Belgijskie opłaty członkowskie Parti Libertarien można teraz wypłacać Bitcoin | Polish.globalsciencecollaboration.org

Belgijskie opłaty członkowskie Parti Libertarien można teraz wypłacać Bitcoin

Belgijskie opłaty członkowskie Parti Libertarien można teraz wypłacać Bitcoin

Teraz możesz stać się członkiem lub wspierać prace Belgii Parti Libertarien (Libertarian Party) z pomocą Bitcoin jest.

Jednak decyzja może być bardziej symboliczny niż to, co wydaje się, zgodnie z tym komunikatem (po francusku) opublikowanego na stronie internetowej partii. „Parti Libertarien wzywa do zakończenia monopolu państwowego na otwarciu currencyand produkcji pieniędzy do prywatnych podmiotów”, grupa pisze.

Partia popiera „zdrowe walut, które spełniają potrzeby podmiotów gospodarczych, a nie rządu.” Jak podano w komunikacie, „pojawienie cyfrowych pieniędzy jest doskonałym przykładem dynamismthat może wynikać z wolności monetarnej. Chcemy wspierać tę innowację”.

Dzięki zgromadzeniu zaplanowanym na 11 listopada, partia jest zapewnienie swoim członkom możliwość zapłaty składek członkowskich w Bitcoin, aby uczestniczyć w tym wydarzeniu i pomóc zatwierdzić program wyborach w maju 2014 r.

Stając się członkiem Parti Libertarien kosztuje 0,2 BTC, ale 0,4 BTC będzie włączyć się w dobroczyńcę. Opłaty mogą być wypłacane z wykorzystaniem 1LBjY5Ye9h1UF5mm6WLfaYFDrAprhSqkqd adresową.Belgijski bank centralny i organ finansowy wydają ostrzeżenie przed BitcoinemJeśli bank centralny Belgii czuł nieoficjalnie pozytywnie Bitcoina tygodnie temu, wiele się zmieniło w ciągu kilku dni. Narodowy Bank Belgii (NBB) i belgijskie Financial Services Authority i zakłady (FSMA) niedawno wydały wspólne oświadczenie przed Bitcoin.

Komunikat ostrzega inwestorów o zagrożeniach związanych z inwestowaniem w cryptocurrencies. Oba organy są zaniepokojeni rosnącym stresem popularityand Bitcoin jest fakt, że cyfrowe pieniądze brakuje regulacji lub urzędowy nadzór, problem przedłużony do cyfrowy portfel i wymian.

Według NBB i FSMA, cytowany przez Coindesk istnieją „poważne ryzyko związane z wirtualnych pieniędzy”. Główne z nich opisane w oświadczeniu są naruszenia bezpieczeństwa i możliwych ataków, ryzyko oszustwa, wysokiej zmienności, które mogą prowadzić do znacznych strat finansowych, brak regulacji i nadzoru rządu nad kursem oraz fakt, że waluty cyfrowe nie są prawnym środkiem płatniczym.

Po wydaniu tej deklaracji, Belgia Bitcoin Association wydała także notatkę, mówiąc, że to ostrzeżenie jest bardzo podobny do innych ostatnio wydanych przez agencje rządowe w innych europejskich countriesand że nadal pozostawia miejsce dla Bitcoin rośnie w tym kraju.

„Belgia wydaje się być liderem w Europie, co wskazuje, że większe firmy mogą integrować Bitcoin do swoich metod płatności z łatwością, jak niedawno wykazano przez operatora telefonii komórkowej Mobile Vikings”, dodał stowarzyszenie.

Belgijski operator komórkowy Mobile Vikings, który pracuje w Belgii i Holandii, niedawno rozpoczęła przyjmowanie płatności Bitcoin i widocznie pierwszą firmą w tej dziedzinie, aby taki ruch. Płatności kryptowaluta mogą być wykorzystywane w celu uzupełnienia lub kredyt na zakup nowych kart SIM, a także bony upominkowe.

