Czy Bitcoin podlega opodatkowaniu? | Polish.globalsciencecollaboration.org

Czy Bitcoin podlega opodatkowaniu?

Czy Bitcoin podlega opodatkowaniu?

Pytanie:

Ostatnia aktualizacja 25 sierpnia 2016 na 11:56 pm

Chcę wiedzieć, czy muszę płacić podatki na moich Bitcoins? Mieszkam w Norwegii.

Odpowiedź:

Status prawny Bitcoin zależy od kraju, w którym mieszkasz. Proponuję konsultacji z prawnikiem w zależności od tego, gdzie mieszkasz i jak zdecydować, czy powinien być opodatkowany na swoim Bitcoins.

Bez komentarzaCzy bitcoin altcoin loterii legit lub oszustwo?Pytanie:

Ostatnio widziałem kilka zaleceń, że jeśli jeszcze Bitcoin górników albo myślał o uzyskanie w górnictwie bitcoin następnie wsiada do górniczego loterii będzie lepiej niż basenu ponieważ jednostka pracy jest tak wielki teraz. Jednym z miejsc, które widziałem sugerowanych nazywa Nicehash. Słyszałeś o tym? Próbowałem, etc?

Odpowiedź:

Cześć Mike,
słyszałem nazwę na stanowisku, ale nie wygląda na to jeszcze. Proponuję traktowanie wszystkich przedsiębiorstw górniczych Bitcoin z ostrożnością. Upewnij się przeczytać przed przejściem forwardas większość z tych miejsc są albo nieopłacalne albo po prostu się oszustwa.

Bez komentarza


Czy aktualizacje Plugin są trudne?Pytanie:

Czytałem, że mogą być problemy z uaktualnianiem wtyczek za pomocą plików ZIP, na przykład tutaj, łatwy temat i Plugin rozbudowę. Będzie umieszczenie wtyczki na WordPress.org każdej chwili? Lub masz jakieś porady / instrukcje dotyczące uaktualniania ręcznie? Że plug-in powiązany powyżej nie wydają się działać ostatni raz tak.
Andy

Odpowiedź:

Ja wciąż debatują o tym, czy umieścić to na WordPress.org. Jedynym powodem nie jest, bo nie chcą mieć do utrzymania wtyczki zarówno tu i tam. Aby zaktualizować ręcznie należy po prostu wymienić wp-content / plugins / 99bitcoins-BTC-kran treści z nowej wersji.
Wtyczka ty wspólne tutaj jest super, będę starał się, jak ten proces jest rzeczywiście nieco bardziej kłopotliwe.

Komentarze:

Postaram się dodać je kiedy mam czas.

To dobrze, postaram wtyczkę ponownie następnym razem, to bardziej prawdopodobne, że zrobił coś złego, że coś jest nie tak z plug-in. Musiałam odbudować kranu ostatni raz, ale to nie jest dobre, gdy masz rzeczywistych użytkowników, więc teraz jest najlepszy czas, aby dowiedzieć się. Niektóre instrukcje krok po kroku do modernizacji (dla manekinów) na stronie pobierania byłaby przydatna.
Andy

Dzięki za poinformowanie mnie, to świetnie. Dobra praca robi to plug-in.

Właśnie realizowany automatycznej aktualizacji do wtyczki, dzięki czemu można zaktualizować z poziomu deski rozdzielczej WP.


Czy ich dedykowani górnicy ethereum?Pytanie:

Cześć! im nowy w całość krypto-walutowej i zastanawiałem się, czy nie został poświęcony górników (nie jestem pewien, czy to jest prawidłowe określenie, ale im odnoszące się do rzeczy, takich jak S9 Antimer) na waluty inne niż Bitcoin takich jak litecoin lub ethereum lub jeśli te dedykowane górników sprzętowe może być zaprogramowany tak, aby wydobywać te pozostałe waluty

Dzięki
-dustin

Odpowiedź:

Cześć Dustin,
Niektóre monety próbowali dokonać ich algo odporne na ASIC poprzez główny zasób przetwarzanie być RAM zamiast obliczeń na sekundę (koszty RAM mniej więcej takie same dla wszystkich i każdy ma dostęp do wysokiej klasy pamięci RAM, ale rozwijających ASIC chipy, które mogą wykonywać bardziej pewnego rodzaju obliczeń na sekundę, co prowadzi do wielkiej asymetrii między ASIC i GPU / CPU władzy górniczej).

Bez komentarza


Czy dodasz ips do wtyczki Wordpress?Pytanie:

Hej jestem po prostu zastanawiasz się, jeśli kiedykolwiek będę dodawać ips do wordpress plugin dla Bitcoin?

Odpowiedź:

Możesz przejść do „Statystyka” i zobaczyć szczyt twierdząc, adresy i IPS. Ja nie widzę żadnego sensu po prostu wymieniając każdy adres IP, który twierdzi, że o wiele bardziej logiczny w konsolidacji najwyższe twierdząc IP, jak pokazano na tej karcie.
 

Komentarze:

Wiesz Jak faucethub ma gdzie pokazać adresy i IPS i twierdzi, że coś takiego powinno przejść do wtyczki, więc my jako administratorzy będą wiedzieć info, jeśli uzyska co mówię

Również wtedy, gdy użytkownik wprowadzi swój adres Bitcoin w swoim profilu czy istnieje sposób mogę zobaczyć go jako administrator? lub jest tylko, że prywatny informacji

Hej Josh, ja nie rozumiem pytania - Co to znaczy „dodać ips”? Bateria obecnie śledzi adresy IP użytkowników

Nie jestem pewien, rozumiem jeszcze -można także listy zablokowanych adresów IP, jak również za pośrednictwem wtyczki

Pomyślałem, to będzie dla nas łatwe do czarnej administratorzy IPS, ponieważ nie jest to sposób na czarnej liście adresu Bitcoin nawet wiedzieć, można sprawdzić ich informacje adresowe, ale i tak dzięki za odpowiedź

Powiązane wiadomości


Post Litecoin

FaucetBox Możliwy problem z botami

Post Litecoin

Kup krypto za pomocą australijskiego konta bankowego

Post Litecoin

REDRIDER2255

Post Litecoin

Obecnie używam localbitcoins jako mojego portfela, czy to w porządku?

Post Litecoin

1 hasz

Post Litecoin

Portfel kompatybilny z Erc-20 dla Kanady

Post Litecoin

Przegląd Cex.io i Keepkey

Post Litecoin

Moja własna konfiguracja przeciwko hostingowi stron trzecich

Post Litecoin

Bitcoin atm 2

Post Litecoin

Rejestracja lub zakup Bitcoin

Post Litecoin

Promocja Coincheck?

Post Litecoin

DasCoin - DasPay - czy to prawdziwa krypto-waluta