Recenzja Antminer S9 - 6 rzeczy, które musisz wiedzieć Przed zakupem | Polish.globalsciencecollaboration.org

Recenzja Antminer S9 - 6 rzeczy, które musisz wiedzieć Przed zakupem

Recenzja Antminer S9 - 6 rzeczy, które musisz wiedzieć Przed zakupem

Wraz z coraz większą trudnością do kopalni Bitcoins robi się trudniej rzeczywiście zarobić jako górnik Bitcoin. Jednak nie tak dawno temu najbardziej wydajne i skuteczne górnik został wprowadzony do tej pory - The Antminer S9.

Antminer S9 wydaje się być tylko Bitcoin górnik nadal w stanie stworzyć nieco pozytywny ROI w dzisiejszym środowisku. Wiele opinii chwalą produkt, podczas gdy inni mają swoje wątpliwości. Więc postanowiłem Podsumowując wszystkie plusy i minusy w jeden prosty test - oto jest przed tobą...

6 rzeczy, które trzeba wiedzieć przed zakupem Antminer S9

1. Antminer S9 najmocniejszy dostępny na rynku górnika

Antminer S9 ma szybkość mieszania z 12.93TH / s - + 7% (a nie 14 TH / S, często reklamowane), co oznacza, że ​​może generować około 0,5 Bitcoins co miesiąc. Jest to oczywiście tylko dochody i nie biorąc pod uwagę energię elektryczną, opłaty za basen górnictwa, lub wydatki sprzętowe. Pobiegłem numery z 3 różnych Bitcoin górnictwie calculatorsand wszystkie one pokazują ten sam rezultat. Około $ 330 A miesiąc czystego dochodu (przy dzisiejszym kursie to równa około 0,5 BTC).

Antminer S9 jest również najbardziej efektywny górnik na rynku. Oznacza to, że marnuje najmniejszą ilość energii niż wszystkich innych górników tam. Jeśli dodać do kosztów energii elektrycznej, a także konta będzie generować trochę mniej niż - około 0.33BTC.

2. Antminer S9 jest najdroższym górnik na rynku

Cenę Antmier S9 jest bardzo różna. Na miejscu Bitmain może go kupić za $ 2400. Na Amazon można go znaleźć za jedyne $ 2700 na eBayyou można dostać za jedyne $ 2000 roku (tak, to prawdopodobnie najlepsze miejsce, aby wyglądać).

Jest to najbardziej kosztowny górnik obecnie na rynku, ponieważ jego wyjątkowego zdolnościach wydobywczych. W celu przełamania nawet z inwestycji trzeba będzie wydobywać około 10 miesięcy, biorąc pod uwagę średni koszt energii elektrycznej o 0,1 $ / kW. 10 miesięcy to długi czas w Bitcoin wszechświata i wiele może się zmienić - trudności wydobycie może wzrosnąć, kurs będzie się wahać, a wszystkie z nich sprawiają, że trudno przewidzieć, jak długo będzie to rzeczywiście podjąć, aby złamać nawet w tej inwestycji.

3. Trzeba dodatkowego zasilacza, aby uruchomić Antminer S9

Antminer S9 nie może po prostu być podłączony do ściany, potrzebuje zasilacza (zasilacz sieciowy). Jeśli więc zakupić Antminer pamiętać, że trzeba będzie wydać i dodatkowe $ 150 na PSU. Bitmain (producent Antminer za) zaleca stosowanie APW3-12-1600-B2, który można znaleźć na ich stronie internetowej, na Amazon lub na eBayat punktów inną cenę, jak również.

Oto jak ustawić górnika z zasilaczem (Zauważ, jak głośno górnik dostaje po nim posługiwać):

Jeśli jesteś właścicielem PSU starej Bitcoin górnik może być w stanie wykorzystać, że dobrze. Na przykład EVGA Supernova 1300 Watt PSU GPU powinny również działać z tym górnika. Jednak jeśli nie posiada już zgodnego PSU będzie to prawdopodobnie najlepiej po prostu kupić APW3-12-1600-B2 i dodać go do swojego początkowego kosztu inwestycji. Prawdopodobnie nie będzie kosztować dużo więcej niż jakikolwiek inny starego zasilacza można znaleźć.

4. Można rozważyć uzyskanie kilka S7s zamiast jednego Antminer S9

Widząc, jak większość ludzi będzie prawdopodobnie pęd do kupowania nowego Antminer S9 może warto rozważyć uzyskanie starszego modelu (Antminer S7) w obniżonej cenie ze względu na niższy popyt. Antminer S7 ma około 33% mocy wycieniowanie S9 (działa na 4.73 TH / s), ale jeśli kupisz 3 używanych z nich będzie prawdopodobnie kosztować mniej. Oto co jeden doświadczony górnik miał do powiedzenia na temat S9 Antminer:

Moja ocena to 3,5 od nich nie zasługuje na 4. Są to wielkie górników, które mogą zastąpić około 3 s7s. Jednak górnik dostaje zbyt gorąco w ciągu s7s. Mogę łatwo uruchomić moje 5 s7s w moim garażu na Florydzie w 55% (co muszę, ponieważ każdy wyższy i robią hałas cicho zarżeć), podczas gdy są one trzymane w 100% i jeszcze dostać za gorąco. Mogę łatwo utrzymać je w 100% bez emisji hałasu i cicho zarżeć są bardziej cichy niż S7. Jeśli nie chcesz korzystać z s9s następnie będą musiały być w środowisku znacznie lepiej kontrolowany (który będę musiał wymyślić), jeżeli chcesz zachować te trwały dłużej.

