Bitcoiny BFL zostaną przeniesione do portfela kontrolowanego przez sąd i sprzedane | Polish.globalsciencecollaboration.org

Bitcoiny BFL zostaną przeniesione do portfela kontrolowanego przez sąd i sprzedane

Bitcoiny BFL zostaną przeniesione do portfela kontrolowanego przez sąd i sprzedane

Wczoraj w innym skręcie SEC kontra Butterfly Labs sędzia Brian C. Wimes udzieliła ruch, aby umożliwić sprzedaż Butterfly Labs Bitcoins aby rozpocząć budowanie poziom refundacji gotówkowych dla potencjalnych klientów. Tymczasowy odbiornik Eric L. Johnson zanotował szczelną żądanie (niedostępne dla publiczności) w dniu 29 października do sędziego z prośbą o możliwość rozpocząć likwidację bitcoins Butterfly Labs.

Dokładne dane pozostają ukryte przed opinii publicznej ze względu na wniosek stwierdzający do sądu,

Na poparcie swojego wniosku, Tymczasowy odbiornik stwierdza, że ​​ogólny ruch zawiera poufne i zastrzeżone informacje dotyczące komisarycznego obiekt.

Ruch został udzielony, a sąd zarządził, że tymczasowa Odbiornik może teraz rozpocząć likwidację monety z czytania ruchu w części,

Kolejność upoważniony również tymczasowe odbiornik do „rozpocząć ustanowienie odpowiedniej rezerwy gotówki na pokrycie ewentualnych zobowiązań zwrotu. Pod tym względem i pod nadzorem tymczasowej Receiver, następujące działania mogą wystąpić natychmiast.. Konwersja znacznych gospodarstw Bitcoin komisarycznego pozwanego, aby zarobić na systematyczne i uzasadnioną podstawę.”

[...]

Przewidzianym zarządzenia tymczasowego wymaga od wszystkich stron „współpracę w przekazywaniu bitcoins komisarycznego pozwanego do sądu sterowany Bitcoin portfela, pod kierownictwem i nadzorem tymczasowej Receiver. Tymczasowe Odbiornik może zatrudnić niezależnych specjalistów i / lub wykonawców, jak uzna to za konieczne, w celu zapewnienia bezpiecznego transferu bitcoins „.

[...]

Zarządza się, że tymczasowy odbiornika proponuje Transfer Protocol zawierający metodologię przeniesienie bitcoins przechowywanych w komisarycznego pozwana Butterfly Labs Inc. (BFL) 's Storage Portfel do sądu sterowany Bitcoin portfelu,

Dwa dokumenty pozostają pod uszczelką od momentu, gdy wniosek został złożony wzywając do sądu z tymczasowego odbiornika do czasu ruch został przyznany przez sąd. Moneta Ogień dowiedział się, że dokumenty te zawierają sprawozdanie finansowe dotyczące aktywów spółki w formie bitcoin portfel i inne zawierające szczegóły dotyczące sądu kontrolowany Bitcoin portfela. Oba te dokumenty będą pozostawać pod uszczelką, z dala od widoku publicznego w danym momencie.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Geek opowiada swoje doświadczenia z wykorzystaniem Bitcoin Miner z Butterfly Labs

Post ICO

Ekskluzywna platforma bitcoinowa Clipperz przenosi się na Islandię

Post ICO

38. Dyrektor Mennicy Stanów Zjednoczonych na Keynote w Raleigh

Post ICO

Zestaw narzędzi do maksymalizacji zysków z Bitcoin

Post ICO

Oparte na Androidzie portfele Bitcoin użytkownicy muszą podjąć działania, aby uniknąć luki w zabezpieczeniach

Post ICO

Aktywiści chcą stworzyć nowy model Bitcoin, który zapewni anonimowość i uniknie regulacji

Post ICO

Zbliża się wojna domowa Bitcoin: kto, co, dlaczego, kiedy i jak

Post ICO

Karty kredytowe Bitcoin, satelity Bitcoin i inne

Post ICO

Zespół BetCoin Casino uruchamia nowy serwis BetCoin Circle i przygotowuje więcej nowości

Post ICO

Wymiana bitcoinów Igot.com uruchamia usługę przetwarzania płatności w 40 krajach

Post ICO

7 170 BTC skradziono z zimnego portfela BTER, chińska giełda ogłasza nagrodę

Post ICO

Bitcoin Evangelist Jason King prowadzi 3,237 mil, aby promować krypto-walutę