Urządzenia z Androidem są teraz na pokładzie statku Zeroblocka dzięki nowej aplikacji Bitcoin | Polish.globalsciencecollaboration.org

Urządzenia z Androidem są teraz na pokładzie statku Zeroblocka dzięki nowej aplikacji Bitcoin

Urządzenia z Androidem są teraz na pokładzie statku Zeroblocka dzięki nowej aplikacji Bitcoin

W Bitcoiners czekali na to od końca Augustand teraz to prawdziwe: ZeroBlock Bitcoin aplikacja jest już dostępna dla urządzeń z systemem Android. Narzędzie, wcześniej wyłącznie dla systemu operacyjnego iOS, łączy prawdziwy czas dane o rynku Bitcoin (od źródeł, takich jak BitStamp, Mt.Gox BTC-E BtcChina i Coinbase) z zagregowanej news feed, dając użytkownikom kompletną platformę, która gromadzi każda ważna zmiana dotycząca kryptowaluta.

Zespół ZeroBlock - kierowany przez założycieli Dan przechowywane i Kevin Johnson - bierze mobilnego do następnego poziomu, ale nadal obiecują zachować aplikację trafne i dokładne. Dostępne od maja ubiegłego roku, kiedy została ona rozpoczęta, ZeroBlock został stworzony, aby pomóc każdemu Bitcoiner nadążają z rynkiem kryptowaluta pośrednictwem swoich urządzeń mobilnych.

Pomysł stał się prawdą po cenie kolec kwietnia, kiedy Held i Johnson odkrył jak trudno było znaleźć „aplikacje mobilne, które wyświetlenia ceny na żywo oraz odpowiednich kanałów informacyjnych”, stwierdza w komunikacie prasowym. „Chciałem zachować silny nacisk na prostotę doprowadzenie do złożoności, maksymalizując danych do proporcji piksela”, powiedział Dand Held.

„I wdrożone pierwsze x / y układ przestrzenny dla aplikacji mobilnej. Wykorzystując układ ekranu x / y, użytkownik może przesunąć palcem w górę, w dół, w lewo iw prawo od ekranu głównego lądowania. Układ ekranu jest podobny do znaku plus. Żadnych ukrytych menu lub niepotrzebnych swipes. An intuicyjną konstrukcję za pomocą intuicyjnego walucie”, wyjaśnia.

Fakty

Od uruchomienia firmy w maju 2013 r ZeroBlock stała najwyższą ocenę i najbardziej przeglądowi Bitcoin związane aplikacja w App Store firmy Apple.

ZeroBlock niedawno złamał jeden milion aplikacji i całkowite sesje w ostatnich tygodniach został otwarty 30.000 - 50.000 razy dziennie przez użytkowników.

ZeroBlock za Agregator wiadomości zadrapania z ponad 130 źródeł, w tym Reddit, forach, blogach bitcointalk firmowe, nurt informacyjnych i blogów walutowe.

Po uruchomieniu aplikacji na Androida Zeroblock, obok celem firmy „jest dodanie więcej wykresy, analizy danych, a artykuł żywi”, ujawnia informację prasową. Ale nie będzie tam zatrzymać, ponieważ twórcy przygotowuje się również do budowy wersji tabletu.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Adam Draper Dodano do Cryptolina

Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 przerywa wszystkie rekordy: Gyft, NewEgg mają najlepszy dzień sprzedaży w historii

Post ICO

Zbliża się wojna domowa Bitcoin: kto, co, dlaczego, kiedy i jak

Post ICO

4 najpopularniejszych postów na BitcoinTalk

Post ICO

Bank of England chwali Bitcoin i ujawnia dochodzenie w sprawie emisji cyfrowej waluty

Post ICO

Bitcoin i inne waluty cyfrowe

Post ICO

Alternatywny bitcoin Bajtykon świętuje pierwszy blok, ogłasza nowe funkcje

Post ICO

Akceptowanie bitcoin jest dobrodziejstwem dla MovieTickets.com

Post ICO

Wymiana bitcoinów Igot.com uruchamia usługę przetwarzania płatności w 40 krajach

Post ICO

Amerykański sąd zatrzymuje Mt. Gox z licytacji domeny Bitcoin

Post ICO

Bitcoin można teraz używać do kupowania kart podarunkowych online

Post ICO

Aplikacja, która ukradnie twoje Bitcoiny, prezesi Paypal biorą na bitcoin i więcej