Avalon może dostać inwestycję wartą 200 milionów dolarów i technologię 20 nm, aby stać się liderem na rynku wydobywczym | Polish.globalsciencecollaboration.org

Avalon może dostać inwestycję wartą 200 milionów dolarów i technologię 20 nm, aby stać się liderem na rynku wydobywczym

Avalon może dostać inwestycję wartą 200 milionów dolarów i technologię 20 nm, aby stać się liderem na rynku wydobywczym

Nie może być głównym umowa jest wykonana w ekosystemie Bitcoin w najbliższych dniach: kontrakt, który miesza nazwiska założyciela BitSynCom LLC, Yifu Guo i szwajcarskiego funduszu private equity, który jest rzekomo zamiar zainwestować $ 200 mln do zapewnienia Avalon wyłania marki jako lidera w wyścigu technologii górniczych.

Bitcoin Examiner został zbierając plotki całym internecie i został poinformowany przez anonimowego źródła o tym bardzo skryty spotkaniu, które jest ustawione na miejsce w poniedziałek lub wtorek (05 sierpnia lub 6).

Wróćmy na czas, kiedy to wszystko się zaczęło. Yifu Guo był częścią zespołu z siedzibą w Pekinie (Chiny), zwanej Gridchip. Grupa ta opracowała pierwszy górnik Bitcoin ASIC przy 110nm. Drugi układ w 55nm został również zaprojektowany, ale zespół rozpadł się po tym. W tym czasie Yifu Guo miał dostać nową odlewnię, aby włączyć swój projekt projektowanie chipów w rzeczywistość. To było kiedy przyciągnęła uwagę niski klucz Zurych opartej fundusz private equity, którego nazwa nie możemy ujawnić czy będziemy narażając nasze źródło.

Jednak nazwa funduszu parasolowego dla tego projektu jest Phoenix Fund / Phoenix Emerging Markets. Szybkie wyszukiwanie w Internecie pokazał nam połączenie pomiędzy tym funduszem i Andrew Laurus, który zgodnie z jego konta Twitter jest „Menedżer Emerging Markets dla funduszu private equity”, a jego lokalizacja podzielony pomiędzy Zurych (Szwajcaria) i Londynie (UK). Został podłączony do Lehman, jak Government Bond Senior wykonawczy, a obecnie „biorąc czasu wolnego dla projektu Bitcoin Mining”, jak objawia się w Twitterze. Nigdy o nim nie słyszałem? Cóż, ludzie tacy jak słynny przedsiębiorca Kim Dotcom lub ekonomista i doradca ekonomiczny w Wielkiej Brytanii Partii Liberalno-Demokratycznej Fred Harrison już, gdyż za nim na Twitterze.

Nasze źródło zaznacza Andrew Laurus jako człowiek dokonywania połączeń w tej transakcji. Również w rozmowie publicznej na Twitterze inny użytkownik odnosi pracę Laurus' z «bandą Tavistock» i niejakiego Joe na Bahamach. Nawiązać połączenie i masz Grupa Tavistock należącego do miliardera Joe Lewisa, który rzekomo jest właścicielem / Phoenix Phoenix funduszy rynków wschodzących, według naszego źródła.

Jednak Andrew Laurus jest tylko jednym z ogniw w tej historii, wyjaśnia nasze źródło, dodając, że firma występująca w tym tygodniu jest sprawa trójdrożny między producentem Tajwan mikrochip TSMC, Bitsyncom LLC i Phoenix funduszu. Transakcja jest rzekomo podpisana w siedzibie TSMC Europie, z siedzibą w Amsterdamie, i Avalon jest coraz inwestycję 200 $ mln euro z funduszu, który składa się z sześciu osób, cztery z nich miliarderów. Ponownie, ich nazwiska nie mogą być ujawnione, możemy tylko powiedzieć, że pięć z nich to brytyjski i jeden z nich jest z Dubaju. Wszystkie wykonane swoje fortuny w Forex i są dobrze znane w dziedzinie bankowości.

Ale jeśli te wcześniejsze rewelacje znaleźć interesujący, usłyszeć to: Dzięki tej umowie, nowy venturemight być coraz technologii 20nm, oszczędziły TSMC, który najprawdopodobniej zostanie uwzględnione w następnej generacji górników Avalon. Według naszego anonimowego źródła „to będzie skutecznie umieścić wszystkie inne decydentów górniczych z biznesu, oni przynoszą Porsche do wyścigu, gdzie tylko Fordy obecnie istnieje”.

Ponownie, to są plotki i informacje przekazane przez anonimowego źródła, które możemy mieć tylko nadzieję, aby potwierdzić w ciągu najbliższych kilku dni, choć poziom tajemnicy wokół tej umowy wynika, że ​​przedsięwzięcie będzie utrzymywane w tajemnicy przez jakiś czas.

UPDATE (5 sierpnia 22:30) -Questioned kilku nośnikach, przedsiębiorca i miliarder Joe Lewis odmówił jakiegokolwiek związku z Phoenix Funduszu lub Andrew Laurus. Jak Bitcoin Egzaminator powiedział konkretnie przez cały czas, nie jest to potwierdzone historia, a my wciąż czeka na więcej szczegółów wymyślić.

UPDATE (6 sierpnia 12:40) -Andrew Laurus opublikował tweeta dziś zapowiada, że ​​zostanie opublikowania oświadczenia o tym problemie w czwartek. Oświadczenie zostanie pokrycie Bitcoin, doniesienia prasowe, a także Joe Lewis.

UPDATE (8 sierpnia 10:41) - Zgodnie z obietnicą, Andrew Laurus mówił dzisiaj, ale nie wydać oświadczenie w tej sprawie. Zamiast tego twitted: „otrzymał komunikat od dzisiaj #joelewis prawników Alston & Bird LLP Atlanta / Odp: fundusz Phoenix opóźni komentarz dopóki sprawa osiadł”.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Australijczycy kochają rachunek Bitcoin Bill Pay

Post ICO

5 Czynniki utrudniające wzrost Bitcoin

Post ICO

15 stron dla wszystkich twoich pytań kryptograficznych

Post ICO

Bank of Montreal ostrzega Cointrader o działaniach anty-bitcoinowych - żadnych konsekwencji dla innych firm

Post ICO

Bitcoin i inne waluty cyfrowe

Post ICO

Postaw swoje cyfrowe monety w nowym kasynu online Bitoomba

Post ICO

6 potencjalnych możliwości biznesowych Bitcoin

Post ICO

Bitcoin pokonuje PayPal dzięki masowej transakcji 194,993 BTC

Post ICO

Karty kredytowe Bitcoin, satelity Bitcoin i inne

Post ICO

Prawie zostałem oszukany przez domniemany Coindesk

Post ICO

Fundacja Bitcoin jest bankrutem, PayPal integruje BTC i więcej

Post ICO

38. Dyrektor Mennicy Stanów Zjednoczonych na Keynote w Raleigh