Portfele bitcoinowe oparte na Androidzie zostały zaktualizowane po problemach z kryptografią i problemami bezpieczeństwa | Polish.globalsciencecollaboration.org

Portfele bitcoinowe oparte na Androidzie zostały zaktualizowane po problemach z kryptografią i problemami bezpieczeństwa

Portfele bitcoinowe oparte na Androidzie zostały zaktualizowane po problemach z kryptografią i problemami bezpieczeństwa

Jak Bitcoin Examiner zgłoszone trzy dni temu, kiedy luka w zabezpieczeniach, która została wpływając Android oparte walletswas upublicznione, niektóre portfele kryptowaluta zostały zaktualizowane.

Ta wada pozwolił napastnikowi ukraść wirtualną walutę z użytkownikami Portfel Bitcoin, Blockchain portfel, Grzybnia Bitcoin Portfel i BitcoinSpinner. Ale teraz problem został rozwiązany, jak obiecał na początku tygodnia.

Duży problem został spowodowany przez Android składnik, Java SecureRandom, który generuje liczb losowych do tworzenia kluczy prywatnych. W niektórych przypadkach użytkownicy zauważyli numery były takie same i że był narażania bezpieczeństwa transakcji. To może umożliwić osobie atakującej określić czyjś klucz prywatny i ukraść ich Bitcoins coś, co rzeczywiście się stało: więcej niż 55 BTC zostały skradzione przed użytkownicy mogą dostrzec lukę.

W tym czasie wszyscy Bitcoiners pomocą jednego z tych portfeli radzono torotate ich adresy jak najszybciej, a także aktualizować swoje systemy.

We wtorek (13), sprzedawca bezpieczeństwa Symantec napisał, że ten sam rodzaj podatności losowego generatora liczb „został wcześniej użyty do złamania bezpieczeństwa innych produktów, takich jak PlayStation 3 klucz główny”. Z tego powodu dziesiątki tysięcy innych aplikacji Android stał się podatny.

Via pcworld.comAnonimowy administrator mówi, jak używał komputerów szkolnych do zarabiania pieniędzy za pomocą BitcoinówChociaż nie jest to ostatnia historia, zdecydowaliśmy się doprowadzić go i zrozumieć, jak niektórzy ludzie się pieniądze z Bitcoin jakiś czas temu. Słyszałeś o tym administratora systemu stosowanego w szkołach komputery instytucji do zarabiania pieniędzy z waluty cyfrowej? To naprawdę się stało, w rejonie Nowego Jorku (USA).

Ten anonimowy administrator odwrócił jego szkoły w komputery w farmie serwerów, ale jego historia wykonana publicznej tak. Człowiek ujawniła, że ​​15 komputery Używał miał „demon, który działa przy starcie, że w zasadzie nazywa specjalistycznego skryptu”. Każdy z komputerów „ma swoją unikalną nazwę użytkownika i hasło, loguje się do serwera, dostaje kawałek pracy matematycznej do zrobienia, a raporty z powrotem, kiedy to ma rozwiązanie”, powiedział w czasie.

Zapytana o legalności tej sytuacji, to powiedział: „dobrze, Bitcoins są legalne Korzystanie komputery to zrobić Jestem pewien, że to szary area.I'd być do muru, aby powiedzieć, które prawo ja.? łamanie. Jestem całkiem pewny, że moi pracodawcy nie byłby zachwycony, gdyby okazało się, że choć”.

A co z jego opinią o Bitcoin i przyszłości kryptowaluta? „To bardzo przebiegły. Ponieważ nie może być zatrzymany, a ponieważ jest całkowicie anonimowy. Naprawdę, to albo się gdzieś czy to do nikąd”.

„Ludzie mogą znaleźć to zbyt niepraktyczne i to nie mało ludzi pracuje, albo nikt ich przyjmowanie i to właśnie staje się błędne waluta, która tak naprawdę nie ma żadnej wartości. Problemem jest to wartość, to ile osób chce go” powiedział. Anonimowy administrator szkoły stwierdził również, że „jeśli nikt nie chce Bitcoins, dlaczego chcesz zaakceptować Bitcoins? Albo idzie gdzieś i staje się konkurencyjne waluty na rynku światowym. Trzecia opcja jest taka, że ​​to jest zrobione bardzo nielegalne z bardzo sztywnymi grzywien”.

Po tak długim czasie, wciąż czekamy, aby zobaczyć co się dzieje. Na razie wydaje się, że Bitcoin jest tylko coraz silniejsza. Ale, hej, może to być po prostu efektem naszych gogli uczuciem.


Pojawia się kolejny bankomat Bitcoin, ale czy to naprawdę?San Diego (USA) jest pierwszym miejscem, aby wyświetlić maszynę Bitcoin ATM. Urządzenie zostało niedawno ustanowione na dzień prasowej w ciekawość danego hotelu oraz rysowane wszystkich.

Po boomie waluty cyfrowej, co wydarzyło się około dwa miesiące temu ze względu na Cyprze Kryzys bankowy objawienia, przedsiębiorca z San Diego ogłosiła swoje plany budowy bankomat oparciu o Bitcoin. To może być świetnym rozwiązaniem, jeśli kryzys bankowy hit w USA lub innym kraju. Wystarczy wyobrazić sobie możliwości...

Jeff Berwick twierdzi, że jego zespół zbudował bilateralna urządzenie, które umożliwia klientom zdeponować swoje pieniądze, ale również wypłacić gotówkę, a następnie wymienić je na Bitcoins. Prezentacja maszyna była w telewizji i nie ma wideo można obejrzeć tutaj.

Nie patrz tak zdumiony. To nie jest pierwszy raz, kiedy mówimy o maszynie Bitcoin ATM, ponieważ 99Bitcoins już zbliżył się tu motyw.

Poza tym projekt San Diego oparte jest owinięty w jakąś tajemnicę, ponieważ jest to dość trudne, aby trzymać z twórców urządzenia, zgodnie z wielu stron, które próbowaliśmy z nimi rozmawiać. A fakt, że Jeff Berwick został wyrzucony z projektu, jeśli nie pomaga, jak również.

Tak więc, po wszystkich demówek i obietnice, wciąż czekamy, aby zobaczyć prawdziwą bankomat, który działa z Bitcoins. Być może w ciągu kilku miesięcy! Przynajmniej to, co eksperci przewidują.

Via motherboard.vice.com

Powiązane wiadomości


Post ICO

Zespół BetCoin Casino uruchamia nowy serwis BetCoin Circle i przygotowuje więcej nowości

Post ICO

Czy użytkownicy Bitcoin to szumowiny czy marzyciele?

Post ICO

Przyjęcie bitcoiny: 5 najlepszych krajów rozwijających się

Post ICO

Wymiana bitcoinów: Coinbase rozszerza się do Wielkiej Brytanii, Szwecja zatwierdza pierwszą notowaną notę handlową BTC

Post ICO

Bitcoin podbija dwóch nowych głównych zwolenników: Petera Schiffa i Juliana Assangea z Euro Pacific

Post ICO

4 najpopularniejszych postów na BitcoinTalk

Post ICO

Amazon był zaniepokojony BitLicense

Post ICO

Geek opowiada swoje doświadczenia z wykorzystaniem Bitcoin Miner z Butterfly Labs

Post ICO

Aplikacje Bitcoin

Post ICO

Belgijski minister finansów nie przewiduje problemów między bankiem narodowym a Bitcoinem

Post ICO

Fundacja Bitcoin jest bankrutem, PayPal integruje BTC i więcej

Post ICO

Zbliża się wojna domowa Bitcoin: kto, co, dlaczego, kiedy i jak