Australijski ilustrator przedstawia przewodnik Idioty do Bitcoin, ebook dla początkujących | Polish.globalsciencecollaboration.org

Australijski ilustrator przedstawia przewodnik Idioty do Bitcoin, ebook dla początkujących

Australijski ilustrator przedstawia przewodnik Idioty do Bitcoin, ebook dla początkujących

„Przewodnik Idioty do Bitcoin” to nowy ebook, który zamierza rozpowszechniać informacje o kryptowaluta

Wyjaśniając „Bitcoin do codziennego człowieka i jego pies”. Przewodnik, który został uruchomiony w tym tygodniu, został opracowany przez australijskiego niezależny ilustrator Gustaf van Wyk.

Według informacji prasowej, że książka została stworzona, aby pomóc początkującym Bitcoin „obejmujące wszystko, co trzeba wiedzieć, by uporać się z fundamentalnie przełomowej technologii, która jest Bitcoin”. Crypto-przewodnik kosztuje 0,07 BTC (odpowiednik $ 7,77) i ma 100% gwarancję zwrotu pieniędzy satysfakcji.

„Im silniejsze Bitcoin dostaje większe zagrożenie staje do samych instytucji, które mają siłę nabywczą, aby całkowicie niszczą ją. Według autora, przetrwanie waluty rewolucji cyfrowej leży zasadniczo w swoich rozpowszechnionych useas środek wymiany nie w nim jako inwestycja”, komunikat prasowy dodaje.

W krótkim wywiadzie, Gustaf van Wyk powiedział, że „dając go [Bitcoin] obiektywną wartość na ulicy możemy podjąć znaczące stanowisko przeciwko walce, że Bitcoin będą musiały nieuchronnie znosić zanim może naprawdę zmienić świat. Książki, jeśli nic innego, jest gestem w kierunku tego celu”.

Oprócz nauczania podstaw wirtualnej waluty, „Przewodnik Idioty do Bitcoin” ma niesamowite i kolorowe ilustracje stworzone przez autora. Wielu czytelników już pod warunkiem pozytywnej informacji zwrotnej, ale przewodnik chce dotrzeć do szerszej publiczności.

Można znaleźć ebook tutaj, w tej samej strony internetowej, która również znajduje się serwer blog autora, ale zostanie on udostępniony do filii w ciągu najbliższych tygodni.Australijska firma prawnicza przyjmuje BitPOS do akceptowania płatności BitcoinAdroit Lawyershas stał się jednym z pierwszych firm prawniczych w Australii, aby zaakceptować Bitcoinas opcję płatności. Firma, założycielem i partnerem w Bitcoin BitPOS dostawcy usług handlowych, opiera się w Sydney i specjalizuje się w doradztwie korporacyjnym i handlowym do produkcji, IT, mediów i usług sektorów.

Decyzja została zachęcani przez dyrektora prawnego firmy. Mark Toohey uważa, że ​​kryptowaluta „wkrótce skończyć z«szybkiego przyjęcia»fazie i stać się powszechnie stosowaną formą bezpiecznej płatności online”, stwierdza w komunikacie prasowym.

Według Toohey, który założył firmę w 2008 roku, „Bitcoins ułatwić efektywne kosztowo i bezpieczną formę płatności online. Niższe opłaty transakcyjne i natychmiastowego rozliczenia mają potencjał, by radykalnie zmienić sposób działalność odbywa się online”.

Kiedy ludzie Transakcji dokonuje się za pomocą Bitcoins będą pod wrażeniem, jak szybki, tani i łatwy proces transakcji jest. Bitcoin przełamuje bariery w tradycyjnych metodach płatności i pozwala dostawcy usług, jak my, aby wykorzystać cały potencjał drzemiący w płatnościach internetowych.

Jason Williams, założyciel BitPOS, mówi, że „usługi takie jak BitPOS zapewnienia weryfikacji i autoryzacji transakcji w celu zwiększenia zaufania w tym nowego systemu płatności. BitPOS zapewnia bezpieczny i prosty sposób na wykorzystanie Bitcoinsfor obu transakcji online i offline”.

Ale BitPOS ma więcej (dobrze) nowinę ogłosić. Usługa pomaga również pierwszy Bitcoin przyjazne restauracja w Sydney, aby zaakceptować cyfrowego pieniądze. Klienci Sowa Housewill wkrótce będą mogli płacić za posiłki z kryptowaluta.


Australijski startup uruchamia platformę transakcyjną marży wyłącznie bitcoinowąByć może już znać nazwę Btc.sxas jednym ze sponsorów imprezy „Beers4Bitcoins”, ustawione na miejsce w Sydney. Rozruch zorientowali w artykule opublikowanym przez 99Bitcoins o panoramie kryptowaluta w Australii, ale teraz nadszedł czas, aby wiedzieć Btc.sx trochę lepiej.

Usługa, platformą handlową, która działa wyłącznie z Bitcoin, został stworzony przez Josepha Lee, były bankerwho wykorzystał wszystkie swoje doświadczenie zawodowe i osobiste doświadczenie, aby postawić na przyszłość wirtualną walutę. Jako pionierskie monety cyfrowej, rozszerzył swoje inwestycje i rozpoczął pracę z Bitcoins aż widział wszystkie możliwości.

Teraz chce, aby każdy miał szansę spekulować na temat wartości kryptowaluta z odpowiednich narzędzi, ale bez większych zagrożeń. Tak stworzył Btc.sx, które działa tylko z Bitcoin: który obejmuje wszystkie transakcji, wypłat i depozytów. Poza tym platforma skupia się na handlu margines, pozwalając inwestorom na wykorzystanie istniejących Bitcoins i zwiększyć swoje wypłaty.

Jednak Btc.sx eliminuje część ryzyka związanego z działaniami takimi jak te wymagając wpłaty. Ta początkowa wartość określa, ile od wielkości zakładu inwestor może zrobić, co pozwala im ograniczyć całkowitą ekspozycję.

Według Joseph Lee, „jeśli rynek porusza się przeciwko nim [inwestorzy] w bardzo mocny sposób, wtedy działają jako przeciw-party do zarządzania tym ryzykiem. Jeśli stracę więcej niż to, co mój klient odkłada jako depozyt, to wyjdzie z mojej kieszeni. Nigdy nie ładować klient więcej niż ich złożenia tej pozycji”.

Lee rozpoczął pracę na platformie zaledwie dziewięć miesięcy temu jako jeden twórca, ale po osobistym inwestycji 150.000 dolarów australijskich, udało mu się uruchomić usługę trzy miesiące temu. Półtora miesiąca po tym, Btc.sx zadziwiająco osiągnęła profitabilityand utrzymuje kwitnie.

Via zdnet.com

Powiązane wiadomości


Post ICO

Bees Brothers: młodzi przedsiębiorcy kryptowalut wciąż się rozwijają i już wydobywają swój pierwszy Bitcoin

Post ICO

70 stron, które dają ci darmowe bitcoiny - czy faktycznie działają?

Post ICO

Bank of Montreal ostrzega Cointrader o działaniach anty-bitcoinowych - żadnych konsekwencji dla innych firm

Post ICO

Banki, przygotuj się! Blockchain wkrótce rozkręci twój świat

Post ICO

Czy użytkownicy Bitcoin to szumowiny czy marzyciele?

Post ICO

Bitcoin Evangelist Jason King prowadzi 3,237 mil, aby promować krypto-walutę

Post ICO

15 stron dla wszystkich twoich pytań kryptograficznych

Post ICO

Australijczycy kochają rachunek Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Poznaj BCI, nową firmę inwestycyjną skupioną na blockchainach, uruchomioną przez Cryptor Trust

Post ICO

Amerykański sąd zatrzymuje Mt. Gox z licytacji domeny Bitcoin

Post ICO

Bitcoin i rola jaką może odgrywać w społeczności B2B

Post ICO

Karty kredytowe Bitcoin, satelity Bitcoin i inne