Witamy w przyszłości: poznaj kriogeniczną maszynę górniczą Bitcoin | Polish.globalsciencecollaboration.org

Witamy w przyszłości: poznaj kriogeniczną maszynę górniczą Bitcoin

Witamy w przyszłości: poznaj kriogeniczną maszynę górniczą Bitcoin

Ponieważ widzieliśmy to wiemy, że jest to prawie niemożliwe dla przeciętnego komputera do kopalni Bitcoins sprawnie. To jest główny powód, dlaczego maszyny górnicze zostały kwitnące jak grzyby i dzisiaj, my przynosimy wam kolejny przykład ewolucji.

Poznaj Cryonic FrostBit, od Cryoniks Inc., urządzenie, które może być uznane tylko PC, jeśli mówimy o jego nazwę. Urządzenie ma kilka futurystycznych cech: zawiera ona ciekły azot, specjalny generator ASIC chipsand Nie zapomnij o thespecial cenie około $ 15,000. Wartość, która nie możesz, dziwnie, płacić w Bitcoins.

„To pierwszy raz, kiedy«PC»został zbudowany dla konsumentów z wbudowanymi generatorami ciekłym azotem. Używamy technologii kompresji helu do super-fajnych skraplaczy, które z kolei ulegają kondensacji powietrza azot w postaci ciekłej. Nie ma nic nawet zdalnie podobny do dyspozycji konsumenci”, mówi Fahad Koumaiha, prezes Cryoniks.

„Poprzez utrzymanie Cryonic temperatur byliśmy w stanie osiągnąć nadprzewodnictwo z naszym zwyczajem zaprojektowanym ASIC procesory Nie tylko mamy ogromny impuls prędkości, ale obniżyć zużycie energii do około 2800W za jednostkę;. Znacznie mniej niż cokolwiek obecnie na rynku” dodaje.

Podczas gdy średnia PC uderza tylko 200W, ta maszyna górnicza może trafić szczyty 2800W i wykonywać 1000 Gigahashes na sekundę. Firma planuje wysyłać Cryonic Bitcoin FrostBit w lipcu, więc jeśli myślisz poważnie o Bitcoin górnictwie i chcą zainwestować w dobrej maszynie, pomyśl o tym.

Via techcrunch.comCEO Western Union wskazuje na adopcję Bitcoinów, ale dopiero po uregulowaniu kryptowalutyJeden z najbardziej wpływowych ludzi na rynku przekazów pieniężnych, Hikmet Ersek, prezes Western Union, powiedział w tym tygodniu, że jego firma może być patrząc do przyjęcia Bitcoin, ale tylko raz najsłynniejszy na świecie kryptowaluta regulowana jest (przynajmniej w niektórych 200 krajów, w których działa spółka).

Wiadomości została ujawniona podczas Bloomberga show „Cwaniak”, zorganizowanej przez Trish Regan. Ersek przyznał Western Union może zawierać opcję Bitcoin w jej pakietu usług.

Jednak prezes spodziewa się, że klienci wykazują zainteresowanie i popyt pierwszą opcję, żądanie, które zostaną rozważone po kryptowaluta jest regulowany.

„Załatwiamy i wypłacić w 121 walutach [...]. Po Bitcoin powinny być regulowane przez regulatora, która powinna być odpowiednia waluta, dlaczego nie powinniśmy również wykorzystać Bitcoin?”, Odpowiedział zapytany przez Trish Regan, który czynienia Ersek z wysokich opłat Western Union pobiera przelać pieniądze.

Dodał, że spółka nie będzie odwrócić się na takiej innowacji, jeśli klienci udowodnić, że chcą go używać.

Jeśli Bitcoin jest regulowana, a klienci chcą, to dlaczego nie?

W międzyczasie, cena Bitcoin wydaje się ustabilizowały się wokół znaku $ 600, po dwóch tygodniach pewnej zmienności, zgodnie BitcoinCharts.com.

Ciekawa obraz Wikimedia


Co może kupić 1 BTC? Poznaj indeks posiłkowy Seans OutpostWspólnota Bitcoin jest coraz częściej zmieniają sposób mierzy siłę swojej ulubionej wirtualnej waluty. Z moneta cyfrowy podbijając własną „osobowość”, wielu użytkowników przestał myśleć o tym, ile dolarów Bitcoin jest wart. Teraz jest to kwestia capacityand prawdziwy Zakupów, że jest oczywiste, kiedy sprawdzić najnowszą Bitcoin związanego z indeksu tam: Outpost Seana Meal Index.

