REDRIDER2255 | Polish.globalsciencecollaboration.org

REDRIDER2255

REDRIDER2255

Pytanie:

Jak mogę zbierać Bitcoin gotówki? Miał Bitcoin w Jaxx portfel @ widelcem. Dostał e-mail informujący mnie przenieść do innego portfela Bitcoin przed stara się zebrać BCC, wysłanego do Blockchain portfela. Potem kazano otworzyć nowy BCC portfel @ BTC.com, kliknąć „Ustawienia”, kliknąć „Import External Key”, wypełnione zapasowej frazy z Jaxx portfel i kliknięciu „Dalej”. Wszystko robi to wirowanie. Opuścił go w ruchu przez noc i wciąż kręci się w godzinach porannych. Brak transferu z Jaxx portfela do portfela @ BTC.com BCC. E-mail powiedział Jaxx portfel był wspierany. Wszelkie pomysły i sugestie byłoby pomocne.

Odpowiedź:

Hi Jeff,
wydaje się, że robisz odpowiednie kroki. Sugeruję kontaktując wsparcia BTC.com za - brzmi to tak, jakby to problem w swoim portfelu.

Bez komentarzaLink polecający do kranu WordPress?Pytanie:

Jaki jest format linku polecającego dla WordPress kran? Mam to wszystko skonfigurować, ale nie jestem pewien, co jest link referencyjny.

Odpowiedź:

Dobre pytanie dodam go do dok.
 

Bez komentarza


Dotyczące portfela coinomyPytanie:

Cześć, dzięki za poradę od rozruchu, pomógł mi lots.i dostał swoją REC coinomy portfel nie tak dawno temu. I miał 1 już, że jest to dobry portfel z centrum pomocy, które nadal się poprawia, w każdym razie nie jestem technika zrozumiały w ogóle, mam nowe miesięcy tablet temu bez żadnych problemów, aż po prostu zastygł w uaktualnieniu, teraz to przyzwyczajenie połączyć się z Internet i robi mnie wpuścić coinomy w innym miejscu, ale po panice i umieścić nasiona w innym urządzeniu i odnowionym portfelu. Sound.all tam idealne. Co mogę znaleźć na to! isit nadal bezpieczne w użyciu teraz nasiona zostały wykorzystane? lub należy przenieść wszystko do nowego portfela i dostać nowy nasienie? Nie chce stracić żadnych! Tylko mnie zobaczył ziarno, ale musiał umieścić w coinomy, wiem, że powinno być ok, ale używam tablet6 z McAfee, jest wystarczająco bezpieczny czy można polecić Jak sobie pomóc? No1 może dostać się na tablecie, a wszystkie hasła nasiona oddzielne i przeniósł domów jak advised.Im rad słuchałem was i opiekował haseł itp również iv BTC w TREZOR przed aug1st i havnt twierdził BTCH jeszcze, czy jest jakiś limit czasowy? Wszelkie porady jak to zrobić nie ruszając BTC? I jak należy? Dziękuje z góry i proszę zachować dobrą pracę, jesteście great.seriously, gdy jej trochę więcej mainsream im pewien Youl być alot busier.iv zaleca przynajmniej 20 N 7 wiem, powiedzieć dobre rzeczy i dziękuję mnie! Lol. W każdym razie przepraszam za wszystkie pytania w 1, ale wiem Youl wiedzieć od razu tak pomyślałem id pozwalają czytać 1 big en zamiast LDZ 1s dif. Wielkie dzięki

Odpowiedź:

Hej, dzięki za miłe słowa na temat serwisu i naszej pracy, doceniamy to bardzo.
 

Komentarze:

Dzięki chłopaki, ur wielkie jak zwykle i znowu pomogły


Dotyczące uzyskania BitcoinówPytanie:

Cześć, jestem nowy na tym Bitcoin Środowiska. Wczoraj, podczas przechodzenia przez stronach internetowych Bitcoin. Natknąłem się na stronie internetowej „btcminingtool.win gdzie wybrano 1,50 BTC. Strony internetowej stany dające 1,50 BTC do jedynej małej amount.Then zapłaciłem 0,018 BTC do opłaty eksploatacyjnej i 0,05 BTC za opłatą manipulacyjną. I wyrażam haven \” t otrzymanych Bitcoins z them.When mogę otrzymać Bitcoins od nich, czy jest to Fałszywe lub oszustwo? Proszę podać rozwiązanie tego problem.Is to możliwe, aby dostać swoje pieniądze z powrotem.

