Plotka o Seattle Seahawks przyjmującym Bitcoin jest fałszywa | Polish.globalsciencecollaboration.org

Plotka o Seattle Seahawks przyjmującym Bitcoin jest fałszywa

Plotka o Seattle Seahawks przyjmującym Bitcoin jest fałszywa

Źródło z BitPay potwierdził Bitcoin Examiner, że Seattle Seahawks nie akceptują Bitcoin, chociaż plotka rozprzestrzenia się przez spółkę przetwarzania płatności. BitPay obecnie pracuje, aby usunąć ogłoszenie z Google+.

ORYGINALNY ARTYKUŁ

Po Sacramento Kings, jest nowy zespół sportu zawodowego, które mogłyby być o krok do rynku Bitcoin. Chociaż to wszystko jest tylko plotka teraz, Seattle Seahawks, NFC futbol amerykański zespół, który będzie wkrótce walczyć o Super Bowlagainst Denver Broncos, może być przyjmowanie Bitcoin przez BitPay.

Plotka została dokładnie uruchomiony przez procesor płatności poprzez jego profil Google+, ale nadal brakuje oficjalnego potwierdzenia. Komunikat opublikowany przez BitPay powiedział, że „Jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć nasz najnowszy kupca, + Seattle Seahawks, akceptując Bitcoinand przechodząc do Super Bowl!”.

Do tej pory informacja ta nie została powtórzona w żadnym innym profilu social media należące do BitPay lub potwierdzone przez Seattle Seahawks, ale żadna część odmawia się komunikat, jak również.

Jednak nie może być inne wytłumaczenie dla plotka. Podczas Seahawks może lub nie może być przyjmowanie Bitcoin, jeden z graczy zespołu jest zdecydowanie biorąc kryptowaluta paymentsin swojego sklepu internetowego. Cornerback Seattle Richard Sherman ogłosił kilka dni temu, że jest teraz przyjmując cyfrowego pieniądze na RichardSherman25.com.

Platforma e-commerce gracz sprzedaje głównie odzież i akcesoria dla mężczyzn, kobiet i dzieci zainspirowane tematem Seahawks.

Jednak byłoby to długi skok do BitPay ogłosić, że cały zespół jest przyjmowanie Bitcoin kiedy to było rzeczywiście tylko indywidualna decyzja podjęta przez jednego gracza. Bitcoin Examiner starał się potwierdzić tę informację w firmie przetwarzania płatności, ale to nie było możliwe uzyskanie odpowiedzi tak daleko.

Seattle Seahawks może stać się drugi wielki pro team, aby ten ruch na całym świecie, po Kalifornii zespół NBA Sacramento Kings announcedthey stawały się przyjazne Bitcoin zaledwie tydzień temu.

Począwszy od marca, fani The Kings' będzie w stanie wykorzystać kryptowaluta płacić za bilety do gier i merchandisingu w oficjalnym sklepie internetowym zespołu.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Najnowszy raport Banku Kanady mówi, że Bitcoin może przynieść ryzyko dla ogólnej stabilności finansowej

Post ICO

Amerykański sąd zatrzymuje Mt. Gox z licytacji domeny Bitcoin

Post ICO

Zakup portfela Lemon przez LifeLock wymazuje wszelkie oczekiwania dotyczące wsparcia Bitcoin

Post ICO

Atak sprawi, że wymiana bitcoinów stanie się bardziej odporna - mówi Antonopoulos

Post ICO

Bitcoin ATM skonfiskowany przez władze australijskie w ramach militarnego popsucia narkotyków

Post ICO

6 nowych firm, które akceptują Bitcoin w 2014 roku

Post ICO

Bitcoin może być przyczyną śmierci piractwa internetowego, przewiduje założyciel Isohunt

Post ICO

Akceptowanie bitcoin jest dobrodziejstwem dla MovieTickets.com

Post ICO

Bankomaty Bitcoin produkowane przez Robocoin i PayMaq trafiły do Korei Południowej i Hiszpanii

Post ICO

Agora Commodities pozwala kupować pallad z Bitcoinem

Post ICO

7 170 BTC skradziono z zimnego portfela BTER, chińska giełda ogłasza nagrodę

Post ICO

Portfele bitcoinowe oparte na Androidzie zostały zaktualizowane po problemach z kryptografią i problemami bezpieczeństwa