Best Dash Mining Hardware - recenzja Antminer D3 | Polish.globalsciencecollaboration.org

Best Dash Mining Hardware - recenzja Antminer D3

Best Dash Mining Hardware - recenzja Antminer D3

Evan Duffield, twórca Dash (dawniej znany jako Darkcoin i XCoin przed tym) X11 algorytmu proof-of-pracy statedthat Dash był przeznaczony do reprodukcji krzywą rozwoju górnictwa w Bitcoin. Jego kontrowersyjne 32% premine scamaside, górnictwo rozdzielcza rzeczywiście postępami znanych etapów określonych przez Bitcoin: wydobywania CPU górniczych GPU teraz ASIC górniczych.

Antminer D3 Bitmainis obecnie najbardziej wydajny ASIC górnik dla Dash. Pierwsze uruchomienie produkcji D3 zaczął wysyłać w połowie 2017 roku i szybko wyprzedane, gdyż oferowane znaczącą przewagę wydajności nad konkurencyjnymi ASIC i GPU górników.

Jak z Bitcoin i litecoin ASIC, Bitmain nie była pierwsza wprowadziła na rynek górnika Dash; że cześć należy do iBeLink DM384M, który został wydany w 1Q16. Jednak, jak Bitcoin i litecoin ASIC, produkt Bitmain oferuje szczytową wydajność elektryczną. Intencją Duffield, aby odzwierciedlić postęp górnictwa Bitcoin został spełniony z pewnością!

Hashrate w Antminer D3 porównaniu

D3 uzyskuje się wrażenie hashrate od 15 GH / s przy zużyciu elektryczności 1200W. Realizuje wskaźnik efektywności 1,6 J / MH. Kontrastuje to bardzo korzystne z iBeLink DM384M, która produkuje tylko 384 MH / s. Aby umieścić to w perspektywie, D3 dostaje prawie 40 razy hashrate tylko około 1,7 razy zużycia energii.

Dla bardziej sprawiedliwego porównania rozważyć Baikal Giant-A900 X11 ASIC. Olbrzym, dawny lider dziedzinie górnictwa X11, skrótów na 900 MH / s tylko 216W. Jednak D3 dostaje ponad 15 razy w tym hashrate za mniej niż sześć razy w zużyciu energii. A900 nie mają jednak tę zaletę, że jest w stanie wydobyć jeszcze pięć algorytmów w uzupełnieniu do Dash X11.

Wreszcie, najnowsza propozycja iBeLink, tym DM11G, osiąga 11 GH / s i rysuje 810W. Oznacza to, że staje się ona 73% hashrate D3 dla 67,5% energii! Jedynym minusem jest strome góry na DM11G za koszt ponad dwukrotnie więcej niż D3. Jeśli jesteś w stanie dostać jeden w lepszej cenie, należy oczywiście traktować je jako silny rywal do D3.

D3 i PSU Koszty

Bitmain sprzedaje za około $ D3 2.700 minus koszty wysyłki i zasilania. Jednak partia wrzesień szybko wyprzedane, a następna partia będzie możliwe dostępne w listopadzie za $ 1.450. Bitmain zalecanego APW3 ++ moc supplyadds inny $ 105. Można jednak użyć dowolnego zasilacza ATX z prawidłowym mocy znamionowej i złączy.

Nawet na $ 2.700, D3 jest zdecydowanym liderem pod względem wartości. Jego najbliższy rywal The DM11G, kosztuje aż o $ +6.000 dla iBeLink. Bajkał Olbrzymi aktualnie nie jest dostępny z wyjątkiem sprzedawców i używanych, gdzie zazwyczaj kosztuje około $ 2.200. Jednak lepsza wydajność D3 oznacza, że ​​będzie płacić za siebie dużo szybciej (przy założeniu, górnictwo Dash pozostaje opłacalne).

D3 Waga i rozmiar

Niech wiesz, czego się spodziewać jeśli chodzi o ładunkach, D3 waży 5,5 kg, a zasilacz waży 3 kg. D3 wynoszą 320 x 130 x 190 mm. Jej niska waga i małe wymiary wypadają korzystnie z innych górników X11; DM11G, na przykład, waży 21 kg i wynoszą 490 x 350 x 180 mm.

X11 Rozważania górnicze

Cena Dash za USD rośnie ostatnio, zapewniając, że moneta pozostaje opłaca się kopalni. Jednakże ostatnie podwyżki cen Bitcoin jest znacznie lepsza niż Dash:

Dash ma się dobrze w dolarach, ale jego wydajność jest przeciętne gdy wycenione w bitcoins.

Według Coinwarz.com, to było 128% bardziej opłaca się kopalni Dash niż to było do kopalni Bitcoin w sierpniu 2017. Było to jednak tylko połowa dwutygodniowy średnio 227%. Ten rentowność spada ze względu na dwa czynniki:

1) większe uznanie Bitcoin jest:

Spośród ponad tysiąca altcoins, 15 miejsce jest całkiem nieźli.

