Bitcoin pokonuje PayPal dzięki masowej transakcji 194,993 BTC | Polish.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin pokonuje PayPal dzięki masowej transakcji 194,993 BTC

Bitcoin pokonuje PayPal dzięki masowej transakcji 194,993 BTC

Koniec ubiegłego tygodnia przyniósł symboliczny kamień milowy dla Bitcoin. Sieć kryptowaluta nagrał ponad $ 447 milionów transakcji w ciągu jednego dnia, polewa PayPal i Discoverin wysokości dziennych transakcji w dolarach amerykańskich i staje piąta największa sieć płatności na świecie. Powyżej kryptowaluta można znaleźć tylko „gigantów” jak Visa, MasterCard, China UnionPay i American Express.

Jednak liczba ta obejmuje co isprobably heftiest transakcja w historii w Bitcoin historii: 194993 BTC (ponad $ 147 mln w zależności od kursu w dniu 22 listopada), kwota pieniędzy, które nie mogą być przenoszone przez system jak PayPal, na przykład,

Według Coindesk, transakcja pojawił się Blockchain.info wcześnie w piątek wieczorem i stanowi 1,6 procent wszystkich Bitcoins obecnie w obiegu.

Dzięki Bitcoiners coraz nowoczesny, niektórzy eksperci odkryli transakcja dotyczy dużej liczby adresów wysyłających. Niektóre z nich były z bloków wydobywa się w lutym 2010 roku lub nawet wcześniej. Oczywiście, że to niemożliwe, aby nie myśleć o Satoshi Nakamoto, tajemniczego założyciela Bitcoin jest.

Ale transakcja jest prawdopodobnie tylko „ukrywanie” wczesny górnika lub firma przesuwając swoje przychody kryptowaluta do bezpiecznej formy przechowywania. Liczy się to, że, jak widać, że Bitcoins nie zostały zamienione na rynek fiat currencyor czułby konsekwencje.

Działacz reportsthat post transfer ten był obsługiwany przez jedną z największych giełd światowych, BitStamp. Poza tym, ten sam adres użyto tomove sumie $ 500 milionów w ciągu ostatnich kilku dni, zgodnie ze stanowiskiem Reddit. Po tych wszystkich emocji, gdy Bitcoiners całym internecie rozpoczęła delegowania swoje opinie o tym, co naprawdę ważne, chwaląc możliwości, że Bitcoin Oferty jeśli chodzi o poruszanie się dużych sum pieniędzy w łatwy i szybki sposób.

Kryptowaluta jest zdecydowanie rośnie nie tylko na wartości, ale również pod względem liczby użytkowników. Blockchain.info announcedthis poniedziałek (25), która 70.000 nowe wirtualne portfele zostały utworzone w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Bitcoin podbija dwóch nowych głównych zwolenników: Petera Schiffa i Juliana Assangea z Euro Pacific

Post ICO

Alternatywny bitcoin Bajtykon świętuje pierwszy blok, ogłasza nowe funkcje

Post ICO

Aplikacja, która ukradnie twoje Bitcoiny, prezesi Paypal biorą na bitcoin i więcej

Post ICO

Atlas rozpoczyna kampanię mającą na celu stworzenie nowej giełdy Bitcoin

Post ICO

Bitcoin może być przyczyną śmierci piractwa internetowego, przewiduje założyciel Isohunt

Post ICO

Adwokat z Teksasu akceptuje Bitcoiny jako zapłatę za prawne rachunki

Post ICO

Bitcoin ATM skonfiskowany przez władze australijskie w ramach militarnego popsucia narkotyków

Post ICO

Fundacja Bitcoin Komentarz na temat opóźnienia BitLicense w Nowym Jorku Departamentu Usług Finansowych

Post ICO

Bankomaty Bitcoin produkowane przez Robocoin i PayMaq trafiły do Korei Południowej i Hiszpanii

Post ICO

Agora Commodities pozwala kupować pallad z Bitcoinem

Post ICO

Niepokojąco przejrzyste działania redakcyjne

Post ICO

Zespół BetCoin Casino uruchamia nowy serwis BetCoin Circle i przygotowuje więcej nowości