Australia uważa regulowanie Bitcoin za walutę | Polish.globalsciencecollaboration.org

Australia uważa regulowanie Bitcoin za walutę

Australia uważa regulowanie Bitcoin za walutę

Ekonomika australijskiego Senatu Referencje Komitet dokonał przeglądu stanu walut cyfrowych w kraju, w ostatnim raporcie. Ich odkrycie jest to, że wszystkie cryptocurrencies powinny być traktowane jako waluty dla celów podatku od towarów i usług (GST), a nie poprzedniej definicji wartości niematerialnych realizowanego przez Australian Podatki Office (ATO).

Poprzednia regulacja określona przez ATO nie został przyjęty przez środowisko biznesu Bitcoin w Australii, ze wiele firm krytykując decyzję i grożąc, aby przejść do innych krajów kryptowaluta w obsłudze, aby uniknąć kar finansowych.

Thereportrecognized że poprzednia postawa została wpływając Bitcoin właścicieli firm i oddanie niepotrzebnego nacisku na nowych uruchomień.

Senator Sam Dastyari, który przewodniczył komisji, powiedział, że:

„Bez wątpienia, główną zaletą będzie zaufanie i pewność, że usunięcie GST dostarczy do naszych przedsiębiorców cyfrowych i zagranicznych firm, którzy chcą założyć tutaj. Co najważniejsze, to wyśle ​​wiadomość do lokalnych tech przedsiębiorców, że ich rząd jest słuchanie nich, a to samo w sobie jest ważnym krokiem naprzód „.

Nowy rządząca mówi się, że mają ogromny wpływ wśród australijskiej społeczności krypto. Zmiana nie tylko wpływa Bitcoin wymiany ale w zasadzie wszystkie firmy, które zajmują się cyfrową jakość.

[Tweet_box konstrukcja = „default”] Ekonomia australijskiego Senatu Referencje Komitet zdecydował, że wszystkie cryptocurrencies powinny być traktowane jako waluty dla celów podatku od towarów i usług. [/ Tweet_box]

Jason Williams, prezes Bitcoin Association of Australia i współzałożyciel BitPOS powiedział 99Bitcoins że „wynik dochodzenia australijskiego rządu jest rzeczywiście wielki i pozytywny krok w kierunku przyszłości. To, oczywiście, nie ma bezpośredniego wpływu na to, co ATO orzekł on jednak nadaje ton w najbliższej przyszłości.”

„Ten wyrok był długi czas nadchodzi i jest kredyt dla każdego w społeczności Bitcoin którzy lobbował i przyniósł Bitcoin do głównego nurtu”, dodał.

Williams wspomniał również, jak podekscytowany społeczność australijski Bitcoin jest. „Mamy telegram (pray IM) grupa, która ma dużo ludzi z Sydney i członków społeczności Aussie w nim. Kiedy zalogować się, by sprawdzić wiadomości od tego ranka, było dużo szumu wokół tego. Wspólnota naprawdę twierdził, długi i trudny dla rządu podjąć pozytywną pozycję na Bitcoin. Jesteśmy dumni, Australijczycy i naprawdę chcemy Australia być postrzegane jako światowego lidera w przestrzeni kryptowaluta. To jest naprawdę wielki, pozytywny krok w tym kierunku. "

Chociaż orzeczenie nie została przyjęta przez Senat jeszcze oczekuje się, że Senat, aby zalecenie w ciągu kilku dni, według prasy australijskiej. Dastyari powiedział również, że w tej chwili pełne wsparcie nie jest dostępna dla regulacji Bitcoin, jak niektórzy przedstawiciele chcą rzeczywiście przetestować i zobaczyć, jakie możliwości finansowe Bitcoin technologia oferuje zamiast pchnąć ją z regulacją.

Szczegółowy raport z 74 stron wspomina również ryzyko związane z regulacjami i przyznaje, że dalsze badania i prace muszą być wykonane w odniesieniu do waluty cyfrowej go regulatedby Australian Securities oraz inwestycje Komisji i innych organów.

Przegląd otrzymała odpowiedzi od prawie 48 firm i osób sugerujących i dzieląc się swoją wiedzą o kryptowaluta. Najwybitniejszym odpowiedź była od Ripple Labs: „harmonizacji globalny standard dla walut cyfrowych mogłyby zapewnić przejrzystość i jeszcze Boisko do technologów i firm wprowadzają innowacje z wykorzystaniem waluty cyfrowych.”

Spodziewany termin złożenia sprawozdania do Senatu mówi się, że 10 sierpnia

Wielu entuzjastów Bitcoin mają nadzieję, że ten przepis pomoże innowatorzy cyfrowych w Australii poprawić swoje stosunki z rządem, a także pomaga rozwijać ich działalność.

Jeżeli regulacja przechodzi, następnie Australia dołączy do grona nielicznych krajów, które uznają Bitcoin jako waluty jak w Wielkiej Brytanii, który postanowił w ubiegłym roku traktować jako waluty Bitcoin i zwolnił z podatku od wartości dodanej.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Przewodnik dla początkujących po Monero (kupowanie, handel, wydobywanie)

Post ICO

Bankowcy giganci, którzy wspierają technologię Bitcoin

Post ICO

Fundacja Bitcoin Komentarz na temat opóźnienia BitLicense w Nowym Jorku Departamentu Usług Finansowych

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 trafia do Queensland

Post ICO

Postaw swoje cyfrowe monety w nowym kasynu online Bitoomba

Post ICO

9 gier inspirowanych przez kryptowaluty, które powinieneś grać

Post ICO

Bank of Montreal ostrzega Cointrader o działaniach anty-bitcoinowych - żadnych konsekwencji dla innych firm

Post ICO

10 mało znanych funkcji ukrytych w środku Blockchain.info

Post ICO

Przyjęcie bitcoiny: 5 najlepszych krajów rozwijających się

Post ICO

Bitcoinowa firma Coinsilium uruchamia pierwszą w Wielkiej Brytanii publiczną ofertę blockchain

Post ICO

Banki, przygotuj się! Blockchain wkrótce rozkręci twój świat

Post ICO

Plotka o Seattle Seahawks przyjmującym Bitcoin jest fałszywa