„Dzięki tej nowej metody płatności, Mobile Vikings przewiduje zapotrzebowanie swoich wczesnych użytkowników, którzy nie tylko pierwszy dołączyć Mobile Vikings, ale często były pierwszy zakup Bitcoins, a teraz chcą spieniężyć te monety wirtualnych”, wyjaśnione komunikat prasowy wydany przez firmę.


Działalność Berlina obejmuje cyfrową walutęPamiętaj, kiedy rozmawialiśmy o berlińskiej dzielnicy Kreuzberg, w miejscu o największym stężeniu sklepów, które akceptują Bitcoin? Dzięki tym i innych miejscach na terenie stolicy Niemiec, Berlin staje się „dom” z kryptowaluta.

Weźmy przykład nieformalnego ustanowienia Lekkerurlaub Notaufnahme, imię, które można przetłumaczyć jako „Wstęp Yummy wakacje nadzwyczajną”. Ten biznes jest siódmym Bitcoin stosująca w okolicy Graefe na Kreuzbergu. Nie można zapłacić za kawę lub na nocleg z cyfrowym monety.

Spędzeniu nocy kosztuje około 0,4 BTC jednej osoby, równowartość do 53 $. Do tej pory tylko jeden klient zapłacił za posiłek z Bitcoins, ale przyjęcie kryptowaluta była ostatnia zmiana.

Cassandra Wintgens, właściciel Lekkerurlaub Notaufnahme, myśli Bitcoin „jest ekscytujące. Nie potrzebujemy banków dla Bitcoins. Oni po prostu syf z nami i tak nic dla przedsiębiorców na małą skalę nie rób”.

Właściciel firmy nie myśleć o przyjęcie Bitcoin aż Joerg Platzer, właściciela pobliskiego Restauracja Obsługa 77, przekonać ją. Platzer używa Bitcoins przez dwa lata i widzi tylko zalety, przede wszystkim dlatego, że teraz unikając ciężkich opłat kartą kredytową. Obecnie około 10 procent Room 77 klienci płacą już swoje rachunki z kryptowaluta.

Przedsiębiorca twierdzi, że nigdy nie był zaniepokojony z wahaniami wartości Bitcoin jest. W rzeczywistości, on przewidział, że wraz z upływem czasu, coraz więcej firm w okolicy Graefe wkrótce dołączyć do cyfrowego monetę. „Bitcoins są pieniądze z przyszłości”, twierdzi. Jego prognoza miał rację, a teraz, oczekiwania są jeszcze większe, ponieważ coraz więcej firm zaczyna dołączyć Bitcoin.

Via gulf-times.com

Powiązane wiadomości


Post ICO

Akceptowanie bitcoin jest dobrodziejstwem dla MovieTickets.com

Post ICO

Bitcoin można teraz używać do kupowania kart podarunkowych online

Post ICO

Bank of Thailand uważa Bitcoin za nielegalny: handel jest teraz zawieszony w kraju

Post ICO

Społeczność Bitcoinów odciąga Mt. Gox z powodu usprawiedliwienia błędu: lista 10 reakcji

Post ICO

Ekskluzywna platforma bitcoinowa Clipperz przenosi się na Islandię

Post ICO

20 ekspertów od Bitcoin, których powinieneś śledzić na Twitterze

Post ICO

Władze zamykają Silk Road 2.0 i inne strony internetowe - aresztują trzech mężczyzn w USA i Irlandii

Post ICO

5 Czynniki utrudniające wzrost Bitcoin

Post ICO

20 Insane Bitcoin Mining Rig

Post ICO

Bitcoin nie jest bezpieczny - kłamstwo powierzone przez banki i rządy (oto dlaczego)

Post ICO

Bitcoin dla chirurgii kosmetycznej: kryptowaluta przyjęta w klinikach Vanity na Florydzie

Post ICO

Bitcoin Czarny piątek - najlepszy sposób na wydawanie bitcoinów