2) szybko rośnie stopa trudność Dash jako ASIC dużej mocy stają się powszechne:

Bitinfocharts.comshows Dash trudność wybijanie od X11 ASIC stał się dostępny na początku 2016 roku.

D3 jest opłacalna?

Jeśli chcesz dowiedzieć się potencjalnych zwrotów z D3, górnictwo Dash CoinWarz calculatoris pomocne. Należy pamiętać jednak, że trudność jest prawie pewne, że nadal rośnie, a cena DASH może również spaść. Jednak na podstawie statycznego cenę i trudności, obraz rentowności jest następujący:

Według kalkulatora, z przybliżoną USA średni koszt energii elektrycznej $ 0.10 / kWh, D3 może zwróci się w czasie krótszym niż trzy tygodnie! (Uwaga: to było prawdziwe w odniesieniu do chwili pisania tego posta proszę sprawdzić na zaktualizowanych statystykach na stronie Coinwarz w.).

To niewiarygodnie szybkim najnowsze górników Bitcoin od Bitmain może trwać rok lub dłużej. Prognozowane roczne zyski prawie 50k $ najprawdopodobniej wysoce nierealistyczne. Niemniej jednak, D3 wydaje się być dobrą inwestycją na papierze.

Jak kupić D3

Jak każdy inny górnik z Bitmain The Antminer D3 sprzedaje w partii. Co kilka miesięcy, nowa partia wychodzi. Warto przyjrzeniu Bitmain za D3page widzieć kiedy następna partia trafi. Również Bitmain na Twitter profilehas przydatnych informacji o zbliżających się wydaniach.

Zauważ, że D3 jest również dostępny z drugiej ręki lub za pośrednictwem przedsprzedaży od różnych sprzedawców. Choć niektóre dedykowane ASIC dostawcy mogą oferować uczciwe oferty, większość sprzedawców na eBay lub Amazon pobiera składkę na coraz to „pieniądze Printing Machine” przed następnej partii.

Preorder z Bitmain jest chyba najbezpieczniej kupić D3. Podczas gdy lokalni sprzedawcy wysyła je do Ciebie szybciej i pozwala na unik należności przywozowych, należy zdawać sobie sprawę, że wielu sprzedawców oszustwa istnieją i mogą skorzystać z popytu na nowe urządzenia górnicze. W przypadku zakupu przez sprzedawcę, upewnić się, że są one renomowanych pierwszy. My osobiście ale spalony przez taki oszust na Amazon, jak również.

Koszty wysyłki i czas z Chin muszą być również brane pod uwagę. Niektórzy sprzedawcy obiecują szybkie terminy realizacji i tanią wysyłkę na terenie Stanów Zjednoczonych (i niektórych innych regionach). Długie opóźnienia wysyłki jeść do spodziewanych zysków; jak inni otrzymują D3S i rozpocząć wydobycie, trudności wydobycie wzrośnie odpowiednio. Należy zauważyć, że w przeciwieństwie do dwóch tygodni zwłoki Bitcoin jest, trudności Dash za retargets około co dwie minuty i czterdzieści sekund, albo z każdego nowego bloku znaleziony.

Bottom Line: Czy Antminer D3 warto?

Chociaż inni producenci pracują nad nowymi ASIC myślnik, właśnie teraz Antminer D3is najlepszą dostępną górnika X11. Dostępne opcje to obserwować i czekać na lepszą górnika lub zakupić D3 jak najszybciej.

Powiązane wiadomości


Post Tacocoin

Recenzja kasyn Bitcoin - 5 najlepszych witryn do gier hazardowych Bitcoin

Post Tacocoin

Recenzja Bitmain Antminer R4 - Nie jestem pewien, że to warte swojej ceny

Post Tacocoin

Bitcoin Faucet WordPress Plugin by 99Bitcoins

Post Tacocoin

Górnictwo przeciwko kupowaniu bitcoinów - skąd otrzymasz 10 000 $?

Post Tacocoin

Recenzja Coinbase: 6 kontrowersyjny problem Musisz być świadomy

Post Tacocoin

Recenzja BTCJam - Moje osobiste doświadczenia i recenzje użytkowników Reddit

Post Tacocoin

Najlepsze na świecie portfele bitcoinowe na urządzenia mobilne z systemem Android

Post Tacocoin

Coinbase przeciwko Btc-e przeciwko BitStamp - Gdzie należy kupić Bitcoiny?

Post Tacocoin

Recenzja: Paxful przeciwko lokalnym Bitcoinom

Post Tacocoin

Recenzja EToro Cryptofund: Inwestowanie w Bitcoin, Ethereum i inne

Post Tacocoin

Czy Coinbase nadużywa swoich uczestników programu rekomendacji?

Post Tacocoin

Od recenzji TREZOR do LastPASS: Best Password Managers 2017