Ta prosta strona, ogłoszone przez redditor „ryepdx” tu, jest jednym z pierwszych kroków, aby zacząć widzieć Bitcoin jako unikalny kryptowaluta, bez porównań do Fiata.

Zasadniczo, to powie Ci ile posiłków może Outpost Seana, Pensacola Homeless Outreach, kupić z 1 BTCaccording do uaktualnionego kursu Coinbase użytkownika. Każdy posiłek ma średni koszt $ 1.25 z już wszystkie koszty produkcji i dostawy włączone.

W czasie naszej wizyty na stronie 1 BTC może zapłacić za 234 posiłków, które później zostaną zaoferowane bezdomnych w regionie Pensacola, gdzie Satoshi Las znajduje, sanktuarium dziewięć akrów dla ludzi bez domu.

Dla wszystkich Bitcoiners tam zainteresowanych w procesie tworzenia „ryepdx” opublikowany tutaj kod.


Co łączy drukarnię 3D i usługę mycia okien? Bitcoin jest odpowiedziąFirma 3Distributed, specjalizująca się w rozwiązaniach druku 3D, ma announcedit niedawna akceptować Bitcoin, integrując system realizacji transakcji kryptowaluta na swojej stronie internetowej.

Mała firma wyrzucony-off z powrotem w styczniu, a teraz postanowiliśmy dodać Bitcoin do swoich rozwiązań płatniczych. Oprócz produktów drukarskich, ale także dostarczają komponenty do drukarek 3D. „Mamy prawdziwą pasję do innowacyjnych projektów i zawsze poszukuje ambitnych współpracy, które popychają granice tej technologii”, możliwe do odczytania na swojej stronie internetowej.

A mówimy o firmach, które akceptują Bitcoin, istnieje jeszcze jeden podkreślić: Christian Bennett Mycie okien, sprzątanie okno z siedzibą w Seattle, w Stanach Zjednoczonych.

Według Coindesk, założyciel firmy, Christian Bennett, tylko rozpoczął przyjmowanie Bitcoin we wrześniu, kiedy odkrył Coinvoice, platformę, która pozwala firmom być wypłacona w Bitcoin, a jednocześnie fakturowania klientów w dolarach amerykańskich. Jednak Bennett był już Bitcoiner wtedy, on po prostu nie wiedział, nie było tak wielu użytkowników kryptowaluta. Teraz on nawet myśleć o otwarcie jego portfel litecoin.

Przedsiębiorca powiedział Coindesk on alreadynoticed wzrost działalności związanej z Bitcoin, ale on spodziewa się większy skok w następnej wiosny z powodu rosnącej skali działalności oraz do zniżki 15 procent obecnie oferuje on na zakupy kryptowaluta.

Powiązane wiadomości


Post ICO

Nowy raport pokazuje Mt. Gox wyciekł Bitcoin przez lata przed upadkiem w 2014 roku

Post ICO

Bitcoin może stanąć w obliczu wyginięcia z własnej wojny

Post ICO

Czy Bitcoin może być kolejną logiczną ewolucją dla społeczeństwa?

Post ICO

Niektóre z najlepszych nauk Bitcoin dostarczonych przez bliźniaki Winklevoss

Post ICO

Bitcoin w San Diego: coraz więcej małych firm przyłącza się do kryptowaluty

Post ICO

Coinbase odmawia przetwarzania płatności Bitcoin dla apteki marihuany w Waszyngtonie

Post ICO

Bitcoin exchange Kraken ogłasza nową strukturę opłat

Post ICO

Dlaczego eksperci i firmy popierają decyzję Wielkiej Brytanii o regulacji Bitcoin

Post ICO

Bitcoin zmienia branżę seksu: Adult Way to nowa platforma przyjazna kryptowalutom

Post ICO

BitGold podnosi 3,5 miliona dolarów w ramach serii A Investment

Post ICO

Ministerstwo Finansów i były dyrektor Mennicy USA wspiera Bitcoin

Post ICO

Usterka serwera BitcoinTalk