Kolejna strona Bitcoin gryzie kurz | Polish.globalsciencecollaboration.org

Kolejna strona Bitcoin gryzie kurz

Kolejna strona Bitcoin gryzie kurz

Liberty Reserve debaclehappened w zeszłym tygodniu, ale jej konsekwencje ciągle idzie w górę. Teraz władze federalne zamknąć domenę Bitcoin wymiany WM-centrum.

Decyzja rządu USA opuścił websitelooking tak:

Ten obraz zaczyna wyglądać znajomo, ponieważ coraz więcej stron internetowych są obecnie badane przez władze północno-amerykańskich. Wydaje się, że obie sprawy są powiązane, ponieważ podejrzewam, że federalni WM-ośrodek był częścią nielegalnego systemu oraz sieci Liberty Rezerwy.

Według oficjalnych dokumentów, wm-Centrum jest jedną z domen wymiany podlegające przepadkowi cywilnego complaintin przypadku Liberty Reserve. Władze proszą o współpracy użytkowników, którzy uważają, mogą być ofiarami tych systemów.

Via businessinsider.comKolejna stacja Crypto Radio Crops UpWidzieliśmy wiele osób próbować dokonać kryptowaluta stacja Radio online rzeczywistość.

Wydaje się, że każdy z tych projektów napotyka na trudności, a jednak albo uruchamia się od zera do małej fanfar lub szybko obumierają dla jednej lub innego powodu.

Łańcuch Radio ma nadzieję zmienić to wszystko, stając się pierwszym w Internecie stacja radiowa 24/7 celem społeczności kryptowaluta.

Widzieliśmy wiele z tych stacji pojawiają się w fazie rozwoju i nie dostać dużo dalej, ale my dano zapowiedź programowania, miejscu i rozmawiał z kilku osób zaangażowanych i czuć to może być pierwszy taki, który po prostu nie znikają po tygodniu operacji.

Strumień jest kontrolowana przez sprzęt profesjonalny poziom i oprogramowania z naciskiem na dostarczaniu wysokiej jakości treści i robi to w sposób, który obejmuje wysoki poziom partycypacji społecznej. Stacja będzie odtwarzać szeroką gamę muzyki wniosków detektorów tworzących duży fragment programowania.

Mając stację radiową Bitcoin został marzenia wiele w internecie i wydaje się, że sen będzie wkrótce stać się rzeczywistością. Zespół odpowiedzialny za Chain Radia odmówił nam dokładną datę premiery w tym czasie, ale powiedział, że nie byłby sięgnął do Coin pożaru, jeśli nie zostały one uzyskanie stosunkowo blisko i po prostu przejście do końcowych etapów rozwoju.

Stacja zapowiada się nie tylko dostarczać muzykę, że społeczność chce słyszeć, ale przerwy wiadomości, aktualizowane przerwy informacji rynkowej i jakości oryginalnych i dystrybuowanej programowanie kryptowaluta.

Łańcuch Radio poszukuje obecnie dodatkowy talent na antenie którzy chcą dać z powrotem do wspólnoty i dzielić się z innymi. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Radia Chain.


Przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy BootcampDigital Izba Commercewill być gospodarzem „Zapobieganie praniu pieniędzy Zgodność Bootcamp” w dniu 15 stycznia i 16.

Warsztaty dwa dni i wydarzenie poprowadzi Perianne nudny, prezesa Cyfrowego Izby Gospodarczej; Carol Van Cleef, specjalista praniu Certified Anti-Money from Manatt Phelps & Phillips; i Maureen Sanders Piccillo, kierownik Narodowego Programu AML byłego amerykańskiego IRS.

