BankBlacklist.com: potępiaj banki, które walczą z Bitcoinem | Polish.globalsciencecollaboration.org

BankBlacklist.com: potępiaj banki, które walczą z Bitcoinem

BankBlacklist.com: potępiaj banki, które walczą z Bitcoinem

Projekt może być trochę surowy teraz, ponieważ jest to tylko początek, ale wielu użytkowników Bitcoin wydaje się, że to świetny pomysł. Mówimy o BankBlacklist.com, serwis internetowy, w którym można wypowiedzieć banków, które są odwetu przeciwko Bitcoinusers i firm związanych z wirtualną walutę.

Platforma „ma być lista znanych złych aktorów w branży bankowej”, można przeczytać na stronie internetowej. „Są banki, które zdecydowały się dowolnie karać klientów i kupców, którzy mają czelność wspierać Bitcoin”, dodają.

Bank Blacklist zachęca ludzi do poznania swoich banków: "AML / KYC Jak o zaczerpnąć korzenie trawy ACB / KYB dzieje zamiast Anti-Corrupt Bankowość / Know Your Bankier?!". I nagradzanie tych, które wspierają Bitcoin, nie może być również „Biała lista dobrych banków w przyszłości”.

Na razie projekt jest generowanie wiele pozytywnych opinii.Komisja ds. Regulacji bankowej nie planuje na razie regulacji Bitcoin w Chinach, mówi artykułBanking Regulatory Commission Chin nie będzie regulować Bitcoin w kraju teraz

Przynajmniej, to właśnie artykuł opublikowany na stronie internetowej chińskiego Sina mówi.

Po giganta Baidu rozpoczęła przyjmowanie cryptocurrencythis tydzień, nie byłoby więc dziwne, gdyby Chiny zaczął rozglądać się w wirtualnym monety z nowym zestawem oczu, ale widocznie, że nie będzie tak szybko się dzieje. Brian Cohen, od Bitcoin Magazine, złamał wiadomości do społeczności kryptowaluta za pośrednictwem Twittera, ten czwartek (17) wraz z komunikatem „China Banking Regulatory Commission:«nie planuje wprowadzenia polityk regulacyjnych dla Bitcoin».

Wiadomość przyszła z linkiem do chińskiego wyrobu, gdzie jest to możliwe, aby przeczytać, że reporter nazywa się Komisja Nadzoru Bankowego w tym tygodniu, a instytucja mu tam obecnie brak planów regulują kryptowaluta w kraju.

Jednak artykuł mówi też, że wielu ekspertów są zachęcające chiński rząd, aby szybko podjąć decyzję, czy Bitcoin należy uznać legalny czy nie. Te same eksperci mówili o większej poprawy nadzoru i zarządzania, w przypadku gdy organy decydują Bitcoin jest legalne.

Z drugiej strony, jeśli werdykt określa kryptowaluta będzie nielegalny, handel musi być zamknięty, tak szybko jak to możliwe, aby zapobiec dalszym szkodom dla interesów inwestorów.


Barry Silbert otrzymuje WSZYSTKIE na bitcoinieBarry Silbert CEO dziś drugi rynek ogłosił, że będzie ustąpię ze stanowiska CEO skupić się całkowicie na Bitcoin.

Silbert e-maila następującej klauzuli:

Wierzcie lub nie, to było dziesięć lat temu, że założył firmę, która później przemianowany SecondMarket. W ciągu ostatniej dekady, SecondMarket zyskała ogromne doświadczenie łamanie otwarte na nowe rynki, takie jak prywatne firmy magazynie, oceń aukcja papierów wartościowych, roszczeń bankructwa banku społeczność magazynie, a ostatnio Bitcoin. Kompetencje i wyciągnięte wnioski otwarcie tych rynków okazały się bezcenne.

Jak w przypadku wszystkich firmach, mieliśmy kilka fantastycznych sukcesów i kilka jasnych awarie. Ale po drodze, SecondMarket powodzeniem przeniesione od maklera telefonicznej opartej aktywa niepłynne w wysoce skalowalnej, organizacji koncentruje się na produktach, które na nowo jak prywatne firmy i fundusze pozyskania kapitału i płynności dla ułatwienia ich interesariuszy. Mamy dopasowanie rynku produktów, fantastyczny zespół, rekordową liczbę klientów indywidualnych firma / funduszu i są bardzo dobrze przygotowani do długofalowego sukcesu. Przyszłość SecondMarket nigdy nie było jaśniejsze.

Chociaż nigdy nie byłem bardziej podekscytowany SecondMarket wybrałem, aby przejść od zarządzania dnia na dzień działalności prywatnej firmy / funduszu tak, że mogę skupić 100% swojej energii na naszą działalność waluty cyfrowej. Moja pasja do Bitcoin nie jest tajemnicą, i czuję, że jest to właściwy czas, aby to przejście. Naszym zamiarem jest formalnie oddzielić dwie linie biznesowe w odpowiednim momencie. W międzyczasie, będę pozostawać prezes i dyrektor generalny naszej spółki dominującej.

Bill Siegel, który odegrał znaczącą rolę w rozwoju i ukierunkowania naszych prywatnych produktów Emitenta, został mianowany Interim CEO tej linii biznesowej. Nasi klienci są w dobrych rękach z Billem na czele, i prowadzimy formalne poszukiwania stałego CEO dla naszego prywatnego biznesu firmy, w której Bill jest kandydatem.


Pekin ma już bar, który akceptuje BitcoinCafe & Bar 2ndPlace to nazwa pierwszego baru w Pekinie, stolicy Chin, który akceptuje kryptowaluta. Niewielki zakład znajduje się w budynku biurowym, w dzielnicy studenckiej Wudaokou.

Zgodnie z tym redditor, napoje i atmosfera są świetne, więc jeśli jesteś w Pekinie zapłacić im wizytę. Można znaleźć 2ndPlace w Haidian District, Wudaokou, Huaqing Jia Yuan, Bldg # 7, 1602c.

Powiązane wiadomości


Post ICO

1-800-Kwiaty będą akceptować Bitcoin

Post ICO

5 sposobów na wykorzystanie niskiej ceny Bitcoin na twoją korzyść

Post ICO

Aplikacje Bitcoin

Post ICO

Kolejna strona Bitcoin gryzie kurz

Post ICO

Akceptowanie bitcoin jest dobrodziejstwem dla MovieTickets.com

Post ICO

Urządzenia z Androidem są teraz na pokładzie statku Zeroblocka dzięki nowej aplikacji Bitcoin

Post ICO

Adwokat z Teksasu akceptuje Bitcoiny jako zapłatę za prawne rachunki

Post ICO

Bitcoin jako waluta przeciw Bitcoin jako Technologia

Post ICO

5 Czynniki utrudniające wzrost Bitcoin

Post ICO

Wymiana bitcoinów

Post ICO

Bitcoin i rola jaką może odgrywać w społeczności B2B

Post ICO

Bank of Thailand uważa Bitcoin za nielegalny: handel jest teraz zawieszony w kraju