Odpowiedź:

Hi Murali,
na następny raz proponuję:

  1. Korzystanie z inwestowania oszustwo testbefore Bitcoin w dowolnym miejscu
  2. Czytając ten artykuł o inwestycjach Bitcoin
  3. Czytając ten post o bezpieczeństwo Bitcoin

Przykro słyszeć o tym.

Bez komentarza


Dotyczące wypłatPytanie:

Nie otrzymałem żadnych płatnych przerw jak już przekroczył minimalny limit płatnych przerw. Jest to miejsce oszustwo?

Odpowiedź:

Witam,
jeśli masz na myśli kranu następnie odwiedź nas sectionto dowiedzieć się, dlaczego nie mogą zdobyć płatne. Jeśli nadal czujesz istnieje problem użyć kontaktu formto daj nam znać.

Bez komentarza


Jeśli chodzi o virwox i kup sprzedać BTCPytanie:

Witaj,
Dziękuję bardzo Ofir!

Odpowiedź:

Hej George,
ile mogę powiedzieć rzeczy są nadal jak kiedyś.

Bez komentarza


Odnośnie WordPressPytanie:

Hej OFIR. Chciałem wiedzieć, że mogę zrobić stronę internetową jak monitor HYIP za pomocą WordPress. Jeśli nie, niż można zaproponować mi żadnego Website Builder narzędzie do dokonywania HYIP Monitor. Jak będzie dużo Aktualizacje codziennie aktualizowany i nie jest potrzebne głosowanie Bar, jak również. Więc można proszę mi pomóc chodzi o to. Starałem się szukać odpowiedzi na to, ale nie dostaję żadnych. Możesz sprawdzić GraspGold.com
Dzięki....: ")

Odpowiedź:

Cześć Vivek, ja zazwyczaj nie odpowiadają na pytania, które nie są związane z Bitcoin na tym blogu. W tym przypadku jednak postaram się dozować małą wiedzę, że mam.
Odpowiedź jest krótka zatrudnić programistę, aby to zrobić dla ciebie. 

Komentarze:

Jak powiedziałem, myślę, że ten będzie musiał być niestandardowe kodowane. Nie może być kilka wtyczek, które pomogą Ci niektóre z rzeczy skonfigurować bez autora, ale z tego co opisałeś tutaj wierzę, że nie będzie w stanie zrobić wszystko. Jak pan powiedział, myślę, że odpowiedź wsparcie tylko w celu uzyskania, aby kupić ich produkt.
Tylko moje dwa centy.

Ja jechałem przez niektóre blogi, a nawet aktywność związana z SiteGround.com Chat Support, powiedzieli takie mogą być wykonane przez własne przy użyciu WordPress 1 Kliknij przycisk Instaluj. Ale powodem nie chcę zapisać się na ich słowach jest bo to może być dla dokonywania sprzedaży. Więc chciałem wiedzieć to od ciebie jak ty używasz WordPress. Możesz dać mi znać, czy istnieje takie funkcje dostępne na WordPressie, że mogę zrobić HYIP Monitor. Główną rzeczą jest Sekcja Notowanie i głosu, które jest skomplikowane, jak będzie musiał być aktualizowany codziennie tak, jak zmienić swój status i przesłać listę z Zwracając się do oczekującej / oszustwo. I mogę zrobić sekcję komentarz dla każdej aukcji, a także myślę, za pomocą WordPress. Więc jeśli możesz mi pomóc z tego zamieszania to będzie wielkie :-)

Powiązane wiadomości


Post Litecoin

Wydobywanie bitcoinów z wydobywaniem genez

Post Litecoin

Informacje o firmie Electrum Wallet Seed :

Post Litecoin

Electroneum

Post Litecoin

Czy Bitcoin podlega opodatkowaniu?

Post Litecoin

Przegląd Cex.io i Keepkey

Post Litecoin

Inwestowanie w bitcoiny 100 000 USD. Najlepsze praktyki?

Post Litecoin

Darmowe Bitcoiny?

Post Litecoin

Bitcoin atm 2

Post Litecoin

Jak zdobyć bitcoin najłatwiej

Post Litecoin

Jak odebrać swoją gotówkę Bitcoin - instrukcje

Post Litecoin

Czy mogę kupić mniej niż 1 Bitcoiny?

Post Litecoin

Problem z wypłatami i adresami XAPO na 99bitcoins.com