Akumulacja bloków | Polish.globalsciencecollaboration.org

Akumulacja bloków

Akumulacja bloków

Pytanie:

Moje zrozumienie po obejrzeniu filmów jest to, że każda transakcja jest zgrupowane w jednym bloku i dodany do łańcucha po weryfikacji. Jak łańcuch rośnie z upływem czasu, nie górnikiem wymagają coraz bardziej zaawansowanych Super komputery dla górnictwa? nie system osiągnie punkt ssania gdzie wydobycie staje się niemożliwe? Jest to ogromnie skomplikowane system przeciętnego człowieka takiego jak ja i widzę, że złożoność nim będzie jego ograniczenie w przyszłości dla przeciętnych ludzi. Będzie to skończyć zinstytucjonalizowany gdy instytucje będą „dbać o nas”. Tylko bardziej big bro imo. Jestem chyba źle o tej analizie. Proszę mnie poprawić.

Odpowiedź:

Cześć Ed,
to nazywa się górnictwo i trudność ze względu na to, że trudniej jest kopalnianych nowych monet po pewnej ilości bloków wydobyty. Tutaj możeszAkceptowanie bitcoinów dla usług doradczychPytanie:

Cześć chłopaki... Kochający info na swojej stronie i filmów. Im średnim wieku i początkujących do Bitcoin. Wydaje się, że muszę nauczyć się zupełnie nowy language.My pytanie. Czy jestem mały konsultant biznesowy. Mam stronę internetową. Chcę wziąć zapłatę za moje usługi doradcze. Nie jestem sprzedawcą, nie można powiedzieć 5-10 płatności w tygodniu. Jak bym go o a) promowanie że akceptuję płatności Bitcoin i 2) co bicoin adres portfel zrobić dam im. Każda pomoc / wskazówki byłoby świetnie. Ps. Po prostu dał miłego wtyczkę na Twitterze.

Odpowiedź:

Cześć Marek,
Gdy jesteś bardziej zaznajomieni z Bitcoin, można dodać odpowiedni komunikat na swojej stronie internetowej i / lub faktur. Można nawet wysłać powiadomienie e-mail do klientów, pozwalając im znać o swojej najnowszej opcji płatności. I zaleca, aby zapoznać się z Bitcoin pierwszych, jak twoi klienci mogą również zadać pytania na ten temat. Trzeba także zrozumieć podstawy do przyjęcia i płatności przechowywać bezpiecznie.

Bez komentarza


Dodaj, jeśli wymiana wymaga uwierzytelnienia dwukierunkowegoPytanie:

Należy dodać do swojej opinii wymian itp jeśli wymagają uwierzytelnienia 2 way.
Dla kogoś takiego jak ja, bez urządzeniem mobilnym a kto ufa Google tak bardzo, że przyzwyczajenie zainstalować przeglądarkę Chrome, coinbase to nie wchodzi w rachubę, na przykład dlatego, że trzeba albo z dwóch z nich korzystać. Podobnie jest z wieloma innymi usługami, więc będzie to cenna informacja dla wielu

Odpowiedź:

Hej Frank,
w pełni zgadzam się, staram się unikać Google miarę możliwości sam. Mam Trezor zamiast Ledgera z tego samego powodu. Jednak myślę, że to po prostu przyjąć, że każdy ma urządzenia mobilnego w tych dniach. Tam na pewno są giełdy, gdzie po prostu e-mail wystarczy. Jedyna wymiana fiat-krypto mogę myśleć już teraz tak jest Bitfinex, ale już nie usługa USA klientów. Nie przypominam Kraken wymagające numeru telefonu komórkowego, więc polecam sprawdzenie ich.

Bez komentarza


Dodaj Satoshi do USD do mojego Kranu i dodaj mój baner?Pytanie:

Cześć Ofir, należy rozważyć mnie korzystając z linku na swojej Proste Satoshi konwerter USD na moim kurek Bustedfaucet.com i można wyrzucić mojego banera gdzieś na swojej stronie?

Odpowiedź:

Hey Logan,
nie krępuj się link do Satoshi konwerter USD na swojej stronie, jednak nie będą mogli reklamy baner na stronie za darmo, to w jaki sposób utrzymać funkcjonowanie serwisu. Jeśli chcesz zakupić reklamy tutaj są stawki:

Reklama na 99 Bitcoins


Ofir

Bez komentarza


Adres wyłączonyPytanie:

Szanowny Panie / Mam
Pls. Wsparcie

Odpowiedź:

Ostatnia aktualizacja 15 października 2017 na 10:02

Hi Sunil,
Twój adres zostanie automatycznie wyłączona, jeśli łamiesz zasady kranu. Zasady Baterie łazienkowe można znaleźć tutaj. Zazwyczaj Twój adres zostanie automatycznie zablokowana przez system, jeżeli jeden z zasady są łamane.

Komentarze:

Zmienione e-maile, a także nowe urządzenie tak Coinbase wysyła upoważnienie do wiadomości e-mail, który już nie istnieje. Co robić?


Adres wyłączonyPytanie:

Ostatnia aktualizacja 20 grudnia 2017 w 03:11 pm

Sir im próbuje zalogować się i wypełnić captcha ale jej mówiąc, że mój adres jest Wyłącza pls help me.

Odpowiedź:

Cześć Danny,
Twój adres zostanie automatycznie wyłączona, jeśli łamiesz zasady kranu. Zasady Baterie łazienkowe można znaleźć tutaj. Zazwyczaj Twój adres zostanie automatycznie zablokowana przez system, jeżeli jeden z zasady są łamane.

Komentarze:

Cześć, w większości przypadków nasi użytkownicy są wyłączone, ponieważ są one za pomocą sieci VPN, co jest niedozwolone. Możesz wysłać do nas wiadomość korzystając z tego formularza: https://99bitcoins.com/contact/with swój e-mail i adres BTC i możemy sprawdzić.

Cześć Zsofia,
jestem stoi ten sam problem jak Dina Zayed mój adres jest wyłączony i nie złamał żadnego punktu regulaminu.

Cześć Zsofia,
ja również stoi ten sam problem, chociaż ja nie łamię żadnej z tych zasad, myślę, że to kwestia !!!!

Powiązane wiadomości


Post Litecoin

Kupowanie bitcoinów na inwestycje

Post Litecoin

Obecnie używam localbitcoins jako mojego portfela, czy to w porządku?

Post Litecoin

Jak wysyłasz lub odbierasz Bitcoin

Post Litecoin

Btc-e.com Ile trwa przelew bankowy?

Post Litecoin

Czy mogę używać bazy do przechowywania bitcoinów?

Post Litecoin

Jak bezpiecznie przechowywać altcoiny?

Post Litecoin

Widelec bitcoinowy do Gold

Post Litecoin

Platforma bitcoinów

Post Litecoin

Wymiana krypto

Post Litecoin

Artykuł o portfelach on-line

Post Litecoin

Kupowanie Ripple za pomocą karty kredytowej

Post Litecoin

Najlepsze aktualne źródło wiadomości bitcoin