Bitcoin Exchange Bitcurex wprowadza opłaty dla Grecji | Polish.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Exchange Bitcurex wprowadza opłaty dla Grecji

Bitcoin Exchange Bitcurex wprowadza opłaty dla Grecji

Ponieważ sytuacja gospodarcza w Grecji utrzymuje się na trendy w dół, to doprowadziło do pewnego poziomu podniecenia na świecie Bitcoin. Odnotowano twierdzi, że wzrost cen, który charakteryzuje rynek Bitcoin, wynika z sytuacji w Grecji. Jednak nie wykazano, aby pokazać przedstawiła roszczenia ponosi wody. Wszystkie takie same, to pojęcie nie zachowało gigantyczne graczy na rynku wymiany pieniędzy, z przybywających do ratowania obywateli Grecji.

Najnowsze osiągnięcia

Ponieważ gospodarka Grecji jest na skraju załamania, jego ludzie robią wszystko, aby dysponować swoim płynnej gotówki. Jednak większość banków w kraju nie przynoszą do potrzeb obywateli. To być może ze strachu, że będzie mieć szkodliwe skutki, po uprzednio lukratywnej branży bankowej. Podjęła szanse dla obywateli być szczuplejsze, ponieważ nie mogą inwestować swoje fundusze spoza Grecji.

Druga opcja jest pozostały do ​​inwestowania w metale szlachetne, w tym srebra i złota. Kilka lat temu, to mogło być najbardziej inteligentna inwestycja dostępna opcja, ale już nie. Faktem jest, że banki będą honorować prośbę, jeśli ich zbliżył. Jednakże, jeśli gospodarka Grecja pada na kolana, nie trzeba być kwalifikacjach analityk finansowy wiedzieć, że rezerwy złota będzie pierwszym, który zostanie wyczerpany. To dlatego, że złoto posiada najwyższą wartość w Grecji.

Ale to nie znaczy, że Grecja ludność straci wszystko mają. Bitcoin jest znana platforma wymiany walut, które mogą być tylko ulga dla obywateli, a rząd w ogóle. Może to być potwierdzone przez wielu obywateli Grecji, którzy są spragnieni informacji na temat Bitcoin, w dążeniu do znalezienia się jego skuteczność do kraju. Jeden z przedstawicieli Bitcurex donoszą, że więcej obywateli z kraju kontaktując swoje centra obsługi klienta więcej szczegółów na temat Bitcoin i czy może on być stosowany w Grecji.

Choć większość ludzi pyta o Bitcoin, to nie oznacza, że ​​oni wiedzą na temat funkcjonowania waluty cyfrowej. Niemniej jednak, to pokazuje, że mieszkańcy zaczęli mieć wątpliwości co do systemu fiat waluty i są gotowe na przyjęcie żadnych innych opcji, które mogą być dostępne. Jeśli to prawda, to Bitcoin będzie wśród wyborów do wyboru.

Rozpoczynając od „brak opłat za Grecji”

Z możliwością Grexit zbliża Bitcurex jest wśród giełdowych graczy pieniądze, którzy patrząc na sytuację finansową Grecji jako szansę, a nie problemu. To rozpoczęła kampanię promocyjną ukierunkowaną na tych obywateli, którzy są zainteresowani w Bitcoin. „No Opłaty Grecja” nie mogło przyjść w lepszym momencie niż to. Jego głównym celem jest umożliwienie obywatelom greckim zakupić i sprzedać Bitcoin na Bitcurex rzędu na zero procent opłaty za okres trzech miesięcy.

Bitcurex została założona w 2012 roku, jako wymianę Polski Bitcoin. Może nie jest to popularne w Bitcoin forach medialnych, ale jest jednym z najbardziej znanych europejskich giełdach Bitcoin. Jak oni dążyć do Grecji do przyjęcia Bitcoin, oni też chcą stworzyć niszę w świecie europejskiego Bitcoin. Ich wysiłek, aby pomóc Grecji niewydolnego ekonomicznie wystarczy zwabić klientów z innych części Unii Europejskiej, na ich platformie.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Obecnie 260 linii lotniczych akceptuje Bitcoin dzięki nowemu partnerstwu Bitnet

Post ICO

Aktywiści chcą stworzyć nowy model Bitcoin, który zapewni anonimowość i uniknie regulacji

Post ICO

Bitcoin może teraz kupić luksusowy apartament na Cyprze przy plaży

Post ICO

Zespół BetCoin Casino uruchamia nowy serwis BetCoin Circle i przygotowuje więcej nowości

Post ICO

Kolejna strona Bitcoin gryzie kurz

Post ICO

4 najpopularniejszych postów na BitcoinTalk

Post ICO

Bank of Montreal ostrzega Cointrader o działaniach anty-bitcoinowych - żadnych konsekwencji dla innych firm

Post ICO

Amerykanie mają dość manipulacji pieniędzmi: Bitcoin może być odpowiedzią

Post ICO

Bitcoin Czarny piątek - najlepszy sposób na wydawanie bitcoinów

Post ICO

Pierwsze bankomaty Bitcoin gotowe do przybycia w Nowym Jorku i Ameryce Południowej w ciągu najbliższych kilku tygodni

Post ICO

Społeczność Bitcoinów odciąga Mt. Gox z powodu usprawiedliwienia błędu: lista 10 reakcji

Post ICO

Wymiana bitcoinów