Najlepszy sprzęt górniczy Litecoin - przegląd Antminer L3 Scrypt Miner | Polish.globalsciencecollaboration.org

Najlepszy sprzęt górniczy Litecoin - przegląd Antminer L3 Scrypt Miner

Najlepszy sprzęt górniczy Litecoin - przegląd Antminer L3 Scrypt Miner

Bitmain są (nie) sławny w Bitcoin świata, nie tylko do wytwarzania najszybszą dostępną górników ASIC ale ich AsicBoostand Antbleedscandals. Z potężnym L3 Scrypt górnika, Bitmain Rozszerzyliśmy na litecoin górnictwie. Po raz kolejny, ich produkty dostarczamy najbardziej hash za gotówkę... Ale jak L3 został szybko wyprzedany na magazynie Bitmain, powinniśmy spróbować go kupić gdzie indziej lub zdecydować zamiast do poprawy modelu Bitmain, The L3 +?


Rzadki L3, są sprzedawane w serwisie eBay. Należy zwrócić uwagę na konstrukcję pojedynczego wentylatora i odsłonięte tablice. Waży 2,5 kg.

Oba typy L3 użyć same wióry BM1485; tylko ich liczba różni. Antminer + L3 jest zasadniczo L3 podwójnej szybkości mieszania i dwukrotnie poboru mocy. Niemniej jednak, decydując się na prawej i zakup modelu z prawej sprzedawcy jest nadal bardzo trudne rozmowy!

Jeśli jesteś zainteresowany poważnym górnictwie Scrypt, przegląd ten ma na celu dać wystarczająco dużo informacji, aby przyjść do podjęcia świadomej decyzji pomiędzy różnymi L3 (+) opcji.


Dual-fan L3 + wygląda bardzo podobnie do S9 górniczego SHA256 ale jest około 1 kg cięższy.

5 ważnych rzeczy należy wiedzieć przed Wybór L3

Antminer L3 ma konkurencyjny Hashrate

Hashrate L3 jest imponująca ~ 255 MH / s. Ten wskaźnik jest przekroczony przez ~ 504 MH / S + L3 i ~ 280 MH / s A4 Dominator przez Innosilicon.

Raw hashrate nie powiedzieć całą historię jednak. Czy pójść na L3 i L3 +, będziesz mieć znaczący wydajności w stosunku do innych górników, takich jak A4, KNC Titan lub wszelkich pozostałych górników GPU. W rezultacie, należy dokonać znacznych zysków - przynajmniej dopóki modele L3 zostać rozpowszechnione... Oczywiście, rentowność zależy również na uzyskanie L3 w dobrej cenie!

Według kalkulatora górniczego, przy obecnej cenie i trudności litecoin i zakładając 10c bazowego za kWh na kosztach energii elektrycznej, L3 będzie produkować: 3.5 LTC, warte $ 165 za tydzień!

W roku L3 mógł zrobić aż 183 LTC, lub $ 8641 - mimo osiągnięcia takich deklaracji jest mało prawdopodobne, ponieważ trudność litecoin będzie z pewnością rosnąć jak więcej z tych produktów trafić na rynek.

Antminer L3 Zużywa mało energii elektrycznej

Praca z powyższych obliczeń, Antminer L3'smodest 400W pobór mocy powinien wynosić tylko 10% swoich zysków - $ 16.80 na tydzień i $ 876 w ciągu roku.

Porównując L3 do A4 Dominator, to jasne, że L3 jest prawie dwa razy tak samo skuteczne. Natomiast A4 spala około ~ 1000W osiągnąć 280MH / S, L3 udaje się prawie taką samą hashrate z tylko ~ 400W. Z biegiem czasu, większa efektywność L3 w (1,6 J / MH) spowoduje coraz zysku różnicowego.

Według litecoin twórcy, Charlie Lee, L3 jest 2.5x razy tak skuteczny jak A4:

L3 + zużywa około 800W dostać ~ 500 MH / s; podwojenie mocy dla podwójnej hashrate. Oznacza to, że z punktu widzenia czystej wydajności, istnieje bardzo niewiele do wyboru pomiędzy L3 i L3 +.

Uwaga: L3 robi notcome z zasilacza. Zaleca się stosowanie dobrego, elektrycznie wydajnego zasilacza (PSU) dla prowadzenia L3. Zasilacz musi mieć pięć złącza 6-pin i mieć dużo wolnych mocy; od 600W do 750W jest zalecane. Skuteczność zależy również od wydajności zasilacza.