W programie wydarzenia znajdą wiele możliwości uczenia się, w tym:

  • Dowiedzieć się, jak sprostać oczekiwaniom Banku i regulatora
  • Dowiedz się narzędzia, które pomogą zdobyć partnerów bankowych
  • Zmontować ramy do budowy lub zwiększania programów zgodności
  • Lepszego zrozumienia federalnych ustawach karnych
  • Przygotować się do następnego przeglądu zgodności AML
  • Zdobyć certyfikat obecności na kontynuowanie edukacji kredyty

Impreza sponsorowana przez Digital Izby Gospodarczej, manatt i Comptegrity odbędzie się podczas North American Bitcoin Conference w Miami. Rejestracja jest ograniczona do 35 miejsc siedzących, więc tych, którzy chcą uczestniczyć zachęca, aby się zarejestrować.


Apple App Store reintegruje aplikację Bitcoin BlockchainPo zmianie zakresu jego służby dla programistów w celu przywrócenia Bitcoin aplikacje w App Store, Apple teraz z zadowoleniem wniosek Blockchain za powrotem. Najbardziej znanym na świecie kryptowaluta portfel - który został wykluczony z platformy w lutym - został reintegracją w poniedziałek (28.).

Na początku tego roku, decyzja o zakazie Apple app wywołał falę kontrowersji, zwłaszcza wśród społeczności Bitcoin. Z gigantycznym cyfrowej odmowy udzielenia wyjaśnień, filmy z Bitcoiners niszcząc ich produkty Apple pomnożona całym Internecie.

Na początku czerwca, kiedy Apple przywracany Bitcoin aplikacje w swoich storefollowing zmiany dokonane w rozdziale 11.17 - „aplikacje mogą ułatwić przenoszenie zatwierdzonych walutach wirtualnych pod warunkiem, że robią to w zgodzie ze wszystkimi przepisami stanowymi i federalnymi dla terytoriów, na których działa aplikacja”- spółka powiedział, że nie będzie zakazu prawnych i zgodne aplikacje Bitcoin.

Wygląda jak app Blockchain, która pozwala użytkownikom na wysyłanie i odbieranie BTC, teraz przestrzega wszystkich zasad. W czerwcu, gdy aplikacja Blockchain został wyrzucony z platformy, prezes Nicolas Cary zapowiedział wprowadź ponownie program.

„Apple jest bardzo wrażliwy podczas naszego procesu składania i zatwierdzania i jesteśmy wdzięczni za partnerstwo. To naprawdę sygnalizuje zaangażowanie we wspieranie Apple deweloperom na Bitcoin związanych projects- to bardzo zachęcające”, powiedział.

Według The Wall Street Journal, Blockchain niedawno uruchomiła aplikację na iOS z udoskonalonym interfejsem i nowymi opcjami, dzięki czemu użytkownicy mogą teraz szukać Bitcoin przyjaznych dla kupców. Spółka wyjaśniła, że ​​wersja iOS został „całkowicie przepisany od podstaw z naciskiem na bezpieczeństwo i użyteczność”.

Jabłko chciał komentować decyzji przez cały dzień.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Czy użytkownicy Bitcoin to szumowiny czy marzyciele?

Post ICO

Bank of Thailand uważa Bitcoin za nielegalny: handel jest teraz zawieszony w kraju

Post ICO

Wymiana bitcoinów Igot.com uruchamia usługę przetwarzania płatności w 40 krajach

Post ICO

Bank of China nie może uznać Bitcoin za prawnie uzasadniony instrument finansowy w najbliższej przyszłości

Post ICO

Amazon Other Denies PayBase. Zaangażowanie górników GAW

Post ICO

Bitcoin jako waluta przeciw Bitcoin jako Technologia

Post ICO

Bitcoin exchange Kraken przekracza granicę kanadyjską

Post ICO

Atak sprawi, że wymiana bitcoinów stanie się bardziej odporna - mówi Antonopoulos

Post ICO

Oto pierwsze dziecko Bitcoin

Post ICO

Bitcoin exchange Kraken ogłasza nową strukturę opłat

Post ICO

Aktywiści chcą stworzyć nowy model Bitcoin, który zapewni anonimowość i uniknie regulacji

Post ICO

Zbliża się wojna domowa Bitcoin: kto, co, dlaczego, kiedy i jak