Moneta Alt | Polish.globalsciencecollaboration.org

Moneta Alt

Moneta Alt

Pytanie:

Należy kupić kilka tanich kart graficznych i mieć je wszystkie wydobycie najbardziej dochodowych monetę lub mieć 1 lub 2 drogie GPU wydobycie najbardziej dochodowych monetę

Odpowiedź:

Hej Isiah,
Tip: Radeon RX 480 jest jednym z najbardziej wydajnych kart wokół.

Bez komentarzaAltcoin Hardware WalletPytanie:

Masz jakiś artykuł o altcoin sprzętowe Portfele? Podczas poszukiwania na wiki.bitcoin.it Znalazłem tylko jeden altcoin HW portfel, a także dla Ethereum dopiero teraz. Byłoby wspaniale, jeśli piszesz o portfele sprzętowych altcoin, jak rynek altcoins jest rynkiem wschodzącym.

Odpowiedź:

Cześć Tony,
Zarówno Trezorand Ledgersupports kilka altcoins można sprawdzić opinie o tych portfeli sprzętowych pod linkami.

Bez komentarza


Altcoiner.net to legalne czy oszustwo?Pytanie:

Cześć Próbuję znaleźć legit cloud obiekt górniczy inwestowania moje bitcoins i znalazł Altcoiner.net jest to legalne czy oszustwo? Również znalazłem Ethtrade.org który jest z tego dwa miejsca oferują najbardziej opłacalna dla mojej inwestycji?

Odpowiedź:

Cześć Emily.
Powodzenia!

Komentarze:

SCAM o najwyższym stopniu

Mapa, co sprawia, że ​​można powiedzieć Altcoiner.net jest to oszustwo?


Altcoiner.net Shutdown?Pytanie:

Czy wiesz, że jeśli ten HYIP został zamknięty? Wszystkie transakcje wychodzące są w toku ostatniego piątku jeszcze strona jest jeszcze w pełni funkcjonować. Dziękuję Ci

Odpowiedź:

Hej Scott
nadzieję, że nie umieszczać zbyt dużo pieniędzy do niego.

Bez komentarza


Alternatywne wymianyPytanie:

Cześć Zsofia,

Czy istnieje alternatywa zaufany wymiana oprócz Bitstamp że mogę użyć do zakupu XRP? Nie jestem wygodne z poziomem wymagań KYC że Bitstamp żądań.

Odpowiedź:

Cześć Brian,

Prawie wszystkie wymiany, które przerabiają fiat będzie miał tego rodzaju obręcze KYC przeskoczyć. Jednak, podobnie jak Zsofia powiedział, można tego uniknąć kłopotów kupując Bitcoin stosując metodę bardziej anonimowy. Zakupu BTC bezpośrednio od pacjenta poprzez miejscu LocalBitcoins.com lub Bisq aplikacji są zalecane metody.

Następnie można wymienić BTC do Ripple na krypto-tylko wymianie bez zrobić dużo weryfikacji. W celu uzyskania pełnych wymianach, sprawdź Poloniex.com, HitBTC.com lub Cryptopia.co.za (istnieje wiele innych opcji!) Oraz dla szybkiej, lekkiej wymiany, spróbuj Changelly.com lub Shapeshift.io.


Alternatywnie do Transferwise, aby kupić BTC przez międzynarodowy przelew bankowy (mam konto Xapo i wydaje mi się najtańszą opcją)Pytanie:

Czy istnieje inny bardzo tania alternatywa dla transferwise kupić bitcoins pomocą międzynarodowego przelewu? Ekwadorskiej opłaty bankowe są bardzo drogie, więc jest to prawie niemożliwe, aby kupić do ceny rynkowej. (Mam konto w xapo)

Odpowiedź:

Najtańsza Znalazłem w Bitstamp i to co używam, ale będzie jeszcze opłaty bankowe związane z transferem.

Komentarze:

Karty debetowe są drogie, ponieważ umożliwiają one obciążenie (więcej o tym tutaj:
BTC-E jest już od dłuższego czasu i jest najtańszą, ale jest to również nieuregulowane o ile wiem, więc należy być ostrożnym z pieniędzmi.

Zdałem sobie sprawę, że cena w BTC-E jest najtańszym, że znalazłem. Wydaje się, że działają one z przelewem. Czy jest jakaś alternatywa najtańsze w użyciu kart debetowych, bo coinmamma i CEX są drogie teraz. (Działają one na całym świecie)


Karty graficzne Amd HD 5450 i 6350 na komputerze stacjonarnym Optiplex 780Pytanie:

Proszę mam amd HD 5450 i HD 6350 karta graficzna na komputer stacjonarny Dell OptiPlex 780.pls rad jak wykorzystać go do mining.the najlepszej currencey do kopalni i najlepiej PRZETAKTOWYWANIE z dopalaczem, najlepszym aplikacji górniczego i basen do wykorzystania.... Dziękuję Panu.

Odpowiedź:

Cześć Lawrence,
mamy parę prowadnic do kopalni Ethereumor Zcash, można sprawdzić ich do instalacji. Można sprawdzić https://whattomine.com/ które monety są najbardziej opłacalne dla Ciebie do kopalni.

Bez komentarza


I jest tam opłata za bitcoin tam iz powrotemPytanie:

Raz byłem portfel nieco moneta będzie zapłacić miejscowych ludzi, które nie mają nic wspólnego z Bitcoin Potrzebuję przekazującego z powrotem na dolary i czy istnieje opłata wrócić i do przodu, jak zrobić Bitcoin kolei gala więc może zapłacić mój hydraulik itd.

Odpowiedź:

Cześć Michał,
Aby przekonwertować Bitcoin do fiat pieniądze, będziesz musiał go sprzedać, albo osobie, o Bitcoin bankomacie lub poprzez wymianę. Nie będzie opłat za udział, tak. Pierwsza moneta wydobycie wysłać Bitcoin do nabywcy / ATM / Exchange, a następnie co opłata jest pobierana przez ATM / Exchange i kupującego (jeśli używasz jakiegoś rodzaju usługi escrow, aby zabezpieczyć się na handel z nich). Opłaty te są zmienne, ale powinna być dość niska.

Bez komentarza

Powiązane wiadomości


Post Litecoin

Nowicjusz z Montany

Post Litecoin

Inwestowanie jako licealista

Post Litecoin

REDRIDER2255

Post Litecoin

Identyfikator portfela Blockchain

Post Litecoin

Rejestracja lub zakup Bitcoin

Post Litecoin

Keep It Clean N Dry

Post Litecoin

BTCH

Post Litecoin

Czy mogę używać bazy do przechowywania bitcoinów?

Post Litecoin

NanoS i papierowy portfel jednocześnie?

Post Litecoin

Rachunki Coinbase do portfela Ledger Nano S?

Post Litecoin

SCAM, aby uzyskać dane bankowe do handlu w innym kraju?

Post Litecoin

Microhash jest niebezpiecznym oszustwem