Jeśli pójdziesz tą drogą, choć ważne jest, aby przeliczyć opłacalność jak s7 Antminer jest mniej energooszczędne niż S9. Oto pełna porównanie sprzętu górniczego Bitcoin dostępne.

5. Nie wszystkie s9s Antminer są sobie równe

Bitmain dostarcza swoje górników Bitcoin w partii. Każda partia jest inna niż pozostałe, a także ma inną szybkość mieszania. Więc to jest bardzo możliwe, że znajdziesz się zakup S9 Antminer że ma szybkość hash tylko 11,85 TH / s, a nie 12,93 TH / s. Dlatego ważne jest, aby znać dokładną specyfikację górnik jesteś patrząc na przed zakupem.

Na przykład, obecna partia Antminer s9s dostępny od Bitmain tylko 11.85TH / s, bardziej wydajne modele są wyprzedane. Jednak na eBayyou można jeszcze znaleźć ludzi sprzedających starszej mocniejszy model. Pamiętaj, że w modelach 11.85TH / s są również cenowo niższe niż ich większy brat, więc to nie jest tak, jak pan oszukany lub cokolwiek kupując ten model.

Konkluzja - upewnij się, aby poznać dokładną specyfikację górnika kupujesz. W ten sposób będziesz wiedzieć, aby obliczyć dokładną ROI i kiedy będzie break even.

6. Masz gwarancję 90 dni na górnika (jeśli kupił od Bitmain)

Bitmain dostarczać swoim klientom gwarancji 90 dni, jednak, że gwarancja pochodzi z ograniczeniami. Na przykład, gwarancja nie będzie ważna, jeśli podkręcania górnika (działa to z większą prędkością niż zostało to zaprojektowane do pracy). Ponadto, jeśli używasz nieodpowiedni zasilacz lub wygenerować szkód środowiskowych do swojego górnika nie będzie kwalifikować się do gwarancji (np uderzenie pioruna, korozji ze względu na mokrym środowisku). Niektórzy sprzedawcy eBay będzie również dostarczyć Państwu gwarancję, więc upewnij się, aby przeczytać szczegóły na każdej aukcji ostrożny.

Konkluzja - jest Antminer S9 warto?

Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu w górnictwie Bitcoin to S9 Antminer jest prawdopodobnie jedynym rozwiązaniem logicznym. Jednak odpowiedź na pytanie „jest Antminer S9 warto?” jest całkowicie osobisty. To zależy od wielu czynników, takich jak:

  • Ile pieniędzy trzeba wydać na dostępne Bitcoin górnictwie
  • Gdzie mieszkasz (czyli koszty energii elektrycznej, koszty chłodzenia)
  • Ile można wierzyć wartość Bitcoin wzrośnie w przyszłości

Również zawsze pytanie o rosnącym stopniu trudności i ile czasu minie aż S9 Antminer staje się przestarzałe (zwykle dzieje się w ciągu 8-12 miesięcy). Jeśli masz więcej pytań o Antminer zawsze można skorzystać z pomocy innych Bitcoiners na oficjalnym wątku na Bitcointalk. Szczęśliwy górnictwo!

Kliknij tutaj, aby znaleźć najlepszą ofertę na Antminer S9

Powiązane wiadomości


Post Tacocoin

Przegląd CEX.IO 2017 - Dlaczego użytkownicy Reddit narzekają na temat tej wymiany Bitcoin?

Post Tacocoin

Recenzja Bitstamp: Czy to najtańsza wymiana na zakup Bitcoina?

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor zrecenzowany - czy to bezpieczne?

Post Tacocoin

Jaki jest najlepszy portfel na komputery Bitcoin?

Post Tacocoin

Recenzja Bithumb - kupowanie bitcoinów w Korei

Post Tacocoin

Recenzja Xapo: 3 rzeczy, o których musisz wiedzieć

Post Tacocoin

Bitbay zrecenzował: kupowanie bitcoinów w Polsce

Post Tacocoin

Bitcoin Faucet WordPress Plugin by 99Bitcoins

Post Tacocoin

Recenzja Billion Coin (TBC) - Jak oszustwo popada w niełaskę

Post Tacocoin

Przegląd i analiza sieci Bitclub

Post Tacocoin

Najlepsze baseny do wydobywania bitcoinów (w pierwszej piątce sprawdzono)

Post Tacocoin

KeepKey przeciwko TREZOR - przegląd portfela sprzętu Bitcoin