Antminer L3S są lekkie

Waży tylko 2,5 kg (lub 3 kg, w tym opakowaniu), L3 jest znacznie lżejszy niż A4 Dominator, który waży mocny 9,2 kg. L3 + jest również dość grube, o wadze 6,5 kg (opakowanie w zestawie).

L3 zdecydowanie wygrywa tutaj, jak jego lekka konstrukcja utrzymuje koszty wysyłki w dół, a także pozwala na bezpieczniejsze układania / regałów wielu górników.

Antminer L3S są stosunkowo mało

Konstrukcja pojedynczego wentylatora L3 produkuje się co najmniej 60 dB, podczas gdy z podwójnym wentylatorem L3 + emituje od 75 dB do 95 dB, w zależności od temperatury otoczenia.

L3 nie jest wystarczająco szepczący do pracy w swojej sypialni, ale nie powinien on zachować sąsiadów albo obudzić.

Antminer L3 jest bardzo kompaktowy

Wymiary L3 są skromne 23 cm na 13,5 cm na 16 cm. Dla porównania, w nieco większej A4 Dominator, co 28 cm na 26 cm na 13 cm. L3 + to największy przez pory o wymiarach 35 cm na 13 cm na 19 cm.

Antminer L3sare Skąpe i dlatego często kosztowne

Dla tych, którzy nie pre-obciążenie Antminer L3from Bitmain w okresie przygotowań do swojej pierwotnej wersji, to jest teraz dostępna tylko na rynkach wtórnych, takich jak eBay, Amazon, AliExpress lub dedykowanych stronach dystrybutora krypto górniczych.

Kilka ofert, szczególnie z rynków internetowych, będzie całkowicie oderwać Cię na cenę, ładowanie znacznie powyżej Bitmain w początkowej cenie na L3. Szczególnie jeśli zakup z nowej, nieznanej krypto miejscu górnik, upewnij się, że tylko kolejność od renomowanego dostawcy Kilka fałszywych witryn utworzyły się w przeszłości, obiecując - ale nigdy dostarczania - Scrypt ASIC.

Jako kolejnej partii L3 + zlewkami sprzedać za prawie $ 2000, to nie ma sensu płacić znacznie powyżej $ 1000 za na L3, biorąc pod uwagę ich względną moc. Jednakże, jak L3 może być opóźniona i najprawdopodobniej potrwać kilka tygodni do wysyłki, to może mieć sens płacić tak wysokie, jak $ +1.500... Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli masz pewność szybkiej dostawy i można dostać gwarancję porównywalną Bitmain oryginalnej 180 dni (będzie to również zastosowanie do najbliższych jednostek L3 +).

Jeśli chodzi o pre-zamawiania L3 +, powinno być dość bezpieczne. Choć kryptograficzna sprzętu górniczego pre-zlecenia są notorycznie podejrzanie, Bitmain zawsze podniósł ich części umowy do tej pory.

Uruchom numery i oceny ryzyka przed podjęciem decyzji o zakupie!

Czy Antminer L3 warte inwestycji?

Antminer L3is bardzo solidne wszechstronne technikę, w niektórych określonych wielkości, ciężaru i hałasu zalet w stosunku L3 +. Pod względem wydajności, jest prawie identyczny z L3 +. Jak starzenie się Dominator A4 zdeklasował na większości frontów, wybór na górnika ASIC Scrypt zejdą albo L3 lub L3 +. Ceny i dostępność mogą być najlepsze uwarunkowania.

Powiązane wiadomości


Post Tacocoin

Mój nowy najlepszy portfel Bitcoin i altcoin - recenzja portfela Exodus

Post Tacocoin

Recenzja Virwox: Czy to Legit czy Scam?

Post Tacocoin

Najlepszy portfel Bitcoin na rok 2014 - Blockchain przeciwko MyCelium przeciwko Coinabse

Post Tacocoin

Recenzja Electrum Wallet: opinie osobiste i Reddit

Post Tacocoin

Recenzja EToro Cryptofund: Inwestowanie w Bitcoin, Ethereum i inne

Post Tacocoin

Recenzja Antminer S9 - 6 rzeczy, które musisz wiedzieć Przed zakupem

Post Tacocoin

HitBTC recenzja: czy to następna duża wymiana?

Post Tacocoin

Recenzja Krakena - czy ta wymiana bitcoin jest wiarygodna?

Post Tacocoin

Przegląd transakcji Bitcoin AvaTrade

Post Tacocoin

Recenzja Bitfinex: największa na świecie giełda według wielkości

Post Tacocoin

Recenzja aplikacji Bitcoin Billionaire (Hacks, Cheats i Mod apk)

Post Tacocoin

Recenzja Bitcoin CoolWallet - to naprawdę fajny portfel