ogłosił wiadomości za pośrednictwem Twittera.

Shrem kupił pierwszy SD-1 Minisport z kryptowaluta i, najwyraźniej, nie mógł być bardziej zadowoleni.


Alan Silbert, dyrektor generalny BitPremier: jest to okres przejściowy teraz w świecie bitcoinówOkres straszny zmienności i niestabilności wydaje się być w przeszłości do Bitcoin. Po ogromnym weszły do ​​$ 200 na wiosnę, wartość waluty cyfrowy został oscyluje wokół 90 $ w ciągu ostatnich kilku dni, po lekkim spadku.

Wszystko to mimo wydarzeń, takich jak zamknięcia Liberty Reserve i ogłoszeniu ETF Bitcoin dokonanej przez Winklevoss Twins w zeszłym miesiącu. Więc, co się dzieje z kryptowaluta?

Cóż, według Alana Silbert, CEO detalisty towary luksusowe BitPremier, „potencjalni nabywcy siedzą na ławce nowwhile kwestii rozegrać z Mt.Gox i następnych wymianach do trybu online, zmiany regulacyjne, a przedsiębiorstwa zdecydują się zamknąć ze względu na ciężar regulacyjny”.

„Tymczasem, wiem, że wiązka aktywności jest sączący się w tle z nowych firmach Bitcoin nabiera kształtu. Tak ja to widzę jako swego rodzaju okresu przejściowego teraz. Plus rynki kapitałowe nam zachować uderzając rekordowych i dolarach inwestorami są tam ”, dodaje.

A co Winklevii? Silbert mówi, że „Winklevoss ETF będzie musiał przejść przez długi proces rejestracji w SEC i również rynek dla uprawnionych uczestników do logowania się do pojęcia (może być informacją, coś, co już znasz: duże instytucje finansowe, które zasadniczo czynią rynek, olej maszynę i podjąć pewne ryzyko dla możliwości arbitrażu)”.

Jak stwierdził CEO BitPremier „, to trochę potrwa i ETF nie może się wydarzyć w najbliższej przyszłości, zwłaszcza jeśli nie mogą przekonać autoryzowanych uczestników do podpisania, więc zajmuje dużo kopnięcia z prasy wydania. Prasa jest również bardzo negatywny na ETF Winklevoss”.

To może być tylko jedna opinia, ale pochodzi od eksperta z dużym doświadczeniem w dziedzinie Bitcoin, więc wie, co mówi. Kiedy wszedł na świat kryptowaluta, wiedzieliśmy, że to było coś niepewne... Jedyne, co pozostało do zrobienia, podobnie jak w wielu innych przypadkach, to poczekać i zobaczyć.

Via businessinsider.com

Powiązane wiadomości


Post ICO

Karty kredytowe Bitcoin, satelity Bitcoin i inne

Post ICO

Kolejna strona Bitcoin gryzie kurz

Post ICO

Jak 7,9 miliona ludzi przyjmuje Bitcoin na Bliskim Wschodzie

Post ICO

Orzeczenie australijskiego urzędu podatkowego - nadal oczekuje minimalnych rekordów TX

Post ICO

7 170 BTC skradziono z zimnego portfela BTER, chińska giełda ogłasza nagrodę

Post ICO

Władze zamykają Silk Road 2.0 i inne strony internetowe - aresztują trzech mężczyzn w USA i Irlandii

Post ICO

Wymiana bitcoinów: Coinbase rozszerza się do Wielkiej Brytanii, Szwecja zatwierdza pierwszą notowaną notę handlową BTC

Post ICO

Atlas rozpoczyna kampanię mającą na celu stworzenie nowej giełdy Bitcoin

Post ICO

Bitcoin staje się walutą wyjścia dla ludzi w trudnych krajach

Post ICO

6 nowych firm, które akceptują Bitcoin w 2014 roku

Post ICO

Australijczycy kochają rachunek Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Zakup portfela Lemon przez LifeLock wymazuje wszelkie oczekiwania dotyczące wsparcia Bitcoin