Wymiana bitcoinów: Coinbase rozszerza się do Wielkiej Brytanii, Szwecja zatwierdza pierwszą notowaną notę handlową BTC | Polish.globalsciencecollaboration.org

Wymiana bitcoinów: Coinbase rozszerza się do Wielkiej Brytanii, Szwecja zatwierdza pierwszą notowaną notę handlową BTC

Wymiana bitcoinów: Coinbase rozszerza się do Wielkiej Brytanii, Szwecja zatwierdza pierwszą notowaną notę handlową BTC

Wiele działo się w Bitcoin świecie w ciągu ostatnich dni. Nie tylko Coinbase rozszerza się do Wielkiej Brytanii, ale w Szwecji Nasdaq wymiana zatwierdziła właśnie utworzenie Exchange Bitcoin oparte notowane Note (ETN).

UK Bitcoiners mogą teraz korzystać z usług świadczonych przez San Francisco opartej Coinbase, który obejmuje kupna i sprzedaży BTC użyciu funtów brytyjskich, a także utworzenie portfel Coinbase użytkownika.

„Jesteśmy podekscytowani, aby ogłosić dodanie BTC BTC / GBP i / walucie EUR pairson Coinbase Exchange dla użytkowników w Wielkiej Brytanii,” wymiana ogłosił we wtorek (28.). Poza tym kupcy z siedzibą w Wielkiej Brytanii mogą również korzystać z narzędzi Coinbase i zacząć przyjmowanie Bitcoin jako opcję płatności na codzień.

Nasza misja w Coinbase jest dokonywanie płatności bardziej otwarty i skuteczny na całym świecie. Rozszerza się do Wielkiej Brytanii jest ważnym krokiem w kierunku osiągnięcia tego celu i ułatwi dostęp do Bitcoin w jednej ze stolic finansowych świata.

W międzyczasie, w Szwecji

Nowa Bitcoin oparte w giełdowych Uwaga właśnie otrzymała oficjalną zgodę od organu nadzoru finansowego Szwecji, Finansinspektionen.

XBT Provider AB ogłosił w środę (29), że wprowadza na rynek swój Bitcoin Tracker One, pierwszy bezpieczeństwa kryptowaluta oparte na dostępnych na rynku regulowanym.

Alexander Marsh, prezes XBT Provider, powiedział, że firma jest „dumą oferuje pierwszy na świecie tracker«»Bitcoin do obrotu na rynku regulowanym.”

„Po włączeniu tej łatwy i bezpieczny sposób inwestowania w Bitcoin mamy nadzieję wyeliminować granice, które wcześniej uniemożliwiały osobom i firmom możliwość aktywnie inwestować w to, co uważamy za przyszłość pieniędzy”

Bitcoin Tracker One został zaprojektowany „w celu zapewnienia inwestorom z wygodnym dostępem do zwrotów z aktywów bazowych, dolara za Bitcoin, mniej opłat inwestorskich”, podała spółka. Po otrzymaniu oficjalnego zezwolenia, usługa zostanie dopuszczone do obrotu na rynku Nasdaq Sztokholmie i rozpocznie działalność w dniu 18 maja.

„To ekscytujące czasy dla ekosystemu Bitcoin”, powiedział Staffan Helgesson, członek zarządu XBT Provider, dodając, że „Bitcoin Tracker Jeden będzie pierwszym na świecie instrument finansowy, który zapewnia konsumentom i instytucjom możliwość inwestowania w Bitcoins bez posiadania samych monet „.

Powiązane wiadomości


Post ICO

3.454 bilionów dolarów to wystarczający powód, by kupić Bitcoin

Post ICO

Bank of Montreal ostrzega Cointrader o działaniach anty-bitcoinowych - żadnych konsekwencji dla innych firm

Post ICO

6 potencjalnych możliwości biznesowych Bitcoin

Post ICO

Belgijski minister finansów nie przewiduje problemów między bankiem narodowym a Bitcoinem

Post ICO

Społeczność Bitcoinów odciąga Mt. Gox z powodu usprawiedliwienia błędu: lista 10 reakcji

Post ICO

Bitcoin i Iran wciąż się rozwijają: Poolfa to nowa perska strona poświęcona kryptowalutom

Post ICO

Amerykanie mają dość manipulacji pieniędzmi: Bitcoin może być odpowiedzią

Post ICO

Bill chce, aby kryptowaluty były w pełni legalne w Kalifornii

Post ICO

Bitcoin staje się walutą wyjścia dla ludzi w trudnych krajach

Post ICO

10 000 bitcoinowych chipów ASIC jest w drodze do europejskich klientów

Post ICO

Bitcoin podbija dwóch nowych głównych zwolenników: Petera Schiffa i Juliana Assangea z Euro Pacific

Post ICO

Bitcoin i inne waluty cyfrowe