Amazon Other Denies PayBase. Zaangażowanie górników GAW | Polish.globalsciencecollaboration.org

Amazon Other Denies PayBase. Zaangażowanie górników GAW

Amazon Other Denies PayBase. Zaangażowanie górników GAW

Kilka krótkich tygodni temu, Coin Ogień rozmawiał z urzędnikami w Amazonand innych sprzedawców o realizacji PayCoin jako opcja handlowej. Ustaliliśmy z detalistami, że żaden z nich nie miał żadnych planów integrujących kryptowaluta bezpośrednio pomimo wielokrotnych roszczeń Josh Garza i użytkowników na forach HashTalk.

Późno w nocy po serii opóźnień i problemów technicznych, na stronie internetowej-a Paybase produktem Garza i GAW Górników-rozpoczęła się z wielką pompą Josh Garza podejmowania śmiałych roszczeń do CryptoCoinsNews po raz kolejny o realizacji Amazonand Paycoin:

Dzisiejszy wieczór będzie można zobaczyć pierwszy integrację handlowca z wyszukiwania Amazon i zakupy w PayBase. Będzie można nabyć bezpośrednio z platformy. Funkcja ta jest pierwszym w swoim rodzaju.

Pan Garza również wielokrotnie podkreślał na forach Hashtalk że pracują z API Amazon do wykonywania funkcji nabywczej. Choć nie jest to bezpośrednia integracja z kupców jak pierwotnie twierdzili, że nie rzucić nieco światła na kwestię i skłoniła Moneta ogień mówić Amazon rzeczników dalej o Paybase, Paycoin i Górników GAW.

Rzecznik Amazon po raz kolejny odmawia jakiegokolwiek zaangażowania ze Górników Paycoin, Paybase, GAW, czy Josh Garza mówi zespół Coin ogień,

Za naszym wcześniejszym oświadczeniem Amazon nadal czuwania nasze pierwsze twierdzenie, że nie są w żaden sposób powiązane, współpracę, lub związane z Joshem Garza, górników GAW Genius w pracy, Paycoin, Paybase lub jakąkolwiek spółkę związanych z tą operacją.

Amazon ma uruchomić program Amazon Associates, która pozwala członkami stowarzyszonymi zarobić prowizje ze sprzedaży generowanych przez naszych narzędzi programistycznych API i.

Będziemy pracować agresywnie wyłączyć wywołań API z tych, próbując uniknąć nasze systemy kont, te realizacji zamówień, które wydają się pochodzić z Amazon, lub te naruszono umowę Amazon Associates Program Operacyjny.

Po rozmowie z Amazon i szeroko pokazując im różne adresy URL obietnic Garza i firmy, weszli do dalszych szczegółów dotyczących dokładnych części umowy, które uważali ze pierwszy rzut oka były łamane:

  • [...] nie przechwyci, rekord, przekierowanie, czytać, interpretować, lub wypełnić treścią jakiejkolwiek formie elektronicznej lub innych materiałów przekazanych nam przez jakąkolwiek osobę lub podmiot.
  • [...] nie zwróci, zbierać, pobieranie, przechowywanie cache, lub w inny sposób wykorzystywać wszelkie informacje o koncie używane przez naszych klientów w związku z jakimkolwiek Amazon Site [...]
  • [...] nie będzie modyfikować, przekierowywać stłumić lub zastąpić działanie dowolny przycisk, link, lub inne cechy Amazon UNESCO.
  • [...] nie będzie żadnych rozkazów lub uczestniczyć w innych transakcjach żadnego rodzaju Amazon Site w imieniu innej osoby lub podmiotu, lub zezwolić, pomagać, zachęcać lub inną osobę lub podmiot, aby to zrobić.
  • [...] nie będzie podejmować żadnych działań, które mogłyby powodować jakichkolwiek nieporozumień rozsądnie klienta co do naszej relacji z tobą, lub do miejsca, w którym wszystkie funkcje lub transakcje (np wyszukiwać, przeglądać lub porządku) występują.

Amazon rzecznicy dopracowany,

Wszelkie kawałek oprogramowania, rozbudowy lub innego systemu, który wiąże się z informacji o partnerstwie lub przechwytuje klientów lub klientów jest w bezpośrednim pogwałceniem naszych warunkach i Amazon będzie działać odpowiednio.

Wydaje się ponadto, że Amazon jest po raz kolejny dystansuje się od wszelkich stosunków z Paycoin.

Moneta Ogień dotarł do innych sklepów wymienionych na stronie internetowej PayBase i przyniesie dalsze szczegóły dotyczące sprawozdania z innych kupców uzyskaliśmy w najbliższej przyszłości.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Alternatywny bitcoin Bajtykon świętuje pierwszy blok, ogłasza nowe funkcje

Post ICO

Narzędzie do dzielenia rachunków BillPin już działa z Bitcoinem i piwem

Post ICO

Urządzenia z Androidem są teraz na pokładzie statku Zeroblocka dzięki nowej aplikacji Bitcoin

Post ICO

Bitcoin jako waluta przeciw Bitcoin jako Technologia

Post ICO

Bitcoinowa firma Coinsilium uruchamia pierwszą w Wielkiej Brytanii publiczną ofertę blockchain

Post ICO

Drukowanie Crypto: najlepsze z dwóch światów

Post ICO

Belgijskie opłaty członkowskie Parti Libertarien można teraz wypłacać Bitcoin

Post ICO

7 170 BTC skradziono z zimnego portfela BTER, chińska giełda ogłasza nagrodę

Post ICO

Przedsiębiorca Bitcoin Erik Voorhees oskarżony przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd

Post ICO

Bitcoin i przyszłość pieniędzy: Atlanta przeprowadza crypto-konferencję w październiku

Post ICO

Bitcoin staje się walutą wyjścia dla ludzi w trudnych krajach

Post ICO

Czy użytkownicy Bitcoin to szumowiny czy marzyciele?