Recenzja Antroutera R1 - Antminers Wireless Miner | Polish.globalsciencecollaboration.org

Recenzja Antroutera R1 - Antminers Wireless Miner

Recenzja Antroutera R1 - Antminers Wireless Miner

Jednym z bardziej interesujących urządzeń wytwarzanych przez Bitmain (czołowym Bitcoin wydobycie już hardwaresupplier) jest Antrouter R1. Produkt posiada 2 główne funkcje:

  1. To jest po prostu codzienne Router Internet - włączanie przewodowy dostęp do bezprzewodowego dostępu do Internetu.
  2. Jest to górnik Bitcoin, który pozwala konkurować o szanse na Bitcoins górniczych.

Urządzenie może być również używana jako ładowarka USB o dużej szybkości - Za pomocą kabla USB, podłącz urządzenie przenośne do R1, aby go naładować. Android, telefony iPhone i tablety są obsługiwane.

Ale zanim widelec ponad $ 39 do Bitmain (dostarczane nie w zestawie) i rozpocząć wydobycie Bitcoins, ważne jest, aby zrozumieć, jak szczupły są szanse, aby rzeczywiście kopalnia Bitcoins z Antrouter. Zacznijmy ze specyfikacji technicznych:

Przedni panel Podłącz kabel Ethernet i zalogować się do systemu zarządzania.
Bitcoin Mining Tryb AntPool Tryb Solo (wymuszony)

Jak widać Antrouter ma szybkość hash 5.5GH / s. Dla porównania, najbardziej efektywne górnik dzisiaj, że prawdopodobnie pęknie nawet w ciągu 12 miesięcy Antminer S9, ma szybkość hash 14 TH / s. To jest ponad 2500 razy więcej niż Antrouter R1.

Co więcej, kiedy wydobycie z Antrouter robisz to, co się nazywa „Solo Mining” - to znaczy, że nie jesteś łączenia pulę górnika i coraz nagradzani za swoją część pracy. Jeśli tak było to zrobić około 10 centów każdy miesiąc odkąd nie jesteś przyczyniając że wiele (obliczone za pomocą naszego Bitcoin górniczego Calc).

Zamiast tego próbują wydobywać na własną rękę, próbując rozwiązać problem matematyczny ultra złożoną z bardzo słabym komputerze. Istnieje niewielka szansa, że ​​uda Ci się to zrobić i nagrodzony 12,5 Bitcoins, ale jest nawet mniejsza niż szansę na wygraną na loterii.

Powiedziawszy to wszystko, nadal uważam, koncepcja jest atrakcyjna. To znaczy, to nie kosztuje wiele, aby kupić to urządzenie, to nadal ma własną podstawową funkcję routera, a tylko sobie wyobrazić, co historia musisz jeśli rzeczywiście uda się kopalnianych Bitcoins z nim przez zwykłego szczęścia.

Konfigurowanie Antrouter R1 zajmuje trochę konfiguracji za pierwszym razem. Jednak ten poradnik jest dość thouroughand będzie Ci przez to łatwo. Antrouter R1 nie jest nowym produktem, został po raz pierwszy wprowadzony na rynek pod koniec 2015 roku (patrz oryginalny wątek Bitcointalk tutaj). Podczas przeglądania opinii użytkowników stwierdziliśmy, że dwa główne skarg użytkownicy musieli to:

  • Koszty wysyłki uczynić ten produkt znacznie droższe niż podanej cenie. Po skontaktowaniu Bitmain stwierdził mają nowy sposób dostawy (4PX), który zmniejsza koszty przesyłki o ponad 70% do niektórych krajów w porównaniu do zwykłych ekspresowych usług transportowych. Antrouter R1 jest również sprzedawany na Newegg.com za cenę 49 $ i wysłania go z USA. Cena ta jest tylko 10 $ powyżej ceny na stronie internetowej, która nie zawiera kosztów wysyłki międzynarodowej.
  • Niektórzy użytkownicy, którzy kupili ten produkt na Amazon zastrzeżeniu, że otrzymał wadliwy produkt. Jednak większość opinie są pozytywne.

Werdykt - jest wart Antrouter R1 pieniądze?

Jeśli szukasz, aby uzyskać pieniądze warto trzymać się z dala od tego urządzenia. Będzie to kosztować więcej niż tylko prostego routera i są szanse, że nie przyniesie jakikolwiek zysk. Jednakże, jeśli czujesz się szczęśliwy i chce kupić tani bilet na loterii życia do górniczego loterii Bitcoin to wydaje się to dobrym pomysłem. Osobiście uważam, że pomysł jest całkiem fajne, nawet jeśli nie kończy się wydobycie jakieś monety...

Powiązane wiadomości


Post Tacocoin

Recenzja robota Litecoin LTC - Bezstronna, 100% rzeczywistych danych

Post Tacocoin

TREZOR przeciwko LEDGER - przegląd portfeli Hands On Hardware

Post Tacocoin

Czy Coinbase nadużywa swoich uczestników programu rekomendacji?

Post Tacocoin

Recenzja Krakena - czy ta wymiana bitcoin jest wiarygodna?

Post Tacocoin

Bitcoin przeciwko Ethereum: Porównanie kryptowaluty

Post Tacocoin

Szukasz alternatywy Bitcoin? Oto 6 monet do rozważenia

Post Tacocoin

Recenzja Electrum Wallet: opinie osobiste i Reddit

Post Tacocoin

Recenzja Antminer S9 - 6 rzeczy, które musisz wiedzieć Przed zakupem

Post Tacocoin

Przegląd portfela Jaxx - portfel Bitcoin dookoła

Post Tacocoin

7 kart debetowych Bitcoin Porównanie i przegląd (2018)

Post Tacocoin

Recenzja Coinbase: 6 kontrowersyjny problem Musisz być świadomy

Post Tacocoin

Najlepszy portfel Bitcoin na rok 2014 - Blockchain przeciwko MyCelium przeciwko Coinabse