Belgijski minister finansów nie przewiduje problemów między bankiem narodowym a Bitcoinem | Polish.globalsciencecollaboration.org

Belgijski minister finansów nie przewiduje problemów między bankiem narodowym a Bitcoinem

Belgijski minister finansów nie przewiduje problemów między bankiem narodowym a Bitcoinem

Po niemieckiej wsparcie kryptowaluta, inny kraj może być oznak tolerancji i akceptacji wobec Bitcoin. Minister finansów Belgii przyznał niedawno, że nie ma problemu z wirtualnym monety, ale przyznaje, że nadal istnieją zaledwie kilka użytkownicy belgijskie.

Opinia Koen Geensa została ujawniona, gdy minister odpowiedział na pytanie parlamentarnej o Bitcoin. W ramach tej odpowiedzi, powiedział, że nie można zobaczyć Narodowy Bank Belgii mający jakikolwiek sprzeciw do kryptowaluta. Jednak teraz, Zapobieganie praniu pieniędzy organizacja narodu, zwany Cellule de Traitement des Informacje Financières, nie otrzymał żadnych wskazówek na ten temat.

Minister finansów wie, że prywatność i anonimowość to główne cechy Bitcoin, ale powiedział również nie ma wskazanie, że kryptowaluta jest stosowany na szeroką skalę w celu prania pieniędzy. Czemu? Ponieważ wszelka wymiana dużych ilościach Bitcoin byłyby wykryte przez systemy kontroli finansowej, zapewnił.

Przewodniczący Fundacji Bitcoin w Belgii rozdziale, Chris D'Costa, również przyznał niedawno, że belgijski Bitcoin gospodarka ma jeszcze rozwinąć. Ale regularne meetups i innowacyjne projekty w kraju są dobre obietnice. „Niestety, minister jest poprawna Tam naprawdę nie ma wielu firmach wykorzystujące Bitcoin tu jeszcze, i to był mój główną motywacją rozpoczęciem Fundacji rozdz. Doprowadzić do jakiegoś edukacji na scenie start-up”, powiedział D'Costa,

Akceptowane w nieoficjalnych domu Unii Europejskiej - Brukseli, stolicy Belgii - będzie oznaczać wiele do cyfrowej waluty ekosystemu. „Czuję się przekonany, że istniejąca klasa rozporządzenie będzie Bitcoin jako obcego currencyand traktować je jako takie dla celów podatkowych. To byłoby bardzo dobre dla Belgii, ponieważ różnice kursowe nie przyciągają podatku od zysków kapitałowych”, Chris D'Costa dodał.

Według dobrze zna wydawcę MacroTrends.be newslettera inwestycja, belgijski Tuur Demeester, istnieje kilka lokalnych inwestorów rozważa inwestycje w świecie pieniądza cyfrowego. Demeester mówi, że „w perspektywie średnioterminowej, bezpieczne atrybut Haven Bitcoin będzie okazać się jego głównym punktem przyciągania dla Belgów. Cicha jak rzeczy mogą wydawać się na powierzchni, czuję się silny nurt niezadowolenia ze sposobu, w jaki władze obchodzenia problemu biurokratyzacji i przekroczenia”.

Via coindesk.com

Powiązane wiadomości


Post ICO

Adam B. Levine: trudno jest przestrzegać, kiedy zasady mogą ulec zmianie w dowolnym momencie

Post ICO

Plotka o Seattle Seahawks przyjmującym Bitcoin jest fałszywa

Post ICO

Bitcoinowa firma Coinsilium uruchamia pierwszą w Wielkiej Brytanii publiczną ofertę blockchain

Post ICO

Zespół BetCoin Casino uruchamia nowy serwis BetCoin Circle i przygotowuje więcej nowości

Post ICO

Bitcoin i Iran wciąż się rozwijają: Poolfa to nowa perska strona poświęcona kryptowalutom

Post ICO

Bitcoin staje się walutą wyjścia dla ludzi w trudnych krajach

Post ICO

Bitcoin nie jest bezpieczny - kłamstwo powierzone przez banki i rządy (oto dlaczego)

Post ICO

Prawie zostałem oszukany przez domniemany Coindesk

Post ICO

Zbliża się wojna domowa Bitcoin: kto, co, dlaczego, kiedy i jak

Post ICO

70 stron, które dają ci darmowe bitcoiny - czy faktycznie działają?

Post ICO

BankBlacklist.com: potępiaj banki, które walczą z Bitcoinem

Post ICO

Drukowanie Crypto: najlepsze z dwóch światów