Narzędzie do dzielenia rachunków BillPin już działa z Bitcoinem i piwem | Polish.globalsciencecollaboration.org

Narzędzie do dzielenia rachunków BillPin już działa z Bitcoinem i piwem

Narzędzie do dzielenia rachunków BillPin już działa z Bitcoinem i piwem

Chwalił narzędzie bill-rozszczepienie BillPin otrzymał jego największym aktualizację funkcji i nigdy nie jest dobrą wiadomością: teraz pracuje z Bitcoins!

Mimo, że aplikacja została uruchomiona dopiero niecały rok temu, to już sukces. Dlatego zespół, zwany Pinchos, aktualizowany serwis Singapur oparte na: teraz, to może podzielić rachunek w 40 różnych walutach i jeden z nich jest cyfrowy moneta. Z drugiej strony, oni również rozważyć piwo jako waluty... Śmieszne ludzi, Pinchos.

Tak więc, następnym razem użyć BillPin, będzie mógł wybrać swoją własną walutę podzielić rachunek. Można również „przypiąć znajomym dla tych piw oni ci winien po szalonej nocy”, zgodnie z deweloperów.

Ta nowa aktualizacja jest również poprawa inne cechy jak szybkość aplikacji. Pinchos twierdzą, że teraz, usługa jest „błyskawicznie”.

Teraz aplikacja uruchamia się w sumie 40 walutach, ale jeśli nie możesz znaleźć swojego krajowego monetę tam wysłać końcówkę do zespołu programistów (do).

Aby dowiedzieć się więcej o nowej aktualizacji BillPin, przejdź na oficjalnym blogu firmy. Ta nowa aktualizacja jest również poprawa inne cechy jak szybkość aplikacji. Pinchos twierdzą, że teraz, usługa jest „błyskawicznie”. I pamiętaj, że następnym razem masz drinki z przyjaciółmi, można już podzielić rachunek w Bitcoins!Rowy BIPS Mt. Gox i wybiera BitstampMt. Gox został przez wielu w ostatnich miesiącach. Po problemach z banków i regulatorów, teraz procesor płatność BIPS porzucił Japonia wymiany opartej na i wybrał Bitstampto go zastąpić.

Mt. Gox stara się utrzymać tytuł największego wymiany Bitcoin na świecie i to złe wieści nie zamierza pomóc firmie, ponieważ BIPS rośnie dużo. Duńska firma została niedawno wyróżniona w Bitcoin eksperta ze względu na nową usługę Danske Bitcoin.

Dwa-letni system płatności, z siedzibą w Kopenhadze (Dania), jest faktycznie uznane największym dostawcą płatności Bitcoin w Europie. Firma założona przez Kris Henriksen, używał Mt. Gox do konwersji pomiędzy fiat waluty i Bitcoin do tej pory, ale podjął decyzję o zmianie w ciągu ostatnich kilku dni. Powód? Mt. Gox jest powolna... Ponieważ liczba zleceń sprzedaży wciąż rośnie w Bitstamp ze coraz więcej kupców obejmując Crypto-płatności, wymiana jest nadal powolny, jeśli chodzi o proces wycofywania, wyjaśnił Bips.

Kris Henriksen nie podała numery lub specyficzne dane, ale twórca procesora płatności mówi, że praca z Mt. Gox stawało się niemożliwe. „W PKG przypadku każde wycofanie miał oczekujące okres ponad osiem tygodni. To była druzgocąca na Bips 'bufora fiat, jak przetwarzamy wypłat w ciągu 1 do 5 dni roboczych”, powiedział. A następnie Bitstamp przyszedł, obiecując zrobić to szybciej.

Dodanie tej zmiany do ostatnich problemów na Mt. Gox wymiana utrzymuje utraty udziału w rynku. W tym tygodniu, na przykład, obroty na Bitstamp wzrósł powyżej tych osiągnięty poprzez wymianę z siedzibą w Japonii.

Via coindesk.com


Bit4coin pozwala oferować kryptowalutę w postaci karty podarunkowejMożna uzyskać niesamowite kart upominkowych z Bitcoin zaoferować te święta, to już rzeczywistość. Ale to, co obecny może być lepiej dla krypto-początkującym lub doświadczonym Bitcoiner niż... Więcej walucie cyfrowej?

Założycielami spółki w Amsterdam opartej Bit4coin, ustanowiony w listopadzie, że miał dokładnie taki sam myśli, więc nowa platforma oferuje obecnie szansę ofgetting Bitcoin kart upominkowych umieścić pod drzewem.

Istnieje kilka powodów, aby przejść do tej opcji zamiast bezpośrednio kupują wirtualną walutę, jeden z nich jest brak ryzyka kursu walutowego, aż karta zostanie wykupione przez nowego właściciela. Poza tym, według Bit4coin, których wartość nominalna w euro jest również funkcja, która pomoże lepiej zrozumieć, jak przybysze wartość Bitcoin działa.

Wierzymy, że poprzez obracanie abstrakcyjnej technologii, takich jak wirtualna waluta w fizycznym punkcie jak bon wykonujemy Bitcoin znacznie bardziej dostępne dla nowych użytkowników.

Założyciele Bit4coin za

Jeśli jesteś zainteresowany zmieszanie tych różnych kart upominkowych z innymi prezenty, można znaleźć na stronie internetowej firmy i będą wysyłać kartę na podany adres. Później, odbiorca karty można bezpośrednio odkupić ją za pośrednictwem strony internetowej usługi. Do tej pory karta $ 100 to najlepiej sprzedający, ale istnieją inne opcje o wartości $ 25 i $ 50.

Dwaj założyciele Bit4coin - który już podbił klasyfikacji srebra członka, nadany przez Fundację Bitcoin - niedawno przekroczyła barierę 500 sprzedanych kart upominkowych. Obecnie firma skupia się na Europie, głównie dlatego, że może przyjąć jedynie płatności wykonywane za pośrednictwem przelewów bankowych, ale ich obsługa zamierza dotrzeć do nowych rynków w najbliższej przyszłości.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Aktywiści chcą stworzyć nowy model Bitcoin, który zapewni anonimowość i uniknie regulacji

Post ICO

Plotka o Seattle Seahawks przyjmującym Bitcoin jest fałszywa

Post ICO

Obecnie 260 linii lotniczych akceptuje Bitcoin dzięki nowemu partnerstwu Bitnet

Post ICO

Bitcoin Big Wigs

Post ICO

Deweloper Bitcoin, Gavin Andresen, podejrzewa, że większość operacji w chmurze to schematy Ponzi

Post ICO

Bit4coin ogłasza nowości na 2014 rok po sprzedaży ponad 1000 kart podarunkowych BTC

Post ICO

Artykuł Bitcoin z 2013 r. Może okazać się przyczyną upadku rosyjskiej witryny

Post ICO

Geek opowiada swoje doświadczenia z wykorzystaniem Bitcoin Miner z Butterfly Labs

Post ICO

7 powodów, dla których Twoja firma Bitcoin traci klientów

Post ICO

Cena bitcoin 2015 - przewidywanie wartości Bitcoin przez mądrość tłumu

Post ICO

Kolejna strona Bitcoin gryzie kurz

Post ICO

Banki, przygotuj się! Blockchain wkrótce rozkręci twój świat