Australijczycy kochają rachunek Bitcoin Bill Pay | Polish.globalsciencecollaboration.org

Australijczycy kochają rachunek Bitcoin Bill Pay

Australijczycy kochają rachunek Bitcoin Bill Pay

Uruchomienie Brisbane oparte Salon z Satoshi informuje, że Australijczycy zapłacili $ 150.000 codzienne rachunki domowe z Bitcoin w ciągu trzech miesięcy od jej rozpoczęcia.

Salon z Satoshi to bezpłatna usługa online, która umożliwia wypłatę jakiegokolwiek rachunku BPAY obsługą przy użyciu Bitcoin; w tym rachunki telefoniczne, rachunki za prąd, opłaty szkolne, karty kredytowej i płatności podatkowych.

Często nazywa się „walutą internetu”, Bitcoin przeżywa silny wzrost adopcji w Australii i oferuje szybką i bezpieczną alternatywę dla tradycyjnych płatności internetowych.

Współzałożyciel i CTO Daniel Alexiuc powiedział „Bitcoin Wykorzystanie w Australii rośnie szybko, a nasi klienci mówią nam, że szukają innych sposobów spędzania Bitcoin. Płacenie rachunków jest coś, czego wszyscy, a wiele z nich jest teraz za pomocą Bitcoin to zrobić.”

Salon z Satoshi wykorzystuje algorytm, który natychmiast patrzy na stopy z wiodącymi wymiany Bitcoin na całym świecie, który prowadzi do plakatów płatnika z wykorzystaniem usługi za darmo.

Wzięliśmy kilka minut, aby usiąść z Alexiuc celu omówienia salonie Satoshi.

Mike: Co to są jedne z największych przeszkód lub płotków ty i twój zespół mieli do pokonania z Living Room of Satoshi?

Alexiuc: Sprzeciw wobec banków i siedzibę dostawcy usług płatniczych. Mieliśmy rachunek bankowy biznes zamknięty bez jakiegokolwiek powodu danej, a obecnie są na łasce BPAY'S (współwłasnością dużych banków w Australii 4) zasad kupieckich, które są zaprojektowane w celu ochrony ich płatności sos pociągu.

Względna niejasność Bitcoin wśród kupców. Bitcoin przyjęcie jest wciąż w powijakach w Australii, oraz wykazując korzyści z Bitcoin jako system płatności wymaga wysiłku.

Opóźnione wytyczne urzędu skarbowego. Urząd Skarbowy australijski planuje ogłosić swoje oficjalne stanowisko na Bitcoin w czerwcu, ale musieli go opóźnić. Jesteśmy dość pewni dobrego rezultatu chociaż, jak było kilka pozytywnych komentarzy w swojej niedawnej rządu enquiryinto regulacji systemów cyfrowych:

„Jednakże, stosując cały ciężar regulacji ostrożnościowej lub zachowania małych graczy i nowopowstających firm, niezależnie od istotności ryzyka, które reprezentują, mogą stłumić cennych innowacji niepotrzebnie.”

Jedyną rzeczą, która była to absolutna przyjemność w każdym calu jest Bitcoin sobie. Dlatego jesteśmy przekonani, że waluta cyfrowe staną się głównym nurtem opcja płatności dla biznesu.

Mike: Co to jest coś, że pracuje obecnie nad dla przyszłości Living Room of Satoshi?

Alexiuc: Jesteśmy teraz rozwija Satoshi ★ wynagrodzenia, sposób dla kupców, aby dodać Bitcoin jako opcję płatności na rachunkach i fakturach. Planujemy nasz pierwszy kupiec online w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Mike: Czy masz jakieś plany biorą Living Room of Satoshi globalne? Wszelkie plany ekspansji w przyszłości?

Alexiuc: Teraz skupiamy naszą energię na rynku australijskim. Jednak otrzymaliśmy wiele zapytań od użytkowników Bitcoin w innych krajach, którzy chcieliby zobaczyć podobny system, i zdają sobie sprawę z zapotrzebowania. Rozwijając naszą ofertę z innymi krajami jest częścią naszego planu długoterminowego.

Dzięki Daniel Alexiuc do potrwać kilka minut ze swojego napiętego planu zagospodarowania mówić Coin Ognia dotyczących usług i planach na przyszłość.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Bitcoin nie jest bezpieczny - kłamstwo powierzone przez banki i rządy (oto dlaczego)

Post ICO

Bitcoin nie przechodzi testu gotówkowego i jest uważany za towar w Finlandii

Post ICO

Bez bankowej wymiany EasyCoin gotowy do rozpoczęcia działalności 31 grudnia

Post ICO

Ekskluzywna platforma bitcoinowa Clipperz przenosi się na Islandię

Post ICO

Deweloper Bitcoin, Gavin Andresen, podejrzewa, że większość operacji w chmurze to schematy Ponzi

Post ICO

BankBlacklist.com: potępiaj banki, które walczą z Bitcoinem

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners uzyskują wyłączny dostęp do biletów przedsprzedażnych

Post ICO

20 Insane Bitcoin Mining Rig

Post ICO

Bitcoin i przyszłość pieniędzy: Atlanta przeprowadza crypto-konferencję w październiku

Post ICO

Bitcoin Big Wigs

Post ICO

4 najpopularniejszych postów na BitcoinTalk

Post ICO

Bill Egan, eGifter: pracujemy nad zdobyciem marek, które będą naprawdę ekscytujące dla społeczności